Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej no co sie dzieje z tymi dzieciakami 😞 😞
Aga... kuzwa ...nie wyobrazam sobie Ewy z ta "deseczka" 😮 powariowali czy co...
A nie da sie tego jakos rechabilitowac?? zamiast tych wydziwnien???
masakra...

Iw jak Kubus??
jak Kacper bo nie nadrabialam daleko.....


u nas oki... 🙂 dzis bylismy na spacerze cale popoludnie z kolezanki dziecmi chwile u niej w pracy... Marcel non stop zaciesza mial jak ta mala sie odezwala:P mam nadzieje ze jutro uda mi sie wejsc bo znowu net juz sie spowolnil a chyba pojdziemy do T na imieniny.....


:** bo chyba zadnej nie ma...:*



:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze zewiosna swoje robi... cisza jak makiem zasial 🙂
Na Ewcię zagłosowane, strasznie mi przykro ze to jeszcze nie koniec z tymi bioderkami 😞 trzymajcie sie kochane, dacie rade 😘 😘 😘
Iwwa, biedny Kubuś,słyszalam jeszcze ze przy odwodnieniu ciemiaczko sie zapada, ale tak sobie teraz mysle to Olek chyba mial to samo co Kubus tylko lzejsza postac.... bo po antybiotyku dostal wysypki na brzuchu- takie krosteczki czerwone, jak przejedziesz palcem to troche wypukle, i na cialku tez mial takie szorstkie plamy a pozniej tydzien biegunka a o ile mnie pamiec nie myli to wczesniej , jak bral antybiotyk to tez dwa razy pawia puscil ale to bylo z odstepem 2 dni
Najgorsze na swiecie jest jak dzieci choruja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na biegunke lekarz poradzil-
nie dawac surowych sokow i owocow
podawac male ilosci picia, najlepiej wody w krotkich odstepach czasu
jezeli zjada obiadki to gotowana marchewka i ryz sa na biegunke
podawac lei oslonowe- my podawalismy Lacidobaby- mysle ze powinno tro byc w aptekach w angli bo to jest powszechnie stosowanwe przy antybiotykoterapii
ostatecznie dostalismy syrop Nifuroksydazyd na biegunki
i jak bylam w przychodni to w poczekalni gadalam z babeczka ktora przy rota wirusie podawala tez na biegunke i wymioty Smecte i czarne jagody
Mam nadzieje ze