Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja uciekam dwupaczki bo mnie cos glowa boli postaram sie byc jutro jak net bedzie yyh... papa 😘 a jak mnie moj pusci jeszcze dzisiaj na kompa to jeszcze wejde 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
strasznie za Wami tęskniłam 😁 😁 😁 😁 nie nadrobie wszystkiego, bo jest tego od piątku 78 stron 🙂 ostatnich 20 tylko przeczytałam 😁

Eluś kochana gratuluję córeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!! ależ się cieszę;D jutro uzupełnie tabelkę bod zisiaj już nie dAJĘ rady 🙂

dziewczyny Wy tu takie dcuchoty przechodziłyście, a w zakopcu deszcz i totalny brak pogody! ale jak fajnie było z tego względu! wzystko sie dało zrobić 🙂 spacerki z mężem były najlepsze 🙂 nawet sobie nie zdawałam sprawy że umiem tak długo wytrzymać chodząc po górkach 🙂 małych, ale jednak! byliśmy w mega ogromnym aqua parku i wiecie kogo widziałam?????????
JARKA JAKIMOWICZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 ale brzydal 😜 w tej samej wodzie dupki moczyliśmy hehe
no i na tym koniec przyjemnych rzeczy....bo już w stronę zakopca spierdoliło!! bo inaczej tego się nie da nazwać! nam się auto! coś zaczęło śmierdzieć, zatrzymujemy się a z auta się dymi!!! koło nam się zakleszczyło! potem: zagotowała nam się woda w chłodnicy...potem! coś piszczało! porażka! teraz jak wracaliśmy to tłumik ciągneliśmy niemal po ziemi!! huk straszny, a tu tak gorąco 😞 jestem padnięta, dlatego dzisiaj już idę spać, a jutro znowu dołączę do Waszych rozmów za któymi tak tęksniłam 😁 bo ja też chce pogadać o proszkach i białym jeleniu 😁 😁 hehe, ale dzisiaj nie mam już siły 🙂

sierpniówki się rozpakowywują???? OMG!!! 🙂

a moja Ewa jak dokazuje fajnie!!! jutro Wam może coś pokażę jak mi się uda 🙂

buziaczki kochane :*********

dobrze, że już w domu jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrócila moja :*
Ojoj no to nie fajnie ze pogoda nie dopisala lekko ale wazne ze sie wypad udal i jestes kochana zadowolona, a z autkiem to jakis koszmar biedulka.
Jutro pogadamy 😉
I juz sie nie moge doczekac co tam ciekawego masz dla nas do pokazania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku dziewczyny zgubilam gdzies swoja liste zakupkow dla maluszka ;/ i teraz napisalam te zeczy ktorych jeszcze nie mam masakra jakas tyle zeczy ze szok ;( przerazilam sie lekko, bo ja juz w takim jestem stanie ze ledwo co do sklepu ide a jeszcze tyle zeczy musze kupic ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co zauwazylam to zazwyczaj wlasnie na wieczor kolo 20-21
Czasami zdazaja sie popoludniu..

Kochana tyle mam zeczy na glowie ze juz poprostu nie wiem 😞 meczy mnie to mieszkanie strasznie dzis znow dzownilam do 3 domkow i kazdy mi mowi ze nie bo dziecko ryczy i tyle :/ dlaczego dziecko spostrzegiwane jest tylko od placzu ?
Ehh aa szkoda gadac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie co do rzeczy to ja też miałam jeszcze nie dawno malutko rzeczy.
A co do ludzii to ehhh ;// mają jakies porąbane poglądy, że co odrazu dziecko to przeszkoda ;/ wrr co za ludziee 😠 😠 😠 😠
Spokojnie napewno znajdzie sie ktos tolerancyjny i cos znajdziecie ;***
a te skurcze masz częstee i mówiłaś o nich lekarzowi ?? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik tylko ze ja juz szukam z jakis miesiac i zadnych efektow nie ma 😞 juz praktycznie koniec lipca 😞 a ja nawet i w polowie sierpnia sie moge rozpakowac i nic kompletnie nie jest przygotowane tylko wszystko pod lozkiem albo w szafie w workach 😞 az sie normalnie poplakalam dobrze ze nie ma mojego 😞 ehh

Hmm jesli chodzi o skorcze to one trwaja po 5 min nachwilke przestaja i ponownie czasami trwaja tak po 20 min...
Jak mowilam lekarce to powiedziala ze troszke zawczesniej jak na takie skorcze i ze gdyby one nie ustaly to mam sie zglosic do szpitala tyle mi tylko powiedziala na ostatniej wizycie ;/ zamiast wziasc mnie na jakies KTG czy cos to nic ;/ ehh porazka jeszcze z tymi lekarzami no nic poczekam do tego 10 sierpnia na to USg i sie wtedy wszystko okaze co i jak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia wróciła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 U mnie pogoda tez nie była za dobra i pewnie aka jak u Was.. Kurcze to autko dało WAM W TYŁEK NIE ZLE WIDZE< ALE FAJNIE ZE WYPAD UDANY 🙂 shift mu sie wciska kurde.. Loli spokojn ie ja tez duzo rzeczy nie mam a jak sie pytalam wczoraj co jest mi potrzebne do szpitala to sie nic nie dowiedziałam.. Dramat. Ale widziałam takiego maluszka ze jejku, noworodek słodki 🙂 Dobra uciekamy sie myc do jutra brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tak często powinnaś sie zgłosić kochana 😞 bo wiesz moze sie robic rozwaracie albo cos mój lekarz kazał mi sie zgłaszać by zawsze w szpitalu to sprawdzili, dla moejgo spokoju i dla zdrowia dzidzi
A co do mieszkania to wieszz to rozumiem Cię 😞 przyjeżdzaj do Polski i zamieszkacie z nami mamy 3 pokoje !! :* Bieduloo obyscie jak najszybciej cos znalezli 😞 :* Trzymam mocno kciuki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska dzieki za pocieszenie, ale jednak pare tygodni pewnie wczesniej sie od ciebie rozpakuje, wjec kochana masz troszke czasu nawet i o to 2-3 tygodnie..

Dosik ehh wrocic do polski raczej nie ma takiej mozliwosci 😞 kochana jestes i dziekuje za propozycje :*

Ja mowilam lekarce ze to wystepuje czasem nawet i 2 razy dziennie ale ona nic nie zareagowala , a to byla moja ulubiona polozna wiesz ja tutaj nie ma takiego lekarza jak ty ze dzwonie i jade do niego zawsze inna polozna mnie obsluguje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...