Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

IWWWWAAAAAAAAAAA kurde namnożyły mi się te Twoje siostry nagle 😁 😁 😁 😁 to teraz wsyzstko jasne już 🙂 🙂
czyli i Ty i Marcin będziecie pracować u Twojej siostry w docelowej chacie tak? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
kwasiek a dziękuję 😁 a Twoja chusta się przydaje? lubi Aga ją? 🙂


a pewnie, że lubi! 🙂 tylko, że my wzięliśmy nie zwykłą tkaną, a bambusową (napisałam maila do lenny lamb i wyrazili zgodę na zakup innej chusty - musiałam oczywiście dopłacić różnicę). No i ta bambusowa wg mnie jest dużo bardziej miękka od zwykłej tkanej (koleżanka miała i materiał był cholernie twardy, jakby chustę wykrochmalili...). Więc w razie, jakby Cię ta opcja interesowała, to rozważ możliwość wystartowania jeszcze raz w konkursie, bo wygrane się sumują 🙂

iwwwa, dzięki 😉 A właśnie, u Was już czas na rozszerzanie diet maluchów - śmiało możecie korzystać z przepisów 😉 może niedługo siądę i parę innych powrzucam 😉 a jakby któraś z Was miała ochotę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu "bloga kucharskiego", to dajcie znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasiek nigdy w życiu! to jest mój ostatni konkurs 😜 hmm ale jak mówisz że mogę sobie dopłacić różnicę? hmm bo ta elastyczna to podobno tylko do 9 kg...więc długo z niej nie pokorzystam 🙂 to bambusowa lepsza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
kwasiek nigdy w życiu! to jest mój ostatni konkurs 😜 hmm ale jak mówisz że mogę sobie dopłacić różnicę? hmm bo ta elastyczna to podobno tylko do 9 kg...więc długo z niej nie pokorzystam 🙂 to bambusowa lepsza??


wg mnie lepsza. Materiał mięciutki i wytrzymały. Dałabym Ci pomacać, ale nie mam jak 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak agga nasze forum jest spokojne jak niewiem hehe... 🙂Zgadzamy sie we wszystkim,i niema miedzy nami zadnych zgrzytow 🙂 🙂Ale u was tez zapanuje harmonia 🙂
Ostatnio lipcowe mamusie wszystkie powracaly do pracy i jakos mniej czasu jest na pisanie,a co dopiero na klotnie hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek podoba mi sie bardzo wasza stronka z przepisami i powiem Ci ze czasem sobie korzystam. Czesto wyszukuje z necie przepisy dla maluchow i robie. Czasem biore tez z tych sloiczkow przepis tylko wiadomo ze bez tych roznych dziwadel hehe
Tylko macie duzo przepisow z krolikiem czego tu nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka się budzi 🙂 więc uciekam.

kwasiek dzięki za opinię 🙂 jak to nie będzie duża różnica to sobie dopłacę 🙂

Irka no widzisz, jednak dobre miałam wyobrażenie o Waszym wątku 😁
dzięki wielkie że głosujecie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez chce pomacac hehe ☺️

Tak Aga one sa tu dwie i jedna ma firme i w niej pracujemy. I ta firma jest w domu gdzie bedziemy mieszkac. A ta druga siostra pracuje u tej pierwszej heheheh co by ciekawiej bylo 🙂
A ta mlodsza moja siostra to wcale nie taka mlodsza bo z tego samego roku co ja, tylko ja styczen ona grudzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się,s trona jest świetna 🙂

iwwwa jeszcze podaj imiona sióstr i w ogóle zwariuje 😜 ale kiedyś sobie to poukładam wszystko w glowie i zapamiętam 🙂

uciekam, sejw do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa no i bylam u doktora bo stacilam glos praktycznie a migdaly juz mi przeslaniaja wlot i ledwo dycham.. mam jakis antybiotyk, oby niunia sie nie zarazila.. a test, 🙂 jedna krecha, uff zrobilam zanim ten antybiotyk mocny wzielam, tak profilaktycznie jakby co zeby dzidzi nie zaszkodzic. przestalam juz 2 dni temu karmic w nocy to moze dostane ten okres w koncu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...