Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie dziewczyny
Koleżanka kwietnióweczka napisała że już wystartowałyście 🙂 Życzę wam szybkich i przyjemnych porodów.
Ja na przyspieszenie porodu polecam męża 😜 Mój się w tym spisał świetnie i byłam przeterminowana tylko 1 dzień. W przeddzień terminu próbowaliśmy i skończyło się na skurczach. A w dzien terminu wieczorem znowu (w domu odeszły mi wody) i rano Michałek wyskoczył 😁 Jak macie możliwość i chęci to mąż najlepszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa dzięki za eska 😁
kurde chciałabym tu siedzieć z wami ale musze posprzątać bo po 9 będzie facet on internetu 😞
AGuś daj mi znać jakiby jakieś zdjecie Olenki sie tu pojawiło albo sama Loli ;**
Do potem kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa dzięki za eska 😁
kurde chciałabym tu siedzieć z wami ale musze posprzątać bo po 9 będzie facet on internetu 😞
AGuś daj mi znać jakiby jakieś zdjecie Olenki sie tu pojawiło albo sama Loli ;**
Do potem kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite ale zobacz ile teraz jest tych Alanów, Jessic, Fabiane i innych 🥴 Trudniej chyba do niedawna było Zosię i Jasia znaleźć 😜 Choć to się też zmienia 😉
Yyyyy Agaa i Eloite a wiecie słyszałam jak można wywołać poród 😁 🤪 😁 Chcecie to opowiem 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...