Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja pamietam jak sie z isostrami bilam, tak juz musi byc na pewnym etapie 🙂 a o ubrania jak sie klucilysmy, masakra, potajemnie kradlam z szafy i przed dyskoteka sie przebieralam w jakiejsc szopie i po powrocie tez :P potem mi znow mlodsza zabierala i tak ciagle cos. a ile bylo darcia kto sprzata! jak wyszlam za maz to az tak dziwnoie cicho tu mi bylo,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Iwona nie wypierasz się? 😁 dobra jesteś mamuśka 😁

a Ty Anka chcesz w łep? 😜 za ten test, tego posta miałam jako ostatniego na stronie i miałam dłużej niż chwilke nadzieje 😜
zaczepiłam dzisiaj też Monia_di na nk, bo miała opis 'niedługo będzie nas piątka" więc z nadzieją czy może w ciąży? ale jednak też nie.... 🙂
no to, która się pisze? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh a to wam zrobilam nadzieje :P nie nie , 3 razy zagladalam czy tam jakas druga krecha nie urosla ale spoko jest 1! ale sie stare czasy przypomnialy jak czekalam zeby bylo 2 🙂
wlasnie mierze goraczke bo mam watpliwosci czy oli termomertr mi dobrze pokazal, pije gripex max, leb mi peka, gardlo napier**** jak nigdy i zimno mi, jak tu sie uczyc w takich warunkach, i jeszcze zaraz ola wstanie zwarta i gotowa do zabawy i nie ma ze boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wiosennie 🤪
My własnie na spacerku, zaraz glosik oddamy, maly spi a ja krzystam z wolnej chwilki i nadrabiam zaleglosci forumowe i Ewciowe 😁
Co do dzidziolka to ja juz bardzo bym chciala, ale sie nie napalam, dlugo nam zeszlo z pierworodnym to na drugie nie robie sobie nadzieji, pozaty karmie jeszcze i nie mam nadal @
Mam nadzieje ze uda nam sie w koncu zorganizowac jakis wlasny kat i bedziemy wtedy plodzic jak sie wczesniej nie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny potrzebuje pomocy na gwalt! dobry termometr mi potrzeba. mialam racje ten oli zle pokazuje, mam taki co zbliza sie do czola ale nie dotyka i ona caly czas 36,6 pokazuje albo 36,5 a zwyklym mierzylam sobie teraz i mam 37. ktoras ma jakis dobry co jest z niego zadowolona? nie chce kupic pierwszego lepszego zeby znow nawalal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
dziewczyny potrzebuje pomocy na gwalt! dobry termometr mi potrzeba. mialam racje ten oli zle pokazuje, mam taki co zbliza sie do czola ale nie dotyka i ona caly czas 36,6 pokazuje albo 36,5 a zwyklym mierzylam sobie teraz i mam 37. ktoras ma jakis dobry co jest z niego zadowolona? nie chce kupic pierwszego lepszego zeby znow nawalal


ja zamówiłam na allegro rtęciowy
bo te elektroniczne to do dupy są!!!
mam 2 i inaczej mierzą :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila
czy ktos tu kończy dzisiaj pół roczku????????!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ewusiu skarbie maleńki wszystkiego co najlepsze, najsłodsze, dużo cierpliwości do mamuśki, dużo zdrówka i tyle samo uśmiechu :*:*:*:*:*:*:*:*:**::*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...