Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.brzuszek.net/forum,wrzesnioweczka_qrka_urodzila_coreczke_igunie,17,449623.html,str=0


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa bo bym zapomniała, dzwoniłam do ZUSu! zwariowałam normalnie, oni zwyczajnie ZAPOMNIELI wysłać mi zasiłku! 😁 ogłupiałam jak usłyszałam " a to Pani nie otrzymała jeszcze żadnych świadczeń?!". Jutro mają mi przesłać, powinno być jeszcze w tym tygodniu.
Normalnie prawie posikałam się ze śmiechu jak te nasze urzędy funkcjonują.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite słów brak...dobrze że zadzwoniłaś! dupska skopać to mało...ale za to ile naraz dostaniesz ho ho 😁

bobas ja też 🙂 ale wiesz...nas też to czeka 😉 i doczekamy się, bo to już tak niedługoooo! 🙂

Loli i Qrka mają dziewczynki z tego samego dnia 😁 😁 super co? 😁 ja też tak chceeeeee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa pewnie, a ile od razu trzeba będzie rozwalić 🙂 Dobrze,że mam taką pomocną mamę, bo bym o suchym chlebie i wodzie chyba żyła..
ja mam nadzieję, że wszystko sprawie poszło też u czekoladki.. ona się pewnie z nerwów posypała.. mam nadzieję, że jest pod dobrą opieką i nie jest narażona na obecność swojego "męża"..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.becikowe.com/?sr=samorzadowe.html&a=14 tutaj są info, ale z tego co widzę nie ma nr tel w Warszawie, w każdym badź razie musisz zadzwonić do Urzędu Miasta i zapytać czy Warszawa obsługuje becikowe samorządowe. Jeśli tak, to składasz wniosek (taki sam jak o zwykłe becikowe) i zostanie Ci on przyznany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SUPER ,ZE QRKA JUŻ MA TO ZA SOBĄ I MALEŃKĄ PRZY SOBIE KURDE.......JA TEŻ CHCE.........KOLEJNA MÓJ TERMIN MI PODKRADŁA HE HE 😜 😜 😜 😜 😜A MOJA OLIWKA ANI MYŚLI WYJŚĆ CHOCIAŻ SZAŁ SPRZĄTANIA MNIE OPĘTAŁ I TAK NIE MA EFEKTÓW........JESZCZE NA DOKŁADKĘ KLATKĘ SCHODOWĄ SPRZĄTNĘ......kurde ja też chce.
jescze raz gratulację qrka!!!!!!!!!!
AGUŚ DZIĘKI ZA INFO 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie sioperka doczekasz się 🙂 jutro albo pojutrze stawiam 😁

co ja mam powiedzieć....gin mi naobiecywał że do dzisiaj urodzę a tu dupa zbita 😜 lekarz od 7 boleści 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...