Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sioperka oczywiście oczywiście!! cieszę się jak najbardziej, że jest zdrowa i fajnie rośnie 🙂 wczoraj byłam troche przerażona że już ma AŻ tyle, ale dzisiaj spokojnie 🙂 tylko myśl o cesarce troche mnie mrozi, ale i do tego mam czas żeby przywyknąć 🙂 przynajmniej będę znała dokładny dzień porodu małej 🙂 a jak już będzie rozwinięta w 38tc to może wtedy już robią mi CC, bo po co mam się męczyć? 🙂 ciekawe czy tak na życzenie u nas można....
i kaj tam po lesie chodzicie i podglądacie???? o Wy sioperkowate świntuchy 😁 😁

Anuś kochana87 🙂 nie zostawię Was, to tylko głupi termin z USG 🙂 moja Ewa jest za bardzo do przodu...ale może Wasze bobo też tyle ważą, więc czekam na wagę pierwszego które idzie się zważyć 😁

buuterfly też się z tego ponad kilogramu wczoraj śmiałam 😁
sioperzyła wacka!! no nie strzymam 😁 😁





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ile może pare metrów ,że wyraźnie widziałam jego bladą dupę he he i ją schyloną no i było słychać nas i w ogole a oni ani drgnęli......no w sumie ona to tam się ruszała ale na pewno nie po to żeby odejść lub przestać hehehe 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh jeszcze czegoś takiego nie widziałam, więc ciekawe czy bym została i patrzyła, czy uciekła 😜

musze mojego w tym zakopcu do lasu wyciągnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe czyli nie byłabym jedyna 🙂 🙂 pewnie że też bym uciekła cała zburaczała!!!! 🙂 🙂 blade dupska mi potrzebne żeby widzieć, fee 😜

Madzia, bo tak sobie myślałam ostatnio, że właściwie wszystkie dizewczyny mówiły gdzie pracowały wcześniej przed ciążą, a Ty mi jakoś uciekłaś 🙂 co robiłaś wcześniej? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja bym sie tak zaczela glosno smiac i jak by sie popatrzyli to takim paluchem bym na nich wskazala 😁 i co to za obnazanie sie po lasach to ze was matka natura obdazyla nie znaczy ze trzeba sie obnazac w miejscach publicznych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ech...no to pocieszenia brak... 🙂

eee Madzia to super! poza tym że chyba nocki też robiłaś?

Loli wolny kraj 😜 można się sioperzyć gdzie się chce 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nocki też ale czasem bywało ciekawie.....bo niedaleko jest dyskoteka więc weekendy były wódką i krwią płynące he he nie raz policja i pogotowie musiało przyjeżdżać tak się u nas kulturalnie młodzież bawi....ale tak to ok dużo przystojniaków się przewijało na stacji poznałam swoich 2 byłych he he 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1118765329
fajne? 🙂 właśnie zamówiłam 🙂

no ale trochę niebezpieczna praca swoją drogą....jeszcze mówisz o tej krwi 🙂 hyhyhy no i byli się załapali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Madzia od Ciebie trochę zgapiłam ☺️ ciekawe jakiej to będzie jakości?
i co do projektu też muszę pomyśleć...co by pare plam na ścianie przykryć przy okazji ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...