Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga u nas cos kobieta na szkole rodzenia mowila ze czasem sie smaruje takim zelem na wywolanie, (na filmie bylo) ale ze to samo jest w spermie i żeby używac w domu a nie na ktg jezdzic co dzien po terminie, bo czasem juz mogaa zostawic w szpitalu i meza na sale nie wpuszcza, a wtedy sie czeka i czeka na porod czasem 😁 😁 a ten twoj przeciez obiecal pomoc pod koniec ciazy! za darmo bys miala a nie 150zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka ja już Ci to kiedyś mówiłam, że bardzo się liczę z Twoim zdaniem 🙂 i nikogo to nie dziwi że też masz już dość...jedno dziecko absorbuje, a co dopiero dwójka 🙂 one mogą być najgrzeczniejsze na świecie, a i tak czas im trzeba poświęcić! także mam nadzieje że Ty też będziesz miała skuli tego łatwiejszy i szybszy poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAA co do klocka to nie masz pewnosci moze zle ja zwazyli i bedzie mniejsza ja tez sie balam ze adas rosnie za szybko ale jakos przystopowal a tez nie mam pewnosci czy dobrze go waza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Dosik rozwarcie się powiększa (jak będziesz miała uczucie takie non stop ,że chce ci się za przeproszeniem kupke to za dużo nie siedz na kiblu)
  • Aga mi tez tak mówi ,że mam dużo miejsca ale już wspominał ,że jak przekroczy na usg 4 kg to cesarka bo może mnie porozrywać 🤔
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Właśnie ja jak takie parcie odczówam to nawet nie ide do wc bo mam obwy że zaczne przec i urodze na kibelku albo coś 🤔
    nie wiem czemu ale te kłucia i te parcie odczówam tylko w nocy i wieczorem za dnia to takie pojedynecze te kłucia a wieczorem to czasem juz mysle ze cos sie zaczyna 😆
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Asiu no nie mogę, żadna z nas nie może...ale przestudiuj sobie naszą tabelkę...ile dzieci miały na ostatnim USG a jakie się rodzą...wszędzie więcej, nigdzie mniej...

    Perełka, dzięki za pocieszenie 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    perelka a jak tam przezebienie? bo ja dzis fatalnie sie czuje, musi mi to przejsc nie ma bata!jak ja urodze z zatkanym nosem! podkradam dzidziusiowi sól morską do noska :P

    bobas mi lekarz powiedzial ostatnio ze chyba sie mu pomylilo ze na insulinie jestem skoro mowil ze w dniu terminu mnie do szpitala kladzie i ze to bedzie tak ze w dniu terminu mam na wizyte jechac normalnie do niego i on zbada jak bedzie malo wod to do szpitala a jak nie to bede w domu jeszcze, ale jakbym nie urodzila to tak max 5 dni i wywoluja. dziwne ze tak roznie do tej cukrzycy podchodza
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu dziś lepiej zrobiłam sobie cebulke z cukrem piję co godz i w aptece pani dała mi maść majerankową i smaruje pod noskiem i powiem ci ,że dwa dni i przechodzi 🙂 polecam,a u nas dopiero wywołują po 14 dniach jak jest wszystko wporzadku
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Elu właśnie też o tym pomyślałam 🙂 'ciąża z zaskoczenia' to nie jest Domi 😁

    oki, ja spadam bo mam troche papierkowej roboty, a poza tym zaraz matka przyjedzie to sobie jeszcze oczy umaluje, pewnie milion pytań zaś będzie miała...

    do potem 😘 😘

    aaa no i obowiązkowo dajcie znać jak po USG 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ania87 co do tej cukrzycy co lekarz to inne podejscie ma 🤢
    Agaa chcialam troche cie pocieszyc ☺️ napewno urodzisz naturalnie lub przez CC ale urodzisz 🙂
    moj tez dobije napewno do 4kg. 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Niom fakt chyba za duzo się naoglądałam tych programów 😁
    kurde mój na siłownie jedzie a ja znó nuda do południa 😜
    a wy mi z tąd uciekacie 😞
    Perełka ja tez tak mam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    witajcie tu pisze ja Lukasz maz Ani 😉

    Ania prosila mnie zebym skybnal Wam info ze MICHAL juz jes t 😎

    Wody odeszly w poniedzialek o 23,15 nie wiedzielismy czy popuscila czy to wody, ale jak wkladke 1 zalala a potem podpaske te szpitalna duzo to juz wiedzielismy co jest 🙂
    Wlosy umyla, prysznic wziela i do szpitala ok 00.20 bylismy.
    Skurczy brak zostala po badaniu, mnie wykopali do domu (01.30)
    Skurcze pojawily sie ok 10 rano, potem troche zanikly a od 14 juz na dobre.
    Podali cos na zmiekczenie szyjki aby.
    Ja bylem w pracy i dojechalem na 15,10 to juz rozwarcie ok 8cm bylo.
    Ania odlatywala po skurczach (3x poloznej) 1x przy mnie. Tak na sekunde zamykala oczy i spi 🙂
    Polozna rozmasowala jej szyjke za 2gim razem bo bolalo dosc mocno 🤨
    Partych nie cwiczylismy (zabraklo nam ciut w srode bysmy mieli szkole rodzenia i nauke tego) ale Ania dala rade dobrze (nie do konca do ja d... ze sie wyraze boli, Wam to wiadomo ze sie prze na cewke a nie na odbyt) i o 16.40 wrzasnal nam SYN 😎 az mi sie oczka zaszklily na wspomnienie tego. Polozna chciala naciac, ale lekarz jej polozyla reke, wiec obylo sie bez, tylko
    troche przy wipieraniu masowala jej brzuch i naciskala 🙂 Glowka poszlala ladnie, a potem maluszek wyskoczyl i sam sie przywital krzykiem 🙂
    Ja bylem przy porodzie wrazenia niesamowite, skrajnosci wielkie od bezradnosci po euforie i lzy szczescia ☺️
    Miachal ma 2850g i 52cm, 2tyg i 1dzien przed terminem, Ania mowila ze nie jest wczesniakiem tylko ma cechy wczesniaka tzn cienka skora i nie ma dobrze rozwinietego odruchu ssania. Dzis byl na kroplowce i cwiczy ssanie.
    Ania ma sie dobrze, az mowi ze dziwi sie ze mala ja nie boli tylko tylek :p
    pozdrawiam serdecznie i Wam tez zycze takiego porodu
    Lukasz
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...