Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Rudi napisał(a):
to Igunia dosc duza dziewczyna, Olek tydzien temu 8.300 i 72cm i OSIKAL mnie w gabinecie 🤪
\

hahahahha 😁
no to gdzie go zabierasz i rozbierasz?? 😁
nie spodobało mu się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a jak!! 😉 noto nie wiele mniejsza 😁

Rudi jakie zdjęcie Aleksa WOW !!!!! nieźle Wam pociechy szaleją 😁
tu nociu tam raczkowanie. moja dopiero zaczęła siedzieć dobrze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikuuu.. to było tak, że posadziłam ja a ona nic, to dmucham i dmucham i nic
to dałam zabawke i nic
to dałam jej piciu iiii SIKUUU!!!!
a z kupa to ona mi pokazuje, że jej się chce i nie robi do pampersa tylko musze ja rezebrac, otworzyc pampersa i wtedy robi.
a ostatnio pokazuje to ja ją sru na nocnik ii kuuupa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
Postanowil chyba mniej wazyc, a jaka kicha... Ja jeszcze nie zauwazylam i dopiero jak pocieklo na podloge to uslyszalam.. ☺️ ☺️ ☺️


hahahahah z to zbój mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
dziewczynki, kupowałam ostatnio butelki na allegro TT sa po 11 zł a u nas w sklepach to po ponad 30 do 37 zł 😮 😮 😮 😲


pom ileeeee??????????
wyslij link proszę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no musze wstac bo mi plecy odpadną zaraz - muszę się poruszac wie posprzątam wreszcie 😉
postaram się zaglądac częściej ale ostatnio mi cięzko 😞

buziaki wielki pozdrówcie reszte babiszonków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
Aleks za to siedziec nie lubi, bo to go ogranicza... choc czasem sie martwie... ze on nie chce wogole sprobowac, od razu chyc na brzuch i albo na czworakach albo pelza...


bo z czworaka lepiej widać i przemieszczać się można to co będzie siedział 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
qrka napisał(a):
dziewczynki, kupowałam ostatnio butelki na allegro TT sa po 11 zł a u nas w sklepach to po ponad 30 do 37 zł 😮 😮 😮 😲


pom ileeeee??????????
wyslij link proszę 😘


oki juz wysyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
kurde no musze wstac bo mi plecy odpadną zaraz - muszę się poruszac wie posprzątam wreszcie 😉
postaram się zaglądac częściej ale ostatnio mi cięzko 😞

buziaki wielki pozdrówcie reszte babiszonków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 [/quote

