Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Domi ja Ci nie powiem, bo po co masz sobie psuć nastrój?
zajmij się swoimi problemami, się będziesz forum glupim przejmować.

proponuje spróbować o tym zapomnieć i pisać tak jak by nic się nie stało. damy radę? 🙂

więc tak...u nas pada śnieg 😮 😮 popieprzona pogoda!

była moja mama i się z Ew trochę pobawiła, więc mogłam sobie dychnąć. raz mi ciepło a raz zimno...ech dupa! obym tylko Ewy nie zaraziła.

Eluśka no wygląda na to że to ząbki?! a ten żel masz??

Perełka albo któraś która ma linka, czy mogłabyś mi przesłać jeszcze raz ten link z Pawełkiem??

Iwwwa wyboc że się nie przywitałam z Tobą kobieto 😁 fajnie że już jesteś!
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polozylam sie z Kubusiem na wyrku i czytalam mu bajeczki, ktore mu kupilam i razem z nim przysnelam.
Kurde zjadlam banana i znow mnie zoladek po nim rozbolal i sie mecze. Uwielbiam banany i zawsze sobie obiecuje ze nie zjem ale nie wytrzymalam i teraz cierpie.
Snieg? O kurde a jak bylam to bylo tak cieplutko. Wiedzialam kiedy wybyc.
Tez wlasnie probuje znalezc tego linka z Pawelkiem bo nie zajrzalam wczesniej. Jak znajde to wkleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Tak jak wam obiecałam moja kruszynke nie wyglada na chorego hihi http://www.youtube.com/watch?v=axu_dpBe_yA to było wieczorem 😉http://www.youtube.com/watch?v=830SJ0dOmPw a to przez dzien ide przebrac malego


znalazlam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha co Wam jeszcze miałam pisać 🙂

kupiłam wczoraj dla Ew topek 😁 😁 przepiękny 😁 troche wpada do niego całą dupką, ale spooooko 🙂 dmuchałam w brzuszek ale nic...
a dzisiaj co? matka moja własna rodzona przyjechała i co? z topkiem 😜 różowym, majteczkowy róż 🙂 także sikamy do dwóch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Pawelek fajniusi jest 🙂 Moj tez ciagle wola nie nie nie, a ostatnio ciagle tata tata 🙂

Aga no wlasnie w weekend ma sie moja siostra przeprowadzac jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem i jak zdazymy to my tez. I bede chciala jej troche pomoc bo ona 34 tc to tez duzo roboty ma i nie chce zeby sie przeciazala. Jak nie zdazymy teraz to w nastepny. Oby sie remonty tam nie opoznily.
No i kurde nie wiem jak bedzie z netem. My wczoraj wrocilismy do mojej siostry odrazu z lotniska bo u nas piec popsuty i zimnica, dzis ma byc gotowy juz podobno. A na swoim kompie mam resztke netu i nie oplaca mi sie kupowac za 15 funtow na nastepny miesiac. Ech zobaczymy.
A w poniedzialek znow na szczepienie na pneumo. Ale sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i całe resztki szacunku jakie miałam do naszego...prezydenta prysnął 😜

jak można napisać BULU I NADZIEJI??????? wiecie że ja mam fioła na tym punkcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...