Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
buuterfly super pokoik....muszę w końcu i mój dla Malutkiej wam pokazać.....już myślałam ,że coś się u mnie jednak dziś ruszy ,bo miałam bóle.....ale inne niż do tej pory..bolało mnie non stop bez żadnych przerw z jakieś 5 min w dole brzucha i tak jakby w szczurze.....hmmm tym razem nie promieniowało do nogi....potem minęło i tylko przy ruchach małej naciskało mi mocno na szyjkę no i spokój........nic więcej się nie działo..więc jednak jeszcze sobie poczekam....
wykąpałam się wysmarowała i leżę już ,bo mój cep mnie wkurzył z fochem w 2 pokoju siedzi....łeb jeden niech se tam siedzi .... 😠 😠 😠 😠 😠
jeszcze zatęskni jak będę w szpitalu... 😠

ciekawe jak tam nasza czekoladka...... 🤨oby było wszystko ok i niedługo do nas zawitała....no i ja tez fotek Oleńki nie mogę się doczekać 😁 oby LOLINEK SZYBKO JE DAŁ CIOTKĄ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka ja trzymam kciuki zeby cie dzis wzielo 😁 moze dzis każda ma powera ;D ze ich nie ma, ja przynajmniej mam, odkad sie te 3 dziewuszki posypały. sprzatam, biegam, załatwiam 😜 przygotowalam ciuszki dla malej do szpitala, jeszcze musze tam jakis kombinezonik dolozyc bo ciuszki cieniutkie a nie mam nic grubszego takiego malutkiego, ale jak zaloze body kaftanik i spiochy i na to kombinezon kjakby zimno bylo to chyba bedzie ok, no nie? w oglole dziwczyny jak sa te komplety co jest kaftanik i spiochy to kaftanik sie zaklada pod spod no nie? czy na spiochy.. bo ja nie wiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperko, to może pobiegaj troche i sie rozkręci 🙂 Aniu: kaftanik pod spiochy 🙂 a na to mozna koszulke 🙂 też się zawsze zastannawiałam 🙂 ja specjalnie kupila dresik jakby bylo chlodno, a i tak mam wrazenie ze Mały w nim zmarznie. Kuzynka co urodzila w lipcu teraz ubiera Małą w kombinezon, to moze cos w tym jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka i ja trzymam kciuki by sie wkoncu zaczeło 😁
Widze Loli nie dała nic znać ani zdjęć
Dziewczyny jak mamy taki power to brać się za rodzenie trzeba 😁
by zastoju nie robić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly czułam się ok, dopóki z wyra nie wstałam ogarnąć 😉
tak mnie kuło, że hej 😠
a ja wymacałam dziś rączkę mojego dziecka, tak że czuję paluszki 🤪
cudo! którejś też to się przytrafiło? 🙂
ania87 to jest zależne od Ciebie 🙂 można pod, albo na wierzch. wszystko zależy od tego jakiej grubości są śpioszki a jakiej kaftanik, tak żeby maleństwu było wygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperek kaftanik pod spodem to zastepuje boody 🙂 bylam niania przez 1,5 roku i tak ubieralam mala 🙂
wy macie pawera a ja czuje sie oslabiona i glowa zaczela mnie bolec wiec ja napewno dzis nie bede rodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziś oczywiście z tego co obiecał nic nie dotrzymał 😞
przewijak dalej se leży swobodnie nie zamintowany, na spacer mnie nie wzioł 🤨
yhh 😞 a ja jakas smutnawa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie moj tylko wkurza 😠
zachowuje sie jak palant 😠 😠 😠
katastrfoa....
a ja cos dzisiaj sie dziwnie czuje wlasnie wiec lepiej uwazac 🤨
aa Ania kaftanik pod a na bym dała bluzeczke czy cos. 🙂
Tez jestem ciekawa co z Loli i czekoladka kurcze...
a może jutro Loliczka wypuszcza i doda zdjęcia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim!!! zachowuje sie jak dziecko!!!! yyyyyyyhhhhh!!!!!!!!!!!!1 😠
Dodatkowo moi montowali półki teraz i mowie do niego ze moze pojdzie i sie zapyta czy cos nie pomoc a on ze ,,nie qrwa. " faktycznie zajebiscie zmęczony jest... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka mój jest juz 4 dni an L4 i jest zmęczony i nic nie ma czasu zrobić 😮
więc u facetów nie ma się co dziwić takiemu zachowaniu a my biedne tylko nerwy tracimy
przez tych ciołków ;/ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...