Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Nika zdrowa, teoretycznie.
Ucho, płuca, gardło czyste
gorączka skąd? nie wiadomo
mamy dawac na zbicie i czekac
jak nie zejdzie do pon
to do lekarza zrobic badanie moczu
a jak zaczne wymiotowac, biegunka itd
to do szpitala na oddział.
a jak minie to znaczy, że trzydniówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boze, ale sie porobilo....Biedne dzieciaczki, tak choruja... Buziaki dla wszystkich chorowitkow 😘 😘 😘
A jesli chodzi o ta klotnie to powiem wam ze jestem tu nowa i czuje sie jak gosc... wiec nie skomentuje.. przykro mi sie tylko zrobilo, wczoraj jak to czytalam i sserio nie wiedzialam jak sie zachowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
Ela dobrye ye to nic powaynego, chociay kurde sama nie wiem, tryzdniowka, nie wiem dokladnie na cyzm polega. napisy jak dyis Nika sie cyuje. Mam nadyieje ye goracyka spadla.
Mz ynow od 5 na nogach. Kuba sie obudzil sie raniutko i wyrywal mi wlosy 😞 kurde klawiatura mi sie pyrestawila 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi, postanowione że nie wracamy do tematu.

Iwwwa Ty może nic nie pisz już,, bo odczytać tego nie idzie 😜
hmm ale Ci się Kubuś przestawił 🙂 ale jeszcze chwila i na nowo wróci do starych'czasów' 🙂

Eluśka całe szczęście że w domu jesteście! napisz jak Nika, czy gorączka spadła?

Ew miała dziwną noc...budziła się najpierw do 22ej ddwa razy z krzykiem, a potem o 1 coś mruczała i o 5 pobudka już na mleko...o 6;30 już marudziła z łóżeczka, więc wzięłam ją do mnie i jakoś mi się udało i spała do 9tej. a obudziła mnie ciągnięciem za metke mojej koszulki nocnej 😜 bo spałam do niej plecami 🙂 🙂 miłe to było....

ja czuje się lepiej, ale gardło jeszcze nawala. psychicznie kiepsko się zrobiło jak spojrzałam za okno!!! tam jest kurna 10cm śniegu!!! też tak macie??? 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Aa u nas tez snie 😞
  • ELUS JAK TAM NIKI???
  • A trzy dniowka to maja niemowlaki przez trzy dni wysoka goraczka jest bez innych objawow,podawac cos na zbicie goraczki i po trzech dniach ani sladu.Z Pawelkiem juz lepiej przespal noc no budzil sie na picie pobudka tak jak zawsze 6 rano ehhh hehe wczoraj padlismy o 22 tylko moj M nie spal i pozniej go slyszalam mowi dziwne 22 i wszyscy spia a ja taka padniete przez te ostatnie noce nic nie spalam wiec nadrabiam hehe.
  • Ten snieg mnie dobije 😠
  • Co robicie na obiad????Ja golabki z ryzem i sosikiem mmmniam 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witajcie dziewczyny ;***
    jestem w domu, tkz w ruinie 😞
    musze tu posprzątać bo aż nie umiem tu funkcionować zrobić jakiś szybki obiad wykąpać sie itp
    bo na noc wracam do szpitala.
    Ehh 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ewa zaliczyła pierwsze poważne przywalenie nosem 😞 ma rozcięty i leciała krewka uchh... płacz był ale myślałam że przy takiej glebie to będzie ryk że jej uspokoić nie będę umieć...ale nawet przyjęła to nieźle!
    obniżyliśmy jej też łóżeczko, heh ale nie na najniższy poziom, nie pytajcie - n ie wiem, nie widziałam tej dziurki niżej 🙂 i co? jest jeszcze gorzej bo teraz chwyta za szczebelki i się podciąga...
    aaaa i dzisiaj odkryła że zamiast raczkować można kicać 😜 śmiesznie to wygląda 🙂
    ogólnie to nic nie umiem zrobić, taka jest ruchliwa....

