Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no coś takiego .....no patrz jak super trafiłaś za 6 zeta się opłacało ,bo tak to one dość drogie u nas są....ale trudno to się da... 🙂z jakieś 3 chce kupić po chyba 17 zł sztuka więc nie będzie aż tak źle...........a dziś mam nalot teściowej.....muszę kąty wysprzątać ,żeby nie było.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no może jeszcze będą te naklejki, jak masz blisko Biedronkę to się przejdz.
ach teściowej najazd? brrr...to ja mojej kurde już nie widziałam chyba z tydzień?? ale za to w góry z nimi jedziemy...o masakro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zajrzę dziś do biedronki może coś będzie.....mój ostatnio wymyślił ,żeby w sierpniu jechać na domek z teściami na weekend......non stop przez 2 dni bym nie wytrzymała z nimi,więc cie podziwiam.......ja się wykręcam ,że w 9 miesiącu nie chce nigdzie jeździć....oni nie są źli ale jak za często to mnie dobija teściowa..... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka nie ma co podziwiać, bo będziemy mieć osobne pokoje...a poza tym moi w gruncie rzeczy nie są tacy źli, a na wakacjach to w ogóle wyluzowani są...w teściu najbardziej przeszkadza mi jego nerwowość a na wyjeździe się wyluzuje, więc chyba go pokocham 😁 a teściowa...wiesz z tego co Wy tu wypisujecie to moją powinnam po rękach całować 🙂 nie mamy może super kontaktu, ale ani nie komentuje tego co robię, lub nie robię...ani nie przychodzi bez zaproszenia (no....czasem 🙂 ), nie muszę jej gotować i co najlepsze nie farbuje się tą samą farbą co ja 😁 rozmiar też mamy inny 🙂

Aniu to napij się z mniejszą ilością i też Ci na pewno zasmakuje 🙂 ja znowu kawy bez mleka nie wypije! a od dwóch dni nie mam....więc kawy też nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh wlasnie z kawka wróciłam,roszeczke cukru dałam, nie jest dobra ale do wypicia) teściowa na dole była :/ i mnie do lepienia pierogów chce zaciagnać, tego mi brakowalo, sterczec tam z nia i niby o czym gadac, wole juz sama robic, narazie wymknelam sie z kawka ale pewnie wroce za chwile, ale zobacze, jak ja gotuje to ona mi nie pomaga (i dobrze) a jak sie dzis zabrala za gotowanie nie wiem co to sie stalo to niech sobie robi.
a co do nie słodzenia to herbate juz pije bez, ale kawy chyba nie dam rady, na szczescie ostatnio pije kawe baardzo rzadko wiec chyba nic nie bedzie, zobaczymy, zaopatrzylam sie dzis w nowe paski do glukometra wiec mogę się kłuć dalej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE NO nie masz serca.......ale mnie teraz wzięło na arbuza a nie ma kto mi iść więc dziewczyny żegnam i lecę do sklepu się w niego zaopatrzyć .....Loli kiedyś też ci tak zrobię i fotę wielgachnych lodów wstawię 😜 😜 😜 😜 😜 do później pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli Ty wredna sikorko 😁 😁 😁 😁 😁 mniam mniam

Aniuuuuu co znaczy dokładnie po angielsku zwrot "When you due?" na kiedy masz termin? o to chodzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas no bardzo fajne i nie drogie je robia a ile witaminek i kazdego po troszku jest chociarz.

Sioperka no przepraszam wybacz mi tak pieknie kolorowo wygladala i bajecznie ze troszke sie chcialam pochwalic 😉
A lodami mnie chyba raczej niezadowolisz bo ja nie mam samak na lody praktycznie w ciazy nie wiem czemu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...