Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Widzę, że z albumami wyszła nie ciekawa sytuacja. Powiem Wam, że zgadzam się całkowicie z Anią. Też nie lubię takiego wtrącania. Jeszcze żeby ktoś był na tyle dobrze wychowany, żeby zwrócić uwagę w grzeczny i kulturalny sposób... albo poprostu się nie wtrącać i swoje komentarze zachować dla siebie. Zresztą to nie są sprawy którymi podpisuje się zdjęcie.. Nie rozumiem takiego wścibstwa... Wtrącania się...

Ja też czasem mam ochotę skomentować wasze pociechy, oczywiście w pozytywnym sensie, bo są przesłodkie, ale jakoś się krępuje... ☺️
Co innego tutaj na forum mogę napisać.. Wszystkie wrześniowe dzieciaczki są cudowne, bez wyjątku. Wszystkie urocze ale każde z nich wyjątkowe i inne. Ewcia ma super fryzurkę (pozazdrościć takich włosków, mój jest prawie łysy), Takiego słodkiego blondaska jak Franio jeszcze nigdy nie widziałam, Ola ma przepiękne, duże oczka, Marcel cudowny uśmiech, Nikola jest taka delikatna (Prawdziwa kobietka, pomimo apetytu 😁) Przepraszam jeśli kogoś pominęłam ale dość rzadko się tu udzielam...I mam nadzieję,że nie uraziłam...

Jeszcze jedno łączy nasze dzieciaczki- wyjątkowe Mamy, które dla swoich pociech chcą jak najlepiej, a jeżeli robią coś nie tak to tylko z nieświadomości i braku doświadczenia... a osoby które wiedzą lepiej powinny taką mamę ewentualnie naprowadzić na właściwą drogę ale tak aby jej nie urazić a nie zganić. Takie wymądrzanie się jest karygodne, bo każdy kiedyś był początkującym rodzicem, a być dobrym rodzicem trzeba się nauczyć i to nie jest nic złego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A prpo baterii do bujaczków to jeżeli zasilane są na paluszki to w biedronce na promocji będą 4 akumulatorki z ładowarką za 19.90 Kodaka. Naprawdę polecam, ja używam takich do aparatu, ale powoli dokupuje i wszystko już prawie mam w domu na akumulatorki, muszę sobie jeszcze ładowarkę do aaa kupić, bo też się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam sie z Toba Rudi, jak ktos chce na cos nakierowac jesli cos zle robimy to niech to robi kuluranie i delikatnie.
Mój powoli zasypia a miał dzis ciezk dzien, nie chcial jesc, plul nanem sensitive, plul moim, nic mu nie pasowalo 😞 bylismy u neonatologa, znam lekarza,wiem ze dobry no i mnie uspokoil, kazal zrobic dla spokoju usg przezciemiaczkowe i brzuszka i badania krw i moczu, ale tylko profilaktycznie.Powiedzial ze mały zachowuje sie jakby był o miesiąc starszy (rodzice pelni dumy 😉), dostal bezwzgledny zakaz ogladania tv (nie ogladalł 😉) i nakaz czytania bajek (znaczy sie my czytamy on oglada obrazki 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo ja jestem 🙂 nie było mnie bo problemy z netem 😞
Eluśka ja kupiłam tą R20 Duracel (chyba tak się pisze) chodzi codziennie dość długo, ostatnio zapomniałam wyłączyć i chodził cały dzień na 1 baterii już ze 3 tygodnie 🤪
zabieram się do zaległości
już nie mogłam się doczekać zdjęć Ewci ze chrzcin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, a Ewa pod czapeczka miala bawelniana czy tylko tą biała?? poza tym przeslicznie wygladala 🙂
nie wiem czy temat byl poruszany bo ostatni rzadko tu zagladam, ubieracie swoje dzieci na bialo, kupujecie specjalne ubranka i w czym je niesiecie?? bo my mamy 26 grudnia wiec chyba trzeba w kombinezonie, a on jest niebieski, a w zaden bet mi sie nie zmiesci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja nie dam rady dziś nadrobić zaległości 😞 ponad 50 stron 😉
idę do mężulka, chwile sapnąć razem, młoda już śpi, kolacja się robi żyć nie umierać 🙂
miłego wieczorku życzę mamuśki i przede wszystkim spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi czego Ty się wstydzisz? komentować? mówić miłe słowa 🙂 to że się znamy dużo krócej nie znaczy że nie akceptujemy nowego Alka 😁 w końcu jest wrześniowy - czyli nasz 😁

Eluśka szkoda że na baterie, mój też jest...ale już nie używam wibratorka w nim, więc nie wiem czy szybko się czerpie czy nie, ale np. w tej karuzelki to chyba z 3tyg wytrzymały zwykłe baterie ( 4 razy gruby paluch! )

Lauranka a czemu ma bezwzlednie nie oglądać tv? Dawidek rośnie w siłę 😁

qrka inne fotki z chrztu, tzn już z imprezy domowej mam na aparacie chrzestnej, więc będą potem 😁

Lauranka hmm tylko tą czapeczke miała, a w kościele zimno jak cholera 🙂 ale mieliśmy tylko chrzest więc nie musieliśmy długo tam stać. Ja miałam pożyczone wszystko, ubranko i rożek śliski ( nie polecam, bo prawie mi mała z niego wyleciała na koniec! ). w domku przebrałam ją w sukieneczke i niebieskie rajstopki 🙂 spokojnie weź go w kombinezoniku niebieskim 🙂

bobas!!! jasne że pamiętamy 🙂 ja dzisiaj o Tobie myślałam 🙂 bo nasze bobasy miały w ten sam dzień chrzest, także czekam na relację z imprezy 😁 super że znowu z nami, wariatkami będziesz 😁

Eluśka ja jestem, ale wypisywałam to co wyżej 🙂

Ewka śpi, padła jak by cały dzień nie spała 🙂 rodzice mają wolne...leci jakiś zasrany mecz...i znowu się na niego gapimy 😜 "żyć nie umierać' hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...