Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bobas napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
a wiecie tak sobie teraz pomyslalam.....
Bo Marcel jest starszy, I ja jakis czas temu latalam z jakimis wysypkami itd do lekarza.... dostal masc alantanowa pomogla troche....
ale...
Kurde teraz Prawie kazda tez lata.... 😮 😮
Moze cos jest na rzeczy i to tak jest???


no u Adasia to jest na pewno skaza białkowa 😞
ale dziwne to ze prawie kazda mowi o wysypce 😮


no wlasnie 🙂 teraz tak gadam z Anka i sobie skojarzylam 🙂 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bzikulec nie pogadałam sobie dzisiaj z Tobą 😞
No u nas ok, maleńka śpi
ja jutro ide gadac bo praktyki musze załatwić
wiec zobaczymy..
na razie jeszcze jestem
ide ogladac Marcelka zdjątka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do dupy ta wasza wyspa Iwwwa. Wszędzie trąbią, że trzeba wzbogacać dietę dziecka, że samo mleko nie wystarczy a oni takie nowości wymyślają 😮 Chyba powinnaś sama poodstawiać wszystko i zacząć obserwować od początku 🤢
Fajnie, że Nika już lepiej.
A Ty Aga jak tam? Dobrze już?
Annnno 🤪 Piękny avatar. Cieszę się, że tu jesteś. I może faktycznie jest tak trochę jak Ania mówi , że to z wiekiem przychodzi i w większości minie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂
nikola wszystkiego naj dla ciebie 😘 😘 😘
a ja czuje sie kiespsko ile bym nie spala to i tak jestem bardzo zmeczona nie wiem o co chodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
może przesilenie wiosenne?? 😞


moze ale mam juz tego dosyc tak jak by energia ze mnie uchodzila w czwartek ide do endokrynologa bo podwyzszony poziom hormonow tarczycy zostal mi po ciazy moze to jest przyczyna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry bardzo 🙂
Nocka wrecz rewelacyjnie. To znaczy dla nas. Kuba obudzil sie dopiero o 6 hehe, zawsze to lepiej niz 5 🤪 ale spal od wczoraj od 19. O 22 wzielam go i przez sen dalam mleko. Nawet chyba nie zczail. Wypil i spal dalej. Do rana. Dzis tez wstal o 6 i o 8 poszedl spac spowrotem. Nie wiem czy to przez te wymioty czy wysypke tak spi. Bo to duuuzo wiecej niz wczesniej.
Dzis idziemy do helgi-baby od dzieci. Zobaczymy co powie. Jak bedzie sapala to poprostu ja zrypie oczywiscie po polsku hehe i wyjde. Bo i tak nie pomoze. I zrobie tak jak mowicie. Zostawie go na samym mleku i zobacze. Dzis zauwazylam ze na brzuchu i klacie go wysypalo. Ma tego wiecej. Ale ma taka krostkowa wysypke. A na udach i rekach dalej te szorstkie plamy. Kurde strasznie sie martwie o niego.
Ale zobaczymy co dzis helga powie.

Buziaki dla Nikusi 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

A no wlasnie, to dziwne ze dopiero teraz mniej wiecej jak dzieci maja 5-6 miesiecy to prawie wszystkie jakas wysypke co nie? Dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Asia a Ty mialas niedoczynnosc w ciazy? Kurde musialabym tez u siebie sprawdzic ale tu takich badan nie robia.


tak mialam niedoczynnosc tarczycy no i ostatnio robilam badania i nadal sa zle 😞 naszczescie cukrzyca znikla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie fatalnie, jestem zasmarkana, zly mi cienka caly czas i gardlo dalej boli, nic nie pomaga w dodatku ola znow zaczela kaszlec, a janusz wyjeżdża na kilka dni bo po auto jedzie, i znowu trzeba bedzie do domu wezwac lekarza (czyt 70zl) bo ja nawet nie dam rady pojechac a jeszcze jej nie przepisalismy do innego leakrza i same problemy. a ja w piatek mam kolokwium z zajec praktycznych i mam sie nauczyc chyba z 2000 slowek nowych, ciezko to widze, najchetniej poszlabym spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mialam niedoczynnosc w ciazy ale wczesniej przed ciaza wyniki byly dobre, ale widze ze to moze zostac.
Twoje oslabienie moze byc wlasnie z tego powodu. Pamietam jak endokrynolog mi mowila ze mam zle wyniki i oslabienie i wieczne zmeczenie to z tego powodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Ja tez mialam niedoczynnosc w ciazy ale wczesniej przed ciaza wyniki byly dobre, ale widze ze to moze zostac.
Twoje oslabienie moze byc wlasnie z tego powodu. Pamietam jak endokrynolog mi mowila ze mam zle wyniki i oslabienie i wieczne zmeczenie to z tego powodu 😞


musze wytrzymac jeszcze do czwartku i wszystko sie okaze niech mi da jakies leki bo naprawde jest mi ciezko funkcjonowac
adasko wstal ide szykowac kaszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba i ja musiałabym poszukać jakiegoś endokrynologa...

dziewczyny a powiedzcie mi, jakiś domowy sposób na wypadania włosów? bo i na mnie pora przyszła że wyciągam garściami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga tak szczerze to ja nic nie robilam specjalnego z wlosami , A Ci powiem ze wypadaja mi garsciami do tej pory. Zaraz naprawde bede lysa i to juz nie zarty. Jedyne co to uzywam szamponu do wlosow cienkich i delikatnych i przeci wypadaniu.
Ale chetnie skorzystam z jakiegos domowego sposobu jak ktoras ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też!! od paru dni lecą i są wszędzie!!! dzisiaj przyłapałam mała jak miała w buzi...tylko kawałek jej wystawał 😞 tylko chodze i zbieram z ziemi, ze stołu, wszędzie...porażka.
domowy ale sprawdzony! nie taki z netu co to może zadziała...
kiedyś używałam nafty kosmetycznej i wiem że bardzo pomagała, ale że jest tłusta to trzeba po jej użyciu z 10 razy umyć to włosy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas to samo. Kubie juz nieraz wyjmowalam z buzi moje wlosy, a moj sie wscieka bo mowi ze on caly w moich wlosach oblepiony. A co ja niby mam zrobic, na lyso sie opitolic? Wszedzie sa, doslownie wszedzie. Nafty tez kiedys uzywalam, ale zmyc ja pozniej to masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...