Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ooo to fajnie że nasze dzieciaczki dochodzą do siebie! hurra!!

Iwwwa ja tam czosnek lubie i zjadłam go ho ho, ale już nie mam...a do sklepu nie chce jeszcze wychodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to masz buziaka 😘 albo dwa 😘 😘 bo to na zapas. Wez nie mow normalnie jak Ty to jesz? na sama mysl mi niedobrze, powaznie. Jak nieraz jedlismy na miescie i dodali czosnek to nie zjadlam. Wiec teraz zawsze sie pytam czy dodaja do danego dania, jak nie to biore heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm najlepiej na świeży chlebek pokroic na plasterki i przykryć to serkiem żółtym 🙂 albo do smarowania ze słonecznikiem 🙂

Iw a myślisz ze Ci go zaszczepią po tej...'fontannie'?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa...nie wiem, ale ja po innych wątkach chodzić nie będę i prosić o głosy bo mi się to żałosne wydaje...:/
ostatni raz się na ten temat wypowiedziałam.
...................

ech no to dziwne że szczepią...u nas tak tego pilnują a tam? 😮 dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Aga, nie chodzisz, nie prosisz a ile glosow masz! To jest dopiero sukces, a nie...
................................ hehe

No tu nie patrza niestety na takie rzeczy. Jak sie przeprowadze to chcialabym zmienic ten osrodek na inny, moja siostra zapisala sie do podobno fajnej kliniki, ale nie wiem czy mnie tam przyjma bo musi byc najblizszy miejsca zamiszkania. Moga byc problemy bo ona ma blizej. Zobaczymy. Narazie trza sie w koncu ustatkowac tutaj. Bo ciagle zmiana miejsca tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No skomplikowalo sie. Pisalam juz, u nas nie ma ogrzewania w chacie bo piec poszedl i znow wyladowalismy u siostry. Jak na poczatku historia sie powtarza. Juz mnie to strasznie meczy, te przeprowadzki ciagle. Teraz na szczescie wzielismy tylko najpotrzebniajsze rzeczy, zeby nie zagracac jej chaty. A potem znow bedzie przeprowadzaka do nas, a potem do domu docelowego jak ja go nazywam. Takie meczace, ale co zrobic. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
Drogi Adminie.
Mam pytanie czy dałoby się zmienic strone główną??
bo jakaś takaś nie fafuśna 😁

Ela, ledwo wyrobiłem się, żeby ruszyć ze zmianami na pierwszy dzień wiosny.
To wszystko jeszcze będzie dopracowywane. Cierpliwości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa aha, to to czytałam...hmm no z malutkim dzieckiem to na pewno męczące takie przeprowadzki a i podejrzewam ze kosztowne...a kiedy naprawią ten piec?
hmmm myślałam że ten docelowy to właśnie ponownie u siostry albo gdzieś niedaleko? nie łapie się 🙂

dz Elu :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Drogi Adminie.
Mam pytanie czy dałoby się zmienic strone główną??
bo jakaś takaś nie fafuśna 😁

Ela, ledwo wyrobiłem się, żeby ruszyć ze zmianami na pierwszy dzień wiosny.
To wszystko jeszcze będzie dopracowywane. Cierpliwości 😉


hehehe ach te baby 😁 😁
mi się wszystkooo podoba oprócz tej mlecznej strony 🙂 ale jestem cieprliwa również 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga we wtorek albo rode powinien byc naprawiony. Bo to jest tak. Tu mam dwie siostry. Bede pisala mlodsza i starsza :P Starsza mieszka w domu z biurem gdzibedziemy mieszkac docelowo, jak oni sie wyprowadza. Maja sie wyprowadzac zaczynajac od srody do weekendu pewnie. Nie wiem czy tez zdazymy w weekend. Mlodsza ma osobna chate i teraz u niej mieszkamy i na poczatku tez bylismy u niej. Jak bedziemy juz mieszkac w docelowym domu to bedzie latwiej. Moj ie bedzie musial dojezdzac do pracy i bede go miala na miejscu. Ja wieczorekiem tez zejde do biura popracowac. No i zawsze bedzie blisko w razie by pomoc. A piec poszedl w domu hmmm takim zastepczym hehe. Tymczasowo w nim mieszkamy dopoki nie przeprowadzimy sie do domu docelowego. Skomplikowane wiem hehe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...