Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie działa?? a ten drugi działa??

lauranka to już obie będziemy do końca nazywane plujami na monitor 😁

hehe super że Twój mąż miał możliwość się przetestować 🙂 mój się bawił ze starszą siostrzenicą 4 letnią i też mu to fajnie szło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli działa 😁 😁 ale fajnie 😁

ale u mnie to tylko tak z boku widać dokładniej...z przodu prawie w ogóle, tylko takie fale...
miałam pytać...wiecie na której ścianie macie łożysko?? bo ja podobno z tego powodu że na przedniej to nie widać aż tak bardzo ruchów dziecka z przodu brzucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli podobno nie najlepiej, ale urodzić też trzeba 🙂

jeszcze Wam dwa foto wkleję i muszę się ogarnąć po wyjeździe, jak jak siadłam dwie godziny temu tak siedze do tej pory i nic nie robię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kudłaty, nieogolony mąż 🙂 po co się golić skoro jesteśmy na wakacjach? to nic że żonę to kuje 😁
[IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6663/img3311o.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/Agaa84]Agaa84[/URL] at 2010-07-21

no i ja...coraz większe monstrum 🙂
[URL=http://img188.imageshack.us/i/img3310r.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/474/img3310r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli wierzę Ci...w górach jest coś magicznego! ja uwielbiam skałki i te potoczki...akurat nie udało nam się iść nad rzekę, a szkoda bo z chęcią jak za bajtla porobiłabym sobie jakieś tamy i popuszczała listki na wodzie 😁 więc wcale Ci się nie dziwie że tęsknisz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym zdjęciu z Michałem to jeszcze jakoś się sobie podobam, a na tym drugim to dziwnie jakoś...ale co tam 🙂 a wiecie co? jak się ludzie gapili na brzuch na krupówkach! jak by w życiu kobiety w ciąży nie widzieli...a jak byliśmy na basenie to już w ogóle masakra!! gapili się że hejj! tylko Jakimowicz na mnie nie patrzył 😜

Aguś a to było robione przy wielkiej krokwi, w drodzę na dolinę....Ryglową? 🥴 nie pamiętam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy pod...ale wjazd chyba z 30zł, więc nie wjeżdzaliśmy, bo po co? już tam kiedyś byliśmy 🙂 a na nogach to raczej bym nie dała rady...chociaż?! jak bym wiedziała że w każdej chwili znajdzie się przy mnie lekarz to bym weszła;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...