Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Elu oj jesteśmy durne jesteśmy 🙂 ale pomyśl poważnie o swoim zdrowiu psychicznym 🙂
ech ja jak wyjdę to cały czas o niej myślę 🙂 pierwsze razy jak wychodziłam to głowa mnie masakrycznie bolała, ale ostatnio już było lepiej 🙂 musisz po rpstu wyjśc i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!
Jeśli chodzi o zostawianie dzieci Ojcom to się zgadzam z Agą. Jak ich nie postawisz przed faktem dokonanym i nie zostaną choć na chwilkę z dzieckiem sami to się będą wykręcać, że nie dadzą rady. A jak już zostaną to potrafią być bardzo pomysłowi... żeby tylko dziecko zadowolone było jak mamusia wróci.... Przynajmniej u mnie tak było, i naprawdę polecam bo później facet jest strasznie dumny z tego co zrobił, i zostaje coraz chętniej - ma się czym kolegom pochwalić w pracy, He he 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mój też nie wiedział co i jak zrobić! uciekał na widok kupy, a teraz sobie radzi.
pogadaj z nim, przecież mądra kobietka jesteś, powiedz mu że chcesz wyjść ale się boisz zostawić Frania z nim samego, że niech Ci pokaże jak zmienić pieluchę przy Tobie, poucz go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela u mnie jest podobnie: moj tez jakos nie umie jej wyczaic :P z np. jest glodna lub marudna i trzeba ja uspic 😉
Czasem sie mu to udaje.. ale kiedys powiedzial mi ze, mi to jest latwiej napewno bo non stop siedze z dzieckiem i poprostu juz ja rozkminilam 😁 wiem co kiedy chce 😁

Ej ona jest taka slodka ze czasem nie moge sie nia nacieszyc ze ona jest MOja.. codziennie rano takie usmiechy mi szczela ze szok 😮 😮
A juz tak duzo gada .... zaczyna sie konkretnie podnosic, cos prubuje 😁
wlasnie pojadlysmy a ona sie siluje :P
U nas paskudnie zimno 😞((
Dzis caly dzien z wami laski , ktoras mi bedzie dotrzymywala towarzystwa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faceci jak mają kobietę w zasięgu ręki to błaznują żeby nie musieli nic robić, a jak zostają bez niani i pomocy domowej to potrafią z dzieckiem zostać i jeszcze obiad przyszykują... może nie od razu, ale szybko się uczą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co że nie wie o co chodzi dziecku? to niech próbuje wszystkiego 🙂
moja to teraz popłakuje, a ma sucho, zjadła...więc albo jej ta pielucha przeszkadza albo walczy ze snem 🙂
teraz właśnie podobny program leci na ddtvn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu to mamy podobnych chopów...w pierwsze dni, jak mała tak strasznie płakała to on się irytował i wiecie co raz zrobił? ZASŁONIŁ JEJ BUZIĘ ŻEBY JEJ SŁYCHAĆ NIE BYŁO! naryczałam na niego i to się nie powtarza na szczęście!
więc Elu spróbuj, nie możesz być uwiązana....

Rudi zeszła jeszcze zanim mleczko zmieniłyśmy, bo miałam jeszcze całe opakowanie a szkoda mi było go wyrzucić...teraz od wczoraj je ten Bebilon ale jestem z niego bardzo neizadowolona 😞 jedyny plus to że taniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej czy ktoras z was mogla by opisac strój dnia stwojego dziecka? jak juz teraz jest tak lekkol zimnawo?
Wiem ze to moze glupie, ale mi sie wydaje ze jej jest ciagle zimno, albo ze ja zagrubo ubieram.
Mam taki problem bo mi jest ciecznie zimno :/ i ubieram sie jak cebula :/ i caly czas mi sie wydaje ze jej tez jest zimno :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...