trzymajcie się cieplutko 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tommee-tippee-butelka-260-0-bpa-czarna-podzialka-i1498134521.html
ja kupiłam trzy i smoczki też ma tanie po 13-14 zł a nie po 20 zobacznie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocila,
jednym slowem DUPA DUPA DUPA.!!!!!!!
Poszlysmy do helgi, pytamy jakiejs babki gdzie ona jest, gdzie mozemy ja znalezc. Babka co siedziala w pokoju helg pyta a o co chodzi. Wiec siostra mowi ze wysypka wymioty itd. Wszystko opisala. Kazala pokazac ta wysypke. Podsunela krzeslo, zebym polozyla na nim malego, bo po co do gabinetu. Nawet nie wiem czy to byla sekretarka czy jakas inna dziungwa. Pokazalam te plamy i wysypke. Siostra przetlumaczyla wszystko, ile jest wysypka, ze sie poszerza, ze wymiotowal, ze zielone strasznie smierdzace kupy. No wszystko powiedziala. A ona wiecie co? Ze wszystko jest w porzadku, ze to tylko wirus. Ze jak nie przejdzie za 7 dni to mam przyjsc. Wiec pytam-pisze w skrocie pytam ale jak cos to siostra tlumaczy co nie. No wiec pytam czy jest pewna ze to wirus, ona ze tak. Pytam czy to nie skaza. Mowi ze nie, bo jak skaza bialkowa to buzia bylaby cala wysypana. Ja mowie ze na poczatku niekoniecznie, ona ze wirus i juz. Wiec pytam czy miala w ogole do czynienia z taka wysypka. Ona ze tak, ze duzo dzieci to ma. Pytam co mam robic. Mowi ze smarowac te suche miejsca oliwka. A z ta reszta inna wysypka, z ta krostkowa? Mowi ze nic. Mam przyjsc za tydzien jak nie ustapi, albo jak dziecko zacznie znow wymiotowac, albo jak nie bedzie chcial pic albo jesc. Co do kup to tez wszystko w porzadku, to tylko wirus. Mowie ze smierdzace baki takie puszcza ze wytrzymac sie nie da. Mowi ze wszystko w porzadku to tylko wirus. Mowie ze baaardzo duzo spi, ze prawie caly dzien. Mowi ze wszystko w porzadku, to tylko wirus. No i co ja kurwa chce od swojego dziecka? Przeciez wszystko jest w porzadku, przeciez to tylko wirus! No szlag mnie trafia. Nie wiem skad oni biora ludzi w tych przychodniach bo zawsze wszystko w porzadku.
Malo tego. Wrocilysmy do donu-do mojej siostry. Maly marudny caly czas. Daje mu jesc, deserek z jabluszek. Zjada, jestesmy 4 lyzeczki przed koncem. Troszke ulal wiec wstaje po recznik papierowy, odwracam sie bo moj biegnie w jego kierunku, a Kuba az sie dusi z wymiocin, tak strasznie wymiotowal. Nosem, buzia, gubil oddech. Nie zasne za cholere. Fontanna poszla strasznie. Cala ja, caly on, cala kuchnia zarzygana. Placze strasznie, uciszyc go nie mozna. Dlugo go uspokajalam. Myslalam ze sie rozrycze.
W niedziele moja siostra zrobi mi rezerwacje w Londynie u polskiego pediatry. Trudno bede musiala sporo zaplacic i kawal jechac ale nie mam wyjscia. To zaczyna byc zbyt powazne. Musimy wytrwac do niedzieli. Mam nadzieje ze te wymioty sie juz nie powtorza. Nawet nie slyszalam ze wymiotuje, tak sie dlawil wrecz. Jestem przerazona powiem wam szczerze. Ryczec mi sie normalnie chce.
Teraz jak wrocilismy plakal bo byl glodny. Dalam mu kaszki, Zjadl ale nieduzo. I padl odrazu spac 😞
Mam sporego stresa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio za 2 dychy kupilam butelke 260 i duzy kubek niekapek i narazie przekrecam sobie do niego smoczek i uzywam jako butelki, a teraz wsumie nakupilam smoczkow do tt, mam od 1-3, i do kaszek specjalny, szkoda tylko ze one sa po dwa pakowane bo ja nie mam tyle butelek 😁 i wykorzystuje tylko jeden, ale musze kupic jeszcze jeden rodzaj do mleka 2r z kleikiem ryzowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już 🙂
ale padam więc na szybko i idę spać!

z kupkami i siusiami suuuuper hihi

Rudi a to Ci Alek no 🙂 ale przecież to się zdarzam tam pewnie na porządku dziennym, ja tam bym się śmiała

qrka to powodzenia w tej pracy, może te nowe obowiązki co dostaniesz będą jeszcze ciekawsze? oby! trzymam kciuki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa.............. 😞
ja nie wiem co Ci napisać!
skurczybykowska służba zdrowia w Anglii niech ich szlak!!! 😞

Boże niech mu przejdzie 😞 trzymaj sie kochana! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko kochana!!!!! IWA!!!! 😘 😘 😘
jak ja nie lubię takiej spychologii u lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no szlag mnie trafi zaraz 😠 😠 😠 😠 biedny Kubuś 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwuś, kurde ja pierdziele
Trzymajcie się tam i oby7 do niedzieli :*
Ja pamiętam jak mała si dusiła i wymiotowała..
to jest naprwde przerażajace.
😞 😞 😞 😞
Strasznie mi żal Kubusia
bidulek kochany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dziekuje bardzo za zdjecia.
Powiem Ci, ze na lokciach i nogach wyglada tak samo, takie plamy tylko u nas sa bardziej takie jakby pomaranczowe. Na buzi natomiast to jakas wysypka. Nie ma plam.
Powiem wam dziewczyny ze mam tak dosc i jestem tak przerazona ze najchetniej siadlabym w kat i sie porzadnie wyryczala.

Acha Asia a czy u was tez byly wymioty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...