Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam.

jestem grudnióweczką a właściwie listopadówką 2009 .

Mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki wiek 0-9 mies 175szt + gratisy w bardzo dobrym stanie oraz jak nowe. a niektore nowe bez metek. cena jaka mnie interesuje to 550zl. wychodzi 3.14zl za sztukę. nie sprzedawalabym ich , ale jakis czas temu zostalam sama z córeczką i potrzebuję mały zastrzyk gotówki. część zdjęc jest tutaj ale ubranek jest dużo, dużo więcej. jeśli któraś jest zainteresowana prosze o kontaktna gg 20749246 i wtedy porobie zdjęcia reszty ubranek.

oto linki :
http://pic...y=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

http://pic...y=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

Pozdrowienia i niech fasolki zdrowo rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Heyy ;*
My właśnie wstaliśmy, i od samiutkiego rana kopniaczki mojego maluszkaa 😁
Uwielbiam tak wstawać 🙃
Myśle czy jechać do tego lekarza wiem ze przyjmuje od 11 🥴
czy poczekać jeszcze troszke 🤔
a oknem widze juz nie ma słonca i upałów wiec narazie jest wysmienicie 😁
Gorzzej tylko zz tym ze od środy mają wrócic 🤨
Jutro jedziemy z Moim do Wisły !! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Na calutki dzionek 🙃
No chyba ze deszcz nam pokrzyzuje plany ale nie ma padać 😆
Zaraz trzeba będzie trzeba jakieś śniadanko sobie zrobić 😁
boo juz głodniejemy z małym 😜
a Tu widze śpiochy jeszcze śpią 🙂
Wczoraj mój po całym dniu wkurzania mnie wkoncu na wieczór był juz normalny
znów żałował ze był taki a nie inny i bl bla bla 🙃 ahh Ci facecii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik mi sie wydaje ze to skorcze sa normalne ale wiadomo jak sie denerwujesz to idz nic ci nie zaszkodzi odwiedzic swojego lekarza niech cie chodz uspokoi troszke jak masz chodzic jak na szpilach 🙂

Hmm wsumie to moze i ja tez bym zjadla jakies sniadanko 😉
Bo tez juz z malutka sie glodne lekko zrobilysmy.

Elu jakies plany na dzien dzisiejszy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh sa takie fajne pokoje do wynajecia to odmawiaja 😞
A jak sie juz zgadzaja to rudera taka ze az sie plakac chce normalnie 😞
Ja juz nie wiem, mamy praktycznie koniec lipca a ja nawet dla malej nie mam nic przygotowanego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorry dziewczyny ale wczoraj miałam problemy z netem przez tą burzę.
Wiedziałam zboczuchy o czym pomyślicie 😁 Wbrew pozorom nie robiłam nic zdrożnego 😉
Dosik ja ją czuję mniej więcej na głębokości palca, tak jakbyś sobie tampon chciała zaaplikować.
Jest to o tyle dziwne uczucie, że rzeczywiście maleńki jest nisko osadzony i po prostu pod palcami czujesz jego główkę! 🙂 Z jednej strony zupełnie niesamowite doznanie, ale z drugiej trochę strach, że ta szyjka jest tak skrócona 😞
A ja dzisiaj chyba jadę do babci, żeby poinformować ją, że jestem w ciąży 😮
Mieli to zrobić inni dużo, dużo wcześniej ale wydygali i zostałam z fantem sama 😞
i o ile wiem co mówić o ciąży, to zupełnie nie wiem jak mam jej odpowiedzieć jak zapyta o ojca dziecka. Macie jakieś kreatywne pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla własnego spokoju chyba pójde 🙂
tyle że znów ostatnie dni ta noga mnie boli troche 😞
my juz robi sobie płatki z mleczkiem na śniadanko 😁
Loli znajdziecie coś nie smutaj sie wiem ze pewnie Cie to bardzo martwi :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kasiu hmm nie wiem co mogla bys powiedziec babci nie byla w takiej sytuacji moze warto powiedziec prawde niz ukrywac sie przed czyms ;/

Dosik gdybym miala termin na srodek wrzesnia albo pod koniec to bardziej byla bym spokojna 😞
Bo tak naprawde pod koniec sierpnia ja juz cos czuje ze bede rozpakowana chodz okaze sie wszystko z praniu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poprawka linków .

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka?authkey=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka02?authkey=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

i lista ubranek :

19 body na krótki rękaw
6 body długi rękaw
7 półśpiochów
14 śpiochów
3 dresy ( spodnie + bluza )
20 kaftaników
20 pajacyków
7 bluz
5 sweterków
10 par spodni
6 sukienek
4 pary butów ( 2 pary adiadsków "adidas" , buciki do chrztu , kozaczki zimowe )
2 szlafroczki
1 śpiworek do spania
10 par skarpetek
5 par łapek niedrapek
1 rękawiczki na zime
1 opaska
7 par rajstopek
17 czapeczek
1 czapka z daszkiem
3 kombinezony zimowe
2 rożki nieusztywniane
1 okrycie kąpielowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
my juz po lekarzu 🙂
znowu 1,5 kg do przodu 🙂 czyli lacznie 9 😁 hyhy no KTG nic nie pokazalo, ale oczywiscie rano wstalam i skurcze 😮 powiedzialam lekarce ona ze to normalne ze macica cwiczy itp ale jak by zaczely mocno bolec i czesciej wystepowac to jechac do szpitala w razie w na KTG.
No a moje nogi ja przerazily.... i dala skierowanie do szpitala na USG nerek niby ale nie wiem bo tu nie pisze nic o USG tylko na oddzial.... ide zaraz i sie dowiem. Bo to i tak jutro bo musze byc nadczo i pelen pecherz.
Ehh... tak mi sie nie chceeeee nic 😞 a glodna jestem wciaz ehh masakra 😞

