Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam 23st 😉
no o tym karczku tez slyszalam, A niektorzy patrza na raczki i nosek.. BZDURA tzn tak polozna mi powiedziala.. lapki zimne bo mahaja nimi a nosek to ze to u psa sie sprawdza a nie u dzieci 😜
No i w nozki najwazniejsze zeby bylo xcieplo bo potem czkawke maja dzieciaki 😉

A tez niby ze dziecko powinno miec o jedna warctke rzeczy wiecej niz my 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi 22 21 za zimno 😜 ahah ja nie wiem co to za roznica bo to przeciez 1 2 st. to nie powinno sie tego az tak odczowac 😜 hehe
My z Karolem tak sie przy tym piecy nauczylismy ze my po domu w krotkim rekawku chodzimy karol krotkie spodenki 😜 heh a jak idziemy do tesciowej ona ma 21 to marzniemy 😜 hahaha

Nie wiem co to za polityka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w domu jest od 20 do 22 stopni i młody jest w rampersie z krótkim rękawkiem i nogawkami, tyle że przykrywam go rożkiem, w nocy koło 18-19 stopni to staram się żeby rączki i nóżki miał - body z długim rękawkiem i spodenki. Na dwór w zależności od temp. ma polarowy pajacyk lub taki kombinezonik z misia + czapeczka, apaszka i czasem rękawiczki. Tylko że w wózku mam taki jeszcze śpiworek z misia dodatkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo bioserek bo ja do tylu jestem.. AGUS JAK EWKA??? 😘

Rudi ja mojego na spacer ... hmm we wozku pod tylkiem ma kocyk polarowy, i poodusie ma zalozone tak jak go ubieram w domu... tyle ze jeszcze butki , czapke polarowa taka jeszcze w miare jesienna bandanke, i kurtke przykryty kocykiem a grubosc kocyka zalezy od temp na dworze puki co ejszczde tego pest grubego nie uzylam no i to nakrycie od wozka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu chciał pogadać???? tylko eeee...to co to Twoja muti robi takie tajemnice 🙂

Anulka no niestety kiepsko z bioderkami.

Eluśka to sobie sprawdz sama czy ma ok bioderka, jak ją kładziesz na pleckach to zrób jej tak że piętkami dotyka pupy i zrób taką żabkę nogami, jak umie do samego, albo prawie samego końca odgiąć nóżki to możesz być prawie pewna że jest wszystko ok...jeszcze powinna prawym kolanem dotknąc lewego łokcia 🙂 ale mojej przeszkadza brzuch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tak samo bo ponad godzine mnie szyla.. :/
Hehe ja ostatnio gotuje budyn i ryż i mieszam i jest pyyyycha 😁
Agus sprawdze, no ale usg nie zaszkodzi i do szczepienia nie idziemy bo mała ma katar :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde nie moge was nadrobic 😁 jakos tak mi sie nie chce nie wiem,
Ej mam taki mroz ze na oknem bialo 😮 😮
Zatanawiam sie czy wychodzic z mala ? i ja chartowac przed zima polska?
U mnie w pokoju okolo 23C ale mi wiecznie zimno :/
Anula dobijam cie lekko punkciki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...