Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Odkryłam taaaaki lump, że łeb pęka 🤪 Niebo ☺️ Nakupiłam za 58zł całą reklamówkę ubrań. A laski dla dziewczynek jakie cudeńka aż mam ochotę na kolejne 😁 Ale to jeśli już to i tak nie dziś ani jutro. Poza tym mi jeszcze nie wolno robić kidsów 😁 Mam fotki of kors i w cholere roboty ale tak mi się nie chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Odkryłam taaaaki lump, że łeb pęka 🤪 Niebo ☺️ Nakupiłam za 58zł całą reklamówkę ubrań. A laski dla dziewczynek jakie cudeńka aż mam ochotę na kolejne 😁 Ale to jeśli już to i tak nie dziś ani jutro. Poza tym mi jeszcze nie wolno robić kidsów 😁 Mam fotki of kors i w cholere roboty ale tak mi się nie chce ☺️



ale ci zazdroszecze daru i umiejetnosci szukania ubran z niecierpliwoscia czekam na fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Odkryłam taaaaki lump, że łeb pęka 🤪 Niebo ☺️ Nakupiłam za 58zł całą reklamówkę ubrań. A laski dla dziewczynek jakie cudeńka aż mam ochotę na kolejne 😁 Ale to jeśli już to i tak nie dziś ani jutro. Poza tym mi jeszcze nie wolno robić kidsów 😁 Mam fotki of kors i w cholere roboty ale tak mi się nie chce ☺️


eee ja też muszę iść
a na razie dzisiaj do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie umiem kurde szukac w lumpach. I tez zazdroszcze bo jak widze jak moja kolezanka sobie tam wyszukuje i ma takie fajne ciuszki za grosze to az mnie skreca. A ja nigdy nie umiem znalezc nic fajnego.

Ide sproboje dac Kubie jesc bo wlasnie wstal. Spal od rana biedny. Mam nadzeje ze nie wyrzyga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde wiecie co, tak czytam na necie i ogladam zdjecia dzieci jak maja skaze jak te wysypki wygladaja to wcale mi nie jest do smiechu 😞
Dalam mu mleko. Po jakis 10 minutach na policzku pojawily sie takie czerwone plami i jakby krostki. Teraz to powoli schodzi.
A na udach i lokciach i ich okolocach dalej takie jakby pmaranczowe plamy-placki szorstkie.
Asia a jak u was ta wysypka wygladala? I inne objawy?
Ale mam stresa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja 😘 😘 😘 😘
o jak sie na tym brzuszku pozmieniało 😮 🙂 ..... no ładnie 🙂

a jak tam u Was?? buziaki dla niuniaszków z 21-go 🙂 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
heja 😘 😘 😘 😘
o jak sie na tym brzuszku pozmieniało 😮 🙂 ..... no ładnie 🙂

a jak tam u Was?? buziaki dla niuniaszków z 21-go 🙂 😘 🤪


Czo u Was?
jak Igula??
kiedy nowe zdjęcia?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Kurde wiecie co, tak czytam na necie i ogladam zdjecia dzieci jak maja skaze jak te wysypki wygladaja to wcale mi nie jest do smiechu 😞
Dalam mu mleko. Po jakis 10 minutach na policzku pojawily sie takie czerwone plami i jakby krostki. Teraz to powoli schodzi.
A na udach i lokciach i ich okolocach dalej takie jakby pmaranczowe plamy-placki szorstkie.
Asia a jak u was ta wysypka wygladala? I inne objawy?
Ale mam stresa.


u nas zaczynalo sie od nog i szlo wyzej ta sa takie place szorstkie wiec z tego co opisujesz to moze byc skaza bialkowa 😞
a to nie wychodz tak od razu po 10 min tylko dopiero jak sie zacznie trawic o 1-3 dni po zjedzeniu lub wypicu wychodzi wysypka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem bo się gagatek przebudził 🙂

u nas dobrze ja juz w pracy od tamtego tygodnia 😉 niunia z babcią, mamy 2 zęby 🤪 jeszcze takie malusie ale juz są 😜

ojjjjj Iwwwa a była ś z tym u lekarza 🤨

a zdjęcia będą ale pewnie wieczorkiem jak Iga padnie do snu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas na nogach, uda i teraz przeszlo nizej i na lokciach pozniej a teraz wiecej na recach ma tych plackow. Tez takie szorstkie jakby troche pomaranczowe. I ma tez troszke takich maluskich krostek na buzi. Ja rano dalam kaszke mu na mleku modyfikowanym, zreszta codziennie ja je, wiec to tez w sumie. Kurde nie wiem, zobacze jak dzis co mi powiedzjak pojde na szczepienie. Tylku tu kurde nie badaj. Jak cos pojade do polskiego lekarza. Tylko taki kawal i tyle kasy bierze ze szok.
Zbieram sie powoli. Dam znac pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...