Potem jak przyjde to bede nadrabiac co tu wczesniej gryzmolilyscie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba wszystkie mamy takie obawy..
Ale trzeba być dobrej myśli i zakładać, że wszystko będzie dobrze niezależnie od tego kiedy urodzimy 🙂

Loli myślałam o tym, żeby powiedzieć prawdę ale to jest starsza osoba, zresztą o podejściu dość konserwatywnym. Nie chce jej okłamywać, ale nie chce by zamartwiała się zupełnie niepotrzebnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANulka: Oby mi też powiedział ze to normalne bo juz cała w strachu jestem 🥴
Jak sie czegoś dowiesz to zaraz nam napisz ;**
Kasiu właśnie to jest najważniejsze by wszystko było dobrze niezależnie od tego keidy nasze skarby wyjdą z brzuszka 🙂
Jejku ja musze wkoncu poszukac sobie jakiejs torby do szpitalaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kaska mysle mysle i nic... bo ja swojej tez nie wiem co bym powiedziala bo i tak by nie zrozumiala..
Tak tak napisze.. ale dzis to i tak nie bede miala tego badania tylko sie ide zorientowac co i jak bo tesciu chcial dobrze i zadzwonil i mnie zarejestrowal tylko nie zapytal na jaki oddzial ani nic... a ja mam typowo ginekologiczny. A nie dosc ze nad czo to z pelnym pecherzem to on na 11.15 mnie zapisal...;/ zal kurde jak przeciez zdechne z glodu i posikam sie z 20 razy do tego czasu.


Loli pytalam jeszcze teraz znajomego i odpisal mi tak "... Niestety nikt z moich znajomych nie ma nic do wynajecia ani nie znaja nikogo kto by mial. Ale nieraz juz widzialem ogloszenia na sklepach ze ktos chce wynajac pokoj...wiem tez o flatach np 2pokoje double room 1 single kuchnia i lazienka to wszystko za 850fmiesiecznie...a takie pokoje same np tylko double room sa za ok 100f...ale to w miejscowosci slough gdzie mieszkam..." Zobacz... moze gdzies wisza u ciebie tez takie ogloszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANulka musisz pożno wstac by to jakos wytrzymać, wiem jak na pęchcerz cisnie rano jak się wstanie ja bym sie posikała jakbym miała trzymać przynajmniej godzine 🤨
Zadzwoniłam teraz do mojego lekarza mam byc na 12:30 🙂 jejku mam stracha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu flaciki za tyle pieniedzy to naprawde kupa kasy pomysl ze zarabiasz okolo 200 funtow tygodniowo a miesiecznie musisz zaplacic 850F + pewnie jeszcze rachunki.
A jak wynajmujesz pokoj to placisz 120 tygodniowo ze wszystkimi rachunkami i nic wjecej cie nie interesuje.
Kotek dziekuje ci ze sie mna interesujesz i wogule.

Wczorajszy zakup 😉 kupilam na wszelki wypadek,gdyby mala nie umiala ssac 😞
[URL=http://img843.imageshack.us/i/mojezdjcie1.png/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7458/mojezdjcie1.png[/IMG][/URL]
[URL=http://img836.imageshack.us/i/mojezdjcie2d.png/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9949/mojezdjcie2d.png[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli jakie słodziaśneee 🙂
Jejku ja patrze co mam za dwie plamy na koszuli na piersiach a to siara sobie poleciała nie wiem czy juz nie nosic sobie czasem tych wkłądek laktacyjnych w staniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A po drugie Aniu tak jak pisalam kiedys zeby wynajac swoje mieszkanko to jest
850 funtow za miesiac z gory + 850 funtow depozytu = 1700 futnow zeby sie wprowadzic.
A na pokoj to masz tylko 1-2tygodnie depozytu wjec nie ma takiej tragedi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LolI Ty masz juz 34 Tc ?? 😲
Jejkuuu jak to szybkooo 😁
masz juz wszystko dla Olenki ?? ;>
ANulka tez ma tak jakos 😁
ja bym an waszym miejscu juz była podekscytowana ze w kazdej chwiloi cos moze sie zdażyc
😁 34 tc to juz dziecko juz moze sie rodzic nie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak rozumiem Cię 😞 😞
ja się wam musze pochwalić ale mam juz chyba wszystko 😁
i czekam juz teraz tylko na przyjsc Kacperka na świat 🙂
jejku ale jak to tak policze ile na to kasy poszło to łooo
ale czego sie nie kupi dla naszych małych Skarbeńków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...