    Perełka ja nie wiem co na obiad...kompletnie brak pomysłów 🙂 super że Pawełek już lepiej ufff 🙂

    Dosik dobrze, że jesteś w domu, ale kurde zjedz coś i nie sprzątaj głupolu!! wszystko musi być na Twojej głowie?? 😠 dychnij sobie przecież! mówią coś kiedy Kacperek wyjdzie??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Nic nie mówią 😞
    dziś jak go badała powiedziała że jeszcze słychać zmiany w płucach 😞
    Agaa tu wygladało jak w ruinie musiałam to ogarnać, zaraz lece d biedronki i obiad bede robić
    u małego jest teściowa dzwonie co jakiś czas i jest ok maly sie bawi i jest grzeczny moje słoneczko 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Olek dzis po raz pierwszy sorzystal z nocnka!!!
    Jaka jestem dumna 🤪
    Biedny, dupka mu wpada do srodka ale siedzial, siedzial i wysiedzial 🤪
    Aga my bedziemy dzis obnizac lozeczko na sam dol, bo wczoraj to siepodciagnal na kolana na jednej rece, ale jak zajarzy ze ma jeszcze druga to juz strach go samego zostawic...
    Wogole uparciuch siedziec nie chce, jak mu podam rece to sie od razu na wyprostowane nozki podciaga... 😁
    Trzymajcie sie, trzymam kciuki za wszystkich chorowitkow, tych malych i tych duzych 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    My po zakupkach i dlugim spacerku 🙂
    Ciepelko takie ze do domu nie chcialo sie wracac. Wiec na rozpoczecie sezonu wiosennego na obiadek grila robimy heheh, ale pachnie 🙂
    Maly sie wygrzal w sloneczku, wtrynil obiadek i deserek i padl.

    Domi odpocznij troche, wez dluga kapiel, Tobie bedzie lepiej to i nastroj Kacperka tez. Zawsze to inaczej jak mama zadowolona 🙂
    Aga a Ty grzac nozki hehe 😘 i ucaluj Ewcie w samego siniaczka 🙂 sie rozbrykala no 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    troche mnie nie bylo. ola byla chora a teraz ja, mowic nie moge gardlo boli.. mialam 200stron do nadrobienia, i tak po lebkach przelecialam co 20 :P i powiem wam cos czego nie wiecie :P 1. moja ola tez ma naczyniaczka na brzuchu i to rosnie. 2. z nocnika jeszcze nie korzysta ale kupe robi zawsze w poludnie na siedzaco 🙂 wiec powinno pojsc gladko na nocnik przesadzic 3. robie okropne bledy ortograficzne i nie umiem sie tego nauczyc, sory aga 🙂 4. moj szwagier jest ciemnoskory, swietny facet, a skarpetki nawet po calym dniu chodzenia mu nie smierdza, serio, moglby chodzic kilka dni w nich chyba :P o moich smrodkach nie wspomne..
    buziaczki, nie wiem kiedy tu znow zagladne bo nie mam czasu ostatnio nic.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    nie, pytalam kilku lekarzy, jedna tylko odsyla mnie do dermatologa (ale to jej maz) reszta kaze czekac, ze samo sie wchlonie. niby do roku rosnie a potem sie kilka lat zmniejsza. pojawilo sie jak miala miesiac i wygladalo jak zadrapanie, robilo sie coraz wieksze i coraz bardziej wypukle, teraz jest prawie jak zlotowka, i ma takie grudki wypukle. mamy czekac i tyle powiedzeili
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania bo nam juz w szpitalu powiedzieli po porodzie po badaniu ze to naczyniak odmiana limfatyczny. I nam sie juz wchlonal. I lekarz chirurg specjalista od naczyniakow potwierdzil ze to wlasnie naczyniak limfatyczny. Proponuje Ci skonsultowac to wlasnie z tym chirurgiem. Jest naprawde bardzo dobry w sprawach naczyniakow. Mozesz napisac do niego emaila i wyslac zdjecia foto w zalaczniku i on Ci odpisze. Czasem stawia tez "diagnozy" emailem. Bedziesz wiedziala na czym stoisz. Powie Ci co masz robic i okresli co i jak. Ma swoja strone na internecie odnosnie naczyniakow. Nazywa sie Wyrzykowski Dariusz bodajze. Jak znajde jego str to zaraz Ci dosle 🙂

    http://www.naczyniaki.pl/index.php?sid=5ff6f00a0760189b4786631c11157e81
    to jest ta str, tam jest watek "pytania do dr wyrzykowskiego"
    mozesz tam napisac, tam znajdziesz tez emaila to napisz do niego i przeslij fotki naczyniaka. opisz mu wszystko kiedy sie pojawil itd
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Iwwwa 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

    Aniu hehehe spoko 😁 to mój fioł po prostu, ale nie osądzam ludzi po tym że źle piszą....no, może tylko naszego prezydenta 😠

    pieprzy mi się komp, jednak to nie sprawa przeglądarki :/
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    daliśmy Ewie przed chwilą kawałek mandarynki!!
    dziewczyny!! myślałam że umre ze śmiechu! takie miny strzelała...żałuje że nie nagrałam 🙂 rozpłakałam się ze śmiechu 🙂 ale wiecie co? smakowało jej bo zjadła 🙂 nie wypluła 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...