Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Praktycznie caly dzien mnie nie bylo a tutaj tylko 9 stron do nadrobienia laski cos dzis nie ma tematu 😉
Agaa nie podkreca o loewatywie, jedzenie sie juz znudzilo wjec pasuje jakis nowy temat wymotac 😉
U mnie dzis duchota okropna wlasnie skonczylam chlodny prysznic ale nadal parno jak cholera i do tego do dupy sie czuje caly dzien wsumie leze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja loli po ortopwedzie cały dzień w domku wole na ten upał nie wychodzić 🥴
mimo iż już mi się nudzić zaczyna ;/ zaraz moze się przejde do sklepu po coś dobrego :P
gości dalej nie ma w sumie to akurat jest mi na ręke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Buterfly ja mam jednego kolege co od lat na mnie leci 😁
tylko jakos po ślubie i w ciaży zmnniejszył zaloty aczkolwiek dalej się odezie od czasu do czasu zadzwoni albo cos 🙂 to juz nie te czasy młodosci piękności i wolności że wkółko nas kręcą się facecii 😁 ahh to były czasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom Dosik napewno z maluszkiem jest wszystko wpozadku, ale wiadomo jak to juz ten nasz lekki instynkt macierzynski sie wlacza ze jak nam lekarz nie powie to do nas nie dotrze 🙂

Upaly upalami ale tutaj cos sie klimat normalnie poprawil albo nawet i zgorszyl bo non stop cieplo wogule nie pada, a jak to sie mowi anglia znana tylko od deszczu, wszedzie w parkach trawy juz nawet nie ma wszystko pousychalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocham Krystiana ,ale tak szczerze to czasami chciała bym być wolna, ubrać się jak suka,ale ze smakiem nie jak te małolaty teraz i wyjść gdzieś na impreze sama, bez wyrzutów sumienia. Mieć frajdę z tego jak faceci potrafią być płytcy i jak łatwo nimi manipulować...
Ech... 🤨 Masz rację...To były czasy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziewczyny się musze pochwalić 😁
dziś zamontowałąm sobie nad łóżeczko moje dwie lampki które kupiłam specialnie dla maluszka 😁
gwiazdke i ksieżyc ale to fajnie wygląda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałam ze kobiety tylko wtedy czują się piękne i doceniane gdy właśnie są rozchwytywane, oglądają się za nimi faceci, i są komplementowane 🙂
I generalnie jakas prawda może w tym być :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu to chyba większosć kobiet tak ma, bo to daje poczucie atrakcyjności 🙂
Jak byłam 2 lata temu na wakacjach we włoszech, uganiał się za mną taki Włoch
ale on to patrzał we mnie jak w obrazek a ja na początku byłam 1 tydz z koleżanką potem Mój dojechał, byście widziali jego minke jak mnie pierwszy raz z meżem zobaczył 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wizycie u gina...
może nie pobije Was na rozmiary staników - bo ten stanął w miejscu.......
może nie pobije Was na wagę - bo w ubraniu jest +10kg ( hurra! )

ale za to pobiję Was na wagę dzieciątka!!!! 2375g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kazał mi odstawić witaminy....i powiedział że dziecko urodzi się duże, koło 4kg zakłada! także jak jeszcze któraś z chudzin się odezwie że boi się porodu to proszę Was urodzcie za mnie te 4kg!! 😜 prawdopodbnie będzie CC...

i wiecie na kiedy termin z USG??? qrwa na 18 sierpnia!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

mam trochę mętlik w głowie...muszę to przemyśleć, bo małe dziecko źle ale duże to też niedobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mhhh taki włoch ☺️ 😁 Ja byłam w Szwecji to raz się nie na żarty przeraziłam takiego arabusa-pojebusa aż uciekałam przed nim 😮 Jakiś chory koleś...Jak zwierzę...Klucze po kryjomu wyciągłam z kieszenie i w palcach przebierałam szukając ten od głównych drzwi na klatke. Jak już drzwi za mną się zatrzasnęły i stanęłam w windzie to byłam tak roztrzęsiona , że zaczęłam płakać. Wbiegłam do mieszkania, zamknęłam na wszystkie spusty zamki i wzięłam się za mycie garów...Oczywiście takimi łapkami trzęsącymi to tylko sobie krzywdę zrobiłam. Uciachałam się fest nożem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa bo podali Ci względem rozmarów dziecka termin, mała urodzi się pewnie duża ale w terminie
jejku ale duża jest juz na Ewunia 🙂
Bratowa tez tak miała ona miała termin na 10 Maj a mała była tak duza ze względem USG mmiała termin na 1 kwietnia 🙂 w razultaciie nasza Natalka urodzila się równo w terminie 10 maja przez cesarskie cięcie miała 58ncm i 4300 wagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o jakichś podrywach piszecie, achhh czemu na mnie jakiś włoch nie leciał czy tam inny 😜
jedynie kumpel taki...ale teraz sie z lekka wycofał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że wg rozmiarów z usg, to tylko głupia maszyna tak to lekarz powiedział 🙂 nawet wagi dokładnej nie podaje, ale wg niego to ma koło 2kg....

echhhh weź no nie strasz Dosik, bo opcji CC nie brałam pod uwagę....4300g??? gigant...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...