Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu rozumiem cie doskonale 🙂 masazyk to i tak ktos ci musi pokazac bo to nie taki zwykly 😉a kropelki rewelacja nie szkodza dziecku tylko nie wiem od kiedy mozna je podawac musisz spytac lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agus nogi trzymaj wysoko np jak bedziesz lezec to nogi na podusie 🙂
no i mi lekarz kazal wiecej pic jak mi nogi puchly a palce u rak to juz od dawna mi spuchly bo juz nie pamietam kiedy mialam obraczke zalozona tzn kiedy mi sie na palec zmiescila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu mi obrączka już też dawno nie pasuje, tzn miała dobre dni że wchodziła bez przeszkód na palec, ale w czasie dnia ręka puchła i albo przekładałam na drugą rękę albo gdzieś odkładałam...więc się wkiurzyłam że mogę ją zgubić i schowałam...ale teraz te puchnięcie przeszło aż w cierpnięcie! mrowienie takie...nieprzyjemne 😞 a stopy mam całe w białe kropki...też z tego spuchnięcia...
ani woda, ani trzymanie w górze nie pomaga, ten krem na nogi też nie...zostaje cierpliwie to znosić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dokładnie 🙂
Aniu powodzenia u lekarza! jak będziesz miała możliwość to napisz co powiedział.
jeszcze trochę i doczekasz się wspólnych rozmów z nami o brzuszku, kolce i przespanych lub nie nockach 🙂
buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAA nie wiem czy doczytalas ale jak wczoraj wrocilismy to pisalam ze na tej kolacji co bylam z mezem to zaczela mi detwiec buzia od srodka a pozniej mrowienie ust jakas masakra trzymalo mnie to dobra chwile i przeszlo ale nie wiedzialam co sie dzieje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jakaś...ja takie coś to chyba tylko w filmach widziałam, jak ktoś się jakimś krabem, czy potrawą z dodatkami orzeszków zakrztusił bo miał na nie uczulenie.
to chyba było w ssposobie na teściową? 🙂

Ania87 próbowałaś z orzeszkami? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga film ogladalam, ale moja tesciowa nie je rzeczy ktorych nie zna, najchetniej je to co sama wyprodukuje na grządce, taka to bedzie zyla 200 lat! bez soli bez przypraw, bez chemi!
znalazlam jej dowod ostatnio. 1951, a myslalam ze juz grubo po 60 jest!!a tu dupa, 60 jej za rok stuknie dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie mam nowych wiadomości...dźwonił telefon który zostawiłam w kuchni, dosłownie do niego biegłam a to koleżanka...szkoda 🙂

Aniu uchh...no to nie wiem, ale czekaj czekaj, my na nią sposób jeszcze znajdziemy 🙂

ubranko do chrztu już mam 😁 taka fajna sukieneczka sweterek, czapeczka, śpiochy 🙂 używane, ale to tylko jeden dzień...jakoś mi nie zależy żeby były piękne 🙂

idę powalczyć z oknem...najbrudniejszym w całym domu! fuuuu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...