Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Czekoladka musi Ci powiedzieć któraś z nas co już straciła czopa, ale mój gin mi powiedział ze jakbym zaczęła plamić mam się zgłosić na porodówkę, przejedź się do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juz znow jestem, wpadli tesciowie z zakupami dla nas.
Wiem z eniema co si ewstydzic ,ale ja mam duzo wew dylematow,chodz edo psychologa i troche lepeijjest. ciesz esie ze moge Was poczytac i czasem cos napisac, bo nie czuje ze mi odbija
.Mi tez ten czop powoli odchodzi,ale nie plamie. I chyba jak sa plamienia to trzeba to lekarzowi pow. bo moze byc to grozne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly u nas się mówi że się szwędasz jak smród po gaciach 🙂 o dupie nic nie wiem 😜

czekoladka hmm..być może się plami trochę, ale nie wiem...ja plamiłam przez skracającą się szyjkę, ale to było jednorazowe, nawet plamieniem nie można było tego nazwać...
więc może poczekaj do jutra, a jak się powtórzy to jedź do szpitala?

Ania87 Ty to agentka jesteś zakręcona hehe 😁

dziewczynki wyłączam kompa...mam nadzieje, że albo w nocy, albo jutro rano Wam napiszę ile waży i mierzy córeczka Loli 🙂

buziaki na dobry i spokojny sen 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo ja byłam na ktg i jak wracałam do domu to mi sie strasznie mokro zrobiło i to własnie był ten czop a na ktg nic nadzwyczajnego,niby te skórcze są ale bez rewelacji ja niewszystkie nawet je czuje,owszem brzuch mi sie napina ale są one bezbolesne.poczekam.jak bedzie sie coś działo niepokojącego to sie przejde dla swietego spokoju do szpitala,niewiem może poprostu zabardzo sie stresuje tą cała jutrzejszą rozprawą w sądzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocila a tu 22 stron 🤪
widze ze loli pojechal do szpitala 🤪 super trzymaj sie kochana
a opowiem wam co mi sie przytrafilo jem sobie kolacje z mezem w restauracji a tu nagle buzi w srodki i zaczela dretwiec masakra jakas 😮 a pozniej zaczelam czuc mrowienie na ustach tak trzymalo mnie z godzinke i puscilo ale uczucie nie nalezalo do przyjemnych.
AGAA czekam na wiadomosc w sprawie loli z gory dziekuje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no to bez nowości 🙂 U mnie to samo.. 🙂
Wogole dowiedziałam sie ze moja lekarka powiedziałam mojej mamie ze przed 8.09 nie urodze i dopiero o tym sie dzisiaj dowiedziałam1!!! no żesz fuck!!! mogli mowic wczesniej!!
Uciekam spac do jutra i czekam na info co z Loli :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli biedulko nasza kochana a Ty się dalej męczysz z bólami 😞
trzymam kciuki za Ciebie kochana :*
ja wpadłam tylko na chwile bo mykam spać już, a do teraz przez mój net nie umiałam tu wejść
Dobranoc dziewczyny !! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli jedź do szpitala i powiedz, że masz co 2-3 minuty. nawet jak na ktg wyjdzie inaczej to już Cię raczej zostawią! a w szpitalu masz szansę na gazik i/lub epidural! nie czekaj! mówię poważnie...ja tak siedziałam dobę prawie w domu ze skurczami, jak głupek a potem miejsca nie było na porodówce i bez znieczulenia dodatkowo kilka godzin się męczyłam 😠 😠 😠
jedź i ściemniaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...