Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dosik a masz blade czy fioletowe?
Ja przy swoich zauważyłam, że np. tak centralnie w lustrze je nie do końca widać, ale jak położę lusterko np. na ziemi to tragediaa 😞
Przez to czuję się totalnie nie atrakcyjna i odechciewa mi się jakiejkolwiek nagości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eloite kochana domyślam sie co tam musiałaś przeżywać
ja bym umarła ze strachu że cos narobią albo krzywde dziecku zrobią
jeszcze jak mówisz że to tak bolało 😞
ale dobrze ze masz to juz za sobą :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu faktycznie masz racje ja będe spokojniejsza 🙂
gorzej jak coś nie tak będzie, albo nie daj Boże żeby mi sie juz otwór robił jejku az mnie strach przechodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chce wam nic mówić, ale ja przeżyłam szok ostatnio w kąpieli.
Zdałam sobie sprawę z tego,że czuję główkę dotykając palcami.. wewnątrz.
Zapytałam mojej ginekolog czy to możliwe, a ona " Tak Pani Kasiu, mamy już tak skróconą szyjkę"
I teraz zastanawiam się czy zaciskać nogi usiłując, żeby moje maleństwo nie wypadło? 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co za facet lezy i marudzi grrrr....!!!!!!!!! Wkoncu była burza u nas ale dopiero teraz mam internet dramat. Wkurza mni9e to tak ze łooo... Ja tylko maluszka czuje jak sobie pływa w brzuszku. ELoite chyba wole nie dociekać jak czujesz główke maluszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra laseczki widze ze juz chyba wszystkie spia albo ogladaja pewnie tv 😉
Ja sie wlasnie wykapalam , zrobilam sobie veeta na nozki 😉 ale smrudddd feee myslalam ze padne w tej lazience 😁 hmm powiem wam ze efekt na nozkach calkiem ciekawie tylko chyba troszke za krutko trzymalam nie mam zegarka w wc wjec nie wiem czy 3 min minely 🙂 ale czy ta gabeczka musi byc taka szorstka to az bolalo jak zcieralam 😞
Hmm musze wyprubowac veet do bikini bo jak jest identyczny efekt to mega +
Dobranoc brzucholki moje 🙂
A moja Agus niech sie wkoncu odezwie jutro i nam napisze jak bylo 😁 aaaa no i najwazniejsze mam nadzieje ze jakas nam tutaj fotke wkleji w swojego wypadu do zakopanego 😁
Spijcie dobrze do jutra :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem zmęczona...Brak mi słów na moją rodzinę 🤢 No Aguś prosiiiiimyyyyyyyyyyyyyy i fotke 😜
Ja nie wiem...Kiedyś robiłam sobie tym veetem ze szpatułką. I trzymałam sporo dłużej niż w ulotce, a tu dupa! W ogóle nie wyszły. Jak miałam kłaki tak miałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...