Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami czyta ja mu opowiadam czy cos takie mniej pikantne szczegóły 😁 No sioperka to cieszym sie ze wporządalu wsio 😁 a moze mnie dzidzia kopie tak nisko i dlatemu. ale uczucie nie za fajne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb5aeba64d52e524.html][IMG]http://images35.fotosik.pl/170/eb5aeba64d52e524m.jpg[/IMG][/URL]
No i zdjęcie brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie znikłam bo byłam w sklepie i w aptece 🙂
kupiłam małemu butelke z canpola antykolkową 🙂
i musiałam kupić coś na obiadek dziś mojemu jak wróci wieczorem, i na jutzrejszy wyjazd 🙂 🙂
a co do wagi przed ciążą to ważyłam 58kg :P dość troche mi się przybrało 😁
Madzia uwielbiam Twoje hasło "sioperzyć" 🙃 🤪 🤪
będziesz już prała ubranka ja tez na dniach zamierzam poprać ciuszki i pościel do łóżeczka 🙂
Eluśkaaa słodkii okrąglutki brzuchaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loliczek mi pytanko zadał wcześniej teraz dopiero je doczytłam 😁
Loli co do pozycji z brzuszkiem to powiem Ci tak najwygodniejsza jest od tyłu na stojąco, albo na leżąco bokiem :P ☺️ ☺️ ☺️ Jak spróbujesz daj znać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nie tak mało w porównaniu do Sioperki 🙂 No ja tez bym chciała miec USG ale jak juz tyle wytrzymałam nie znając płci to teraz juz wytrzymamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakrz mi mówił że jeśli na USG zauważa że to am być syn to raczej się to zmienia bo wiadomo ,
u dziewczynek to ponoc różnie bywa po czesem jajeczka mogą się skryć i to co miało być dziewczynką okazuje się chłopakiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a WY myślicie ze jakby kasy miała jak lodu to bym nie poszłą na USG?? Jasne zebym poszła 😁 a ze kasy mam baaardoz mało to nie poszłam ale juz te 3-4 tygodnie wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska brzusio super malutki 🙂 ciesz sie kochana ile mozesz takim malym brzusiem bo puzniej to moze byc ciezko, ja to tez sie czuje juz jak jakas klucha wielka ;/

Dosik a jesli chodzi o pozycje to identyczne stosuje innych sie juz nie da 🙂

Super kobitki ze dobrze z waszymi dzieciaczkami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...