Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze to dziwnie że zawsze inne ja mam jednego stałęgo lekarza i tak jak mówisz zawsze moge do niego przyjść dziwne ze u was tego nie ma 🤨
A propozycja wiesz aktualna 😁 mamy duży domek 🙂
ważne byście mieli dach nad głową jak bedzie juz dzidzia 😉
Spokojnie nie możesz sie denerwować znajdziecie cos wkonu napewnoo! ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ehh no troszke dziwne ale nic na to nie poradze 😞
Wiesz jakos na poczatku mialam ta nadzieje ze jakos to pujdzie ale teraz jak dzownie to juz nawet nie mam motywacji ani nadzieji ze mi ktos powie ( nie nie ma zadnego problemu jesli chodzi o dziecko) juz nawet jak dzwonie to wiem ze dostane wiadomosc ze przykro mi ale nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napewno znajdzie się ktoś życzliwy :*
Glowa do góry nie możesz myślec negatywnie
Ok kochana ja lece się kąpać i spać bo padnięta po tym wypadzie w góry jestem :*
Wyśpijj sie i Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Pisałam już,że mam do odsprzedania rzczy po mojej córci Wiktorii. oto link do wszystkich zdjęć! 🙂

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

proponuję również sprzedaż na sztuki. przy zakupie całego zestawu oferuję różnego rodzaju gratisy 😉

kontakt gg - 20749246

Niech brzuszki zdrowo rosną! ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam jakieś durne sny...Że wrócił Krystian, dzwonie do niego czy przyjedzie do mnie a on, że nie bo coś tam coś tam, że może jutro, że dziś zajęty i było mi tak okropnie przykro. Później mi się śniło , że jeździliśmy w nocy taksówką do sklepu i przejechaliśmy kilka metrów a gościu, że 50zł się należy. I się z nim kłóciłam...Zaczynają mnie mocno boleć plecy. A rano tak brzuch boli, że wstać nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane 🙂 jakie miłe powitania :******* hehe dziękuję 🙂

powiedzcie mi, co z Anulką naszą?? w szpitalu jest?? bo nie doczytałam 😞

Loli jasny byk, myślałam że chociaż z tym mieszkaniem będziesz już miała spokój, a tu dupa 😞

co do gór jeszcze, to cudownie 🙂 widoków wprawdzie nie było, bo cały czas mgła i pochmurnie, ale zdjęcie jakieś tam mam, więc potem jak się ogarne to coś prześlę 🙂
nie przypuszczałam że w ciąży mogę mieć zakwasy 😜 łydki i piszczele napieprzają z tych spacerów 🙂 aaaa no i w nocy prawie każdej lekkie skurcze łydek...no i tak jak Wam pisałam, gdyby nie to auto, to było by cudownie! mój chop wściekły, przeklinał i się denerwował...bo auto mamy od niecałego roku! 8 latek, a się sypnął ze ho ho! i chyba doprowadzimy go trochę do ładu i spróbujemy sprzedać....CHCE KTÓRAŚ???? 😜
pomyślałam sobie co by były gdybyśmy z mała tam jechali!! ten smród i hałas!! o jacie....całe szczęście że jeszcze w brzuszku 🙂

co do niej jeszcze, to jest coraz aktywniejsza 🙂 i czasami czuję ją w poprzek brzucha 😁 i mój M jaki zainteresowany bardzo! najbardziej w czasie ciąży...bo zauważył ( wow! ) że jak potrzyma trochę rękę i potrząśnie to ona pod to miejsce podchodzi 🙂 i on cały happy i jakie to niesamowite 😁 no nareszcie przejaw jakiegoś zainteresowania 😜

buuterfly gratuluję 33tygodnia 😁 ajjj jak to leci 😁 😁

u mnie dziś dokładnie 8 m-c wybił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziękuję Aguś 🙂 Z malutką to już pewnie była by męczarnia tak jechać. No i extra , że na samym końcu chłopu się przypomniało, że w ciąży jesteś 😜 Ale..Lepiej późno niż wcale 😉 Anulka miała strasznie popuchnięte nóżki i w ogóle i dlatego ją skierowali na obserwacje. Może dziś ją wypuszczą 😞 A może miło by było napisać do niej sms jak się czuje i w ogóle? Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sms bardzo dobry pomysł 🙂 na pewno będzie jej miło! napisz i pozdrów od nas.

kurcze, ale to nie tak że jego teraz olśniło 😜 chodzi o to że on zobaczył że z małym dzieckiem w brzuchu już się można bawić i radość z tego czerpie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Str.59
,,Hej laski
my juz po lekarzu
znowu 1,5 kg do przodu czyli lacznie 9 hyhy no KTG nic nie pokazalo, ale oczywiscie rano wstalam i skurcze powiedzialam lekarce ona ze to normalne ze macica cwiczy itp ale jak by zaczely mocno bolec i czesciej wystepowac to jechac do szpitala w razie w na KTG.
No a moje nogi ja przerazily.... i dala skierowanie do szpitala na USG nerek niby ale nie wiem bo tu nie pisze nic o USG tylko na oddzial.... ide zaraz i sie dowiem. Bo to i tak jutro bo musze byc nadczo i pelen pecherz. ,,

Specjalnie odkopałam 🙂 Zaraz do niej napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj pipki 😁
wrocilam 😁 😁
polezalam soie dzien pod kroplowka, badania porobili i jest ok. nie wiedza czemu te nogi tak puchna...poprostu tak nieraz jest... 😉
Ale te laski co mialy termin i lerza masakra jak sie meczyla jedna cala noc..
A co tam u Was kochane??
Aga gdzie moja pocztowka??? 😁 😁 😁
:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyy Myszkii 😉)
My już na nogach 😁 znów widze słonce za oknem co nic dobrego nie wróży :P
A ja dziś znów do lekarza ale do takeigo który będzie ze mną przy porodzie i będzie mnie prowadził juz do konca bo jak wspominałam nie chce rodzic na Goduli, a po drugie ten mój lekarz idzie na cały sierpien na urlop ;/;/
Padałam wczoraj taka śpąca z tych górskich spacerków że łooo 😁
a jak tam wy sie czujecie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Anusia moja:*** a ja właśnie grzebałam w postach żeby się doczytać c zegoś więcej...i jedyne co znalazłam, to to że któraś znowu pluła na monitor ( laurana? 😁 ), rozmowa o goleniu znowu, o jakich jajkach, o seksie 😁 😁: 😁 😁 i mi się żal zrobiło że mnie przy tym nie było 😁

Aniu super że wszystko ok 😉 a nogi to tak bardzo Ci spuchły? nienaturalnie bardzo?

Loli słoneczko moje! ja tam wyczytałam żeś Ty tak bardzo tęskniła 🙂 🙂 a najbaredziej to mi się podobało 'oddawajcie góloliczki moja agusie' 😁 😁 muaaaa kochana:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe nie znam 😁 dokształćcie mnie 😁

Anuś, jak nadrobisz to będę podziwiać 🙂 bo ja nie dałam rady, a teraz żaluję ile mnie ominęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooooosiczku mój 🙂 🙂 przeca napisałam w pierwszym poście po przyjeździe że to strasznie miłe że tak tęskniłyście 🙂 🙂 a p0ost Loli mi się w łocy zucił 🙂
a jak Ty się bawiłaś? w Wiśle byliście??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...