Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem
z Niką to samo
dzisiaj miałą 39,2
teraz śpi..
Sebastian i moja mama się nią dzisiaj zajmowali
a ja w szkole się martwiłam.
no ale ehh
martwie sie jak ciul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja najpierw na emaila mu pisalam i chyba jakos po 3 dniach odpisal, bo on pracuje cale dnie i po nocach odpisuje, wiec sie nie zrazaj. Jak napisalam emaila do niego, opisalam diagnoze ze szpitala itd to mi napisal co i jak co to jest, ale chcialam miec pewnosc wiec probowalam sie umowic do niego ale terminy byly na conajmniej poltora roku do przodu. Napisala emaila do niego z prosba o szybsza wizyte i dopisal mnie jakos na 3 tyg pozniej po pacjentach zapisanych. On w Gdansku przyjmuje jak cos i 120 zl za wizyte. Wiec pisz do niego, moim zdaniem nie ma na co czekac. Bedziesz spokojniejsza. I wyslij mu zdjecia jak zrobisz jak masz mozliwosc.

Aga 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘zlotko Ty moje 😘 😘 😘 😘
Elka ja bede wieczorkiem. Teraz jade do domu mojego po rzeczy bo sprawy sie skomplikowaly. Musze wziac syrop dla malego bo jakas wysypka. Nie wiem co to. Bede pozniej to napisze wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuba dostal jakiejs wysypki. Nie wiem co to jest iod czego. Ma takie czerwone plmy troche szorstkie na lokciach i udach i one sie powiekszaja. Nie dostal w sumie nic nowego. Moze od zmiany wody. W sumie wczoraj zrobilam mu zupke jarzynowa i dalam troszke fasoi i przetarlam na sitku. Moze to od niej? Kurde nie wiem. Dalam mu Sanosvit Calcium. Zobaczymy co jutro. Strasznie jest niespokojny i jesc nie chcial. Wiec troche go uspalam i butle juz przez sen dalam.
Ech jak nie urok to sraczka.
A my jestesmy narazie u siostry bo u nas ogrzewania nie ma i prawdopodobnie do wtorku lub srody bedziemy 😞
Elka czemu dupa?
Eluska to w sumie chyba spadla troche goraczka? Ale nadal strasznie wysoka. Oby to byla ta trzydniowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu jak Nika? Oby to była jakaś jednodniówka bo szkoda i małej i Ciebie. Co chwilę coś wam wyskakuje 😞
Rozśmieszyć was? Dostałam gigantyczny zwrot z podatku 1zł 😁

😲 😲 😲 😲 😲
http://www.papilot.pl/wydarzenia/12229/Dziecko-urodzone-w-22-tygodniu-ciazy-zmarlo-na-rekach-matki-bo-personel-szpitala-nie-chcial-ratowac-zycia-wczesniaka.html
Gdybym przeżyła coś takiego....Chyba bym wylądowała w czubkach 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa może też go jakaś trzydniówka bierze, dziewczyny tu pisały że może też mieć gorączkę 🥴
Ela artykuł straszny...te zdjęcie....uhhh 😞
niezły ten zwrot! co zrobisz z taką kasą? 😁

Ewa postanowiła o 4:30 dać koncert i śpiewała z łóżeczka 😁 spała potem ale ja już nie zasnęłam...do tego powrót choroby, gardło napuchnięte i katar...uhhh!! więc wzięłam już dzisiaj antybiotyk, ten co brałam w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ale to antybiotyk co brałam w ciąży, czyli skoro wtedy nie był nszkodliwy dla Ewy to teraz też nie będzie dla mnie. może to głiupie ale co mi się może stać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może nastąpić pogorszenie...Czyli jeszcze gorzej się możesz pochorować. Bierz go minimum 7 dni a najlepiej 10 aga. Każdy lekarz ci to powie. A ja od dzieciaka wiecznie żarłam antybiotyki więc co nieco wiem o nich niestety. I coś osłonowego weź albo jogurty sobie kup chociaż. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oby 🙂 Na 13 ma przyjść Krystiana siostra na obiad. Moja mama idzie do restauracji 😮 Pierwszy raz w życiu. Bratanek tego Niemca, którego mama pilnuje zaprosił ją na obiad jako podziękowanie za opiekę 🤪 Biedna moja Becia 😁 😁 A i na ojca tam o takie coś się wkurzyła i napisała, że niech sobie nie myśli, że będzie tak jak do tej pory. Bo ona już teraz wie, że sobie poradzi i na siłę z nim nie będzie 🤪 woooow 😜 Lecę śmieci wynieść ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło z jego strony ☺️ haha no oby było tak jak mówi 🙂 chociaż ja tam nie wierzę...matka moja odchodziła od ojca 16 lat 😁

obcinałam Ew paznokcie i mi się poruszyła :/ i krwawi z paluszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ałć...Aga pocieszę Cię. Ja ostatnio myłam małemu pitolka i za mocno pociągłam skórkę i trochę mu popękało i też krewka leciała. Zagoi się raz dwa 🙂 A od rana tak marudzi....Chciałam sobie coś sama porobić dla siebie, ale nie mam jak bo Krystian jest baaardzo zajęty 🤢 Co chwilę sobie coś wymyśla 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ała! huh ja już nie raz mówiłam, że nie wiedziałabym jak się do....pitolka zabrać 🙂
patrz jaki zarobiony mężczyzna z tego Twojego Krystka!......a co chciałaś dla siebie zrobić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
No i znowu to samo
noc nawet w miare
o 5:30 miala taka gorączke, że parzyła 😞
ehh nie mam sił.


a zbijasz jej gorączkę tylko tabletkami??
a wsadzałaś do zimniejszej wody?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...