Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buuterfly napisał(a):
Nie wiem dokładnie, ale mocno boli mnie brzuch. tak dookoła rany. a ze Krystian niebawem wyjeżdża to musze isc teraz.



okurcze, to faktycznie lepiej isc.
daj znac :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to posprzatane,
napalone
gzika zrobiona
kompocik sie gotuje 😉
a maly caly czas bajke grzecznbie ogladal 😜

jaa tam juz sloiczki skoniecznosci... sama mu robie
teraz np kompot z jablek i gruszek zmiksuje z bananem malinami jagodami troche biszkoptow i w sloiki i do zamrazalnika..
soczek bedzie mial... w tym rozpuszcze herbate z rumianku miety kopru... on to uwielbia 😉
a obiady je te co my tylko troche pozmieniane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
no to posprzatane,
napalone
gzika zrobiona
kompocik sie gotuje 😉
a maly caly czas bajke grzecznbie ogladal 😜

jaa tam juz sloiczki skoniecznosci... sama mu robie
teraz np kompot z jablek i gruszek zmiksuje z bananem malinami jagodami troche biszkoptow i w sloiki i do zamrazalnika..
soczek bedzie mial... w tym rozpuszcze herbate z rumianku miety kopru... on to uwielbia 😉
a obiady je te co my tylko troche pozmieniane 😉


jak tak aptrze na to wszystko to tak duzo robisz dla niego 😎 zazdroszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
dbam o niego jak moge 😉


fajnie tyle urozmajcosci mu dajesz, Ola troche mlodsza ale powinna juz zajadac duzo.



A jajka dajecie ? bo chyba nie wolno co nie /


żółtka pdobno wolno
Ania jakie macie 2 mleczko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jajko .. kogel mogel jak najbardziej.. marcel lubi jajko ale dr nie kazala mu dawac ze wzgledu na ta wysypke na buzi..
ale ostatnio nwet jak by opryszczke mial... posmarowalam ta mascia sterydowa jak kazala w takicvh przypadkach dr i zeszlo 😉

Ela no miksuje mu ale juz nie tak na straszna papke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh no ja wiem wlasnie Anulka ale jakos sie tak boje jej dawac, bo wydaje mi sie ze strasznie tutaj jest gówno w tych super marketach .

No ale wsumie Ola juz jadla tak : ziemniaki, marchewka, brokuly, kalafior (nie smakuje jej) troche mieska , jabuszka, banany, biszkopty, palki, kaszka(tylko do mleka nie lubi z lyzczeki)
troche rosolku z makaronem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...