Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

a mi się wydaje że jak zacznie mnie tam w czasie masażu boleć i będzie bolało za mocno to mu powiem stop i on przestanie...że to nie jest jak w szpitalu że nie mamy na to wpływu 🙂 no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa no nie zrobilabym sobie bo sie naczytalam tych negatywnych opini wszystkich. Co prawda pozytywy tez byly, ale... A najbardziej chyba opowiesc mojej kolezanki z pracy ktora miala ale przymusowy i do tej pory odczuwa skutki. Nie da sie dokladnie tego opisac tak jak ona opowiadala. I przy drugim porodzie tez jej chcieli zrobic i powiedziala stanowcze nieee!!!

Hmmm co do tego leku to chyba wolalabym kupic za te 150 zl cos dla malego. Jakas mate czy cos. Bo jeszcze nie mam. Ale nie martw sie ja okna juz pomylam i nawet zastanawialam sie czy drugi raz ich nie myc hehe. Ale szczerze to juz sobie odpuscilam i nastawilam sie ze kiedy bedzie chcial wyjsc to wyjdzie. No pewnie ze bym chciala juz teraz ale coz. Tak widocznie ma byc.
Heh jaka filozofka sie zrobilam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga tego to ja akurat nie wiem ,w szpitalu mi się nic nie pytała czy chcę tylko masowała i mówiła że to do mojego dobra a ja ją odpychałam a ta darła się po mnie,myślałam że ja tam pogryzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ja mam na 14.20.
Agaa a wiesz ile ja naklnę zanim tą karpatkę zrobię 😜 Jeszcze mi wczoraj piekarnik strajkował głupek jeden 😠 Z kopa dostał i się naprawił.
Perełka może coś się już rozkręca u Ciebie i stąd te bóle. Ja też już coraz bardziej się licho czuję. Jeszcze dzisiaj do moich rodziców jedziemy...Kupiliśmy im trochę oleju napędowego żeby mogli cokolwiek w polu ruszyć bo u nich kasy brak. My też szału nie mamy, ale i tak mamy lepiej niż oni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się zdecyduję...to też dlatego że wg wyliczeń moich...to Ewa ma już coś ponad 4kg, stawiam że nawet 4,2kg...i wybaczcie, ale wole żęby ten klocek rósł już na świecie a nie u mnie w bebechu 🙂
i CC wolałabym uniknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy synowi pękł jak miałam rozwarcie ,a przy małej miałam tylko bóle i nic więcej i na miejscu jakis zastrzyk i masaż szyjki bo mała sie pchała i przekłucie pęcherza płodowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bardzo dziwne Perełka, że jesteś nerwowa. Większość z nas oprócz ciąży i marudzenia na chłopów nie ma innych obowiązków. A Ty masz dwójkę dzieci, ich szkołę itd więc stresu co nie miara i obowiązków. A tu dyskomfort fizyczny. Więc wcale Ci się nie dziwię....I obyś już urodziła i przestała się męczyć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka i ja na to licze ze ono będzie już większe 😉
a powiedz mi orientujesz się to kłucie w szyjce i takei parcie w dół może to byc oznaka powiększajacego się rozwarcia bo ktos mi tak kiedys powiedział ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek!!!
u mnie nocka spoko z przerwami na siusianie 🙂
ale tu sie wszystkie spiesza na ta porodowke 🙂 normalnie presja 😁
dziewczyny dajcie znac jak wrocicie po USG ja mam dopiero w piatek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj nie Perełka, on właśnie twierdzi od początku że ja mam tam...dużo miejsca i że dam sobie radę, ale tak czy tak...
Eluś, tak jutro popołudniu.

Eluśka czy spieszy?! tylko ze względu na duże dziecko we mnie, bo jak by na to nie patrzeć to będę tam sama...więc mam nadzieje że przez to ktoś tam z góry popatrzy na mnie łaskawiej i zajmie mi ten poród najmniej czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś dziękuję za słowa otuchy 🙂 wiecie ile ja się nachodzę po schodach tu z drugiego piętra i w szkole na drugie piętro a tu nic nie rusza ehhh,szczerze dziś w nocy popłakałam sobie bo już nie dawałam ze soba rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...