Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwwwa no wiesz, nawet miałam w planie zrobić ją dzisiaj albo jutro, bo też miałam problem z kupką, ale dzisiaj mnie przeczyszcza! już trzy razy byłam! nie tak żeby biegunka, ale po prostu robię, więc się cieszę, bo hmmm chyba z dwa dni albo trzy nic nie było 🙂 więc na razie sobie odpuszczę panią L., ale jak mi wody odejdą czy zaczną się skurcze TE konkretne to na pewno sobie zrobię! nie dam sobie w tyłek wsadzać szpitalnej rurki 😜

eloite rozpieprzasz mnie tymi tekstami swoimi 😁 😁 z Ciebie to istny diabełek jest hehehe

sioperka
nie wiemo co chodzi z tym parciem przez cewkę? nic takiego na szkole nie było...ale nie wiem czy pamiętacie ale mówiło się na początku ciąży żeby kupci nie przeć na kibelku bo można poronić....więc może chodzi o takie parcie? chyba że chodzi o parcie przy oddechu przeponą, to tego nas uczyła na szkole rodzenia. Mi to przyszło bez problemu za pierwszym razem, ale jak widziałam jak laski się męczą to aż się dziwiłam, że można nie umieć tak oddychać 🙂
aaa i piszesz o tym masażu szyjki...jak pójdziesz to w szpitalu zrobią Ci masaż na chamca, a u lekarza DOSIK to możesz mu powiedzieć żeby przestał...spróbować, w szpitalu się cackać nie będą 🙂 więc ja chyba postanowiłam 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik u mnie kolejna 'rozmowa' skończyła się jego krzykiem, więc mu powiedziałam że nie będę w taki sposób z nim rozmawiać to powiedział 'to kurwa nie' i wyszedł...więc wolę żeby mnie tylko drażnił niż tak się zachowywał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez nieporozumienia koncza się krzykkiem Agula i ja wtedy tez nie chce z nim gadac
ale ostatnie dni zauważyłam że on jak nie gra to se gdzieś łazi jak nie siłownia to cos załatwia albo jakiegos kolege odwiedza i mam tego po dziurki w nosie 😠 nie dokanczam obiadu i jade sobie do znajomej 😠 mam go gdzieś ;/ dżwignoł mi ciśnienie ledwo przyszedł i juz mi mówi ze idzie do kolegi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mają bardzo podobnie! mój też by pewnie z chęcią poszedł gdzieś na miasto na jego 'piweczko' 😠 😠 nadupcył się i może odstresował! też codziennie gra...nie wiem robi różne dziwne rzeczy, nie spędza ze mną tyle czasu co wcześniej...może oni chcą wykorzystać ten czas który im został tylko dla siebie? albo przytłacza ich obowiązkowość? dotarło do nich że będą tatusiami i są przerażeni??? nie umiem tego inaczej wytłumaczyć...

znowu mam smaka na coca colę...trzeci dzień z rzędu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej...to się dowiemy za pare dni/tygodni 🙂

w ciązy to różne smaki przychodzą...hmm ale właściwie żebym w ciąży jadła czy piła coś czego wcześniej nie lubiłam/ chyba nie ma czegoś takiego 🙂
a Ty Kasia coś oprócz tej coli? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gardło boli 😞 moj mi tabletki wieczorem przywiezie dopiero 😞 domowe sposoby nie działają, katar troszke przeszedł ale gardło masakra. w dodatku głodna jestem a nie mam sił nic gotowac, tesciowa wrocila ale oczywiscie w dupie ma ze ja leze chora, nawet nie zobaczyła czy żyje nie mówiąć juz zeby coś do jedzenia zrobiła! a ja to musze co dzien gotowac. aaa szkoda słów. dobrze ze jakies słodycze tu mam to zjem i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie i teraz tez mnie wzielo na cola cole 😜
ja na poczatku ciazy to strasznie duzo jadla kiszonej kapusty w markecie jak kupilam to zanim doszlam do kasy to juz tylko pusta keklamowka zostala 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko nie wiem czy ziemniaki mam w domu a wychodzic nie chce!
wiecie co mi ostatnio powiedziala tesciowa? ze jak kiedys sie dziewczynka urodziła to facet nawet do kołyski nie zagladnal przez 2 tyg. i coss ze jak syn to pil caly dzien z radosci a jak dziewczynka to pil 2 tyg z rozpaczy. i co chwile mi tak gada. nawet nie ma sensu nic odpowiadac ,janusz cos kiedys powiedzial czy ja to powiedziala ze ona i tak wie swoje i zebym jej nie gadala ze sie cieszy janusz bo kazdy facet chce miec syna! a jak jej powiedzialam rał ze moj a mial 5 corek i jakos sie cieszyl to mi powiedziala ze noo na pewno, chyba starał sie o syna aż za bardzo troche. BEZCZELNA JEST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tak co jakis czas mi taki tekst zasunie, jak sie nie cieszy to niech nie gada chociaz, juz jej opinie znam! wy macie problem z facetami a ja z tesciowa! nie mam sily ani nawet ochoty udawac ze ja lubie, nie potrafie tak, nie chce jej nawet prosic zeby mi przyniosla ziemniaki a szkoda ze janusz tego nie umie zrozumiec ze mi to ciezko przychodzi. aa jakoś mi smutno dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania o Twojej teściowej to można by ksiązki pisać! i kawały! bezczelna jest i tyle! współczuję Ci bardzo, bo nie zanosi się na to żeby ona miała skończyć pieprzyć głupoty! Ty albo znajdziesz na nią sposób albo popełnisz przestępstwo 🙂

Kasia
wiśniowe hmmm....lody z carte dor 😁 😁 😁 😁 ooooo tak 😁

bobas dobra jesteś 😁 ja po kapuście mam i zajady, rozlane usta i boli mnie brzuch, więc takich smaków nie mam 🙂 ale się pani przy kasie musiała zdziwić hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...