Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam pytanko, co wy dodajecie dzieciaczkom do mleczka? bo ja tylko kleik na wieczor, ryzowy bo kukurydzianego nie chce jesc. a kaszki nie dodaje bo tam pisze ze na wodzie sie robi bo w niej juz mleko jest, i kaszke daje malej lyzeczka. a czy mozna taka tez dosypywac do mleczka zamiast kleiku?

aga ja dopiero jak przeczytalam twoj post ze Ewcia miala policzki czerwone i ze uczulona na cos to sobie zdalam sprawe ze moja ola tez, a ja glupia myslalam ze jej cieplo albo ze od pieludzki bo byla u rodzicw i tam wyprali w innym proszku pieluszki co miala pod broda, ale zauwazylam juz to z 3-4 razy miala takie czerwone, ale znika na 2 gi dzien wiec to musi byc cos co sporadycznie daje, ale nie moge sobie przypomniec co ona wtedy jadla, ale mysle ze to byly banany w sloiczku.. normalnie nie ma takich czerwonych policzkow ale ma tam taka skure jakby sucha, wasze dzieci tez tak maja? smaruje ja 2 razy dziennie kremikiem ale ciagle taka ma jakas inna na tych policzkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja nic nie dodaje do mleka, nic a nic.
a co do policzków to dzisiaj też miała czerwone, a bananowego soku nie piła!
także byle do wtorku, to się wypytam u lekarki.
bo to przy pupie co ma też mi się nie podoba...bo mi to kurwa wygląda jak opryszczka 😞 😞 😞
nawet nie chce myśleć! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
mam pytanko, co wy dodajecie dzieciaczkom do mleczka? bo ja tylko kleik na wieczor, ryzowy bo kukurydzianego nie chce jesc. a kaszki nie dodaje bo tam pisze ze na wodzie sie robi bo w niej juz mleko jest, i kaszke daje malej lyzeczka. a czy mozna taka tez dosypywac do mleczka zamiast kleiku?


Hej 🙂 Masz kaszkę mleczno - ryżową, ale jak nie chcesz takiej co na wodzie się robi, to kup zwykłą kaszkę ryżową, i wtedy spokojnie możesz dawać do mleka. Ja daję też taką mleczno - ryżową, i jak mam na 210ml mleka 7 miarek mleka, to daję 5, i 3 miarki kaszki mleczno - ryżowej 🙂 A jak jest zwykła kaszka ryżowa, do do 7 miarek mleka dodaję 3 miarki kaszki. Mnie chodzi głównie o to, żeby lekko zagęścić mleko, a nie podaję małemu kaszki łyżeczka jako odrębnego dania. Więc zamiast kleiku możesz dodawać kaszkę jaka chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga a co ona tam ma? ja nie wiem bo was nie czytalam. a do lekarki idziesz bo szczepienie czy przez to uczulenie? co do mleka to ja myslalam ze soc dodajecie wlasnie... ja daje kleik wieczorem ale nie wiem czy to dobrze bo sie taka klucha zrobila boje sie ze bedzie potem grubasek jak mamusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje kaszke i to dość sporo bo jest wrzaask, że mało i że głodna jest.
No mam głodomorka i już.
Ania nie bedzie grubasek!!!
zaczni sie ruszać, chodzić itd to zobaczysz jak spali wszystko 😉
moja je strasznie dużo.
A co do policzków to hmmm u nas to schodzi.
Dzisiaj banana dostała i zobaczymy czy wyjdzie znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://kobieta.wp.pl/query,kubeczek%20menstruacyjny,szukaj.html
widzialyscie cos takiego? ja to chyba jestem do tylu z wszystkim :P ale raczej nie skorzystam )poza tym nie ma potrzeby bo cioci jak nie bylo tak nie ma:P moze jednak kupie ten test ciazowy 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój herbatek nie lubi...Ale bobo fruty owszem. Jabłko i malina najbardziej. Z marchwią nie lubi. Mój malinowy chłopczyk ☺️
A pieska chciał mój ojciec ze schroniska wziąść. Ja na razie nie chciałam bo dla mnie to by było za szybko. Ale na szczęście wśród 4 suczek i 9 kotów odnalazł się mój Boguś 🤪 😘 😘 😘 😘 Żeberka ma na wierzchu i sika w domu 🤢 Musiał przemarznąć i teraz nie kontroluje tego biedny. Dałam siostrze nakaz dawania mu witaminek. Jakiś czas temu kupiłam specjalne takie żeby chociaż zimą dawali pieskom.
A ten kubeczek...Fuuuj 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu bardzo bardzo bardzo się cieszymy wyzstkie że się znalazł i że go macie 🙂 to wręcz nieprawodpodobne 😁 hurra!

Aniu no nie wiem co to ona ma na tej pupie...cholera, ale jest zmierzla przez to...zmieniłam jej z nivea na odparzenia, na sudocrem i chyba ten drugi jej nie służy...teraz smaruje penatenem, ale chyba się zaopatrzymy w tą nivee znowu.
a do lekarza idziemy na szczepienie tak czy tak i przy okazji zapytam...wygląda to strasznie 😞 biedna moja!

ej kurna Wy tak piszecie ile Wasze dzieci jedzą...to moja to niejadek! ledwo przeszłyśmy teraz na 150 mleka, i tak...rano mleko, potem mleko, obiad lub deserek, lub kaszka, potem mleko i wieczorem mleko. to tyle...herbatek nie pije, a jak wypije to ledwo 50:/ soczki też ledwo ledwo...skubnie biszkopta...
ale waży ok, więc się nie powinnam raczej przejmować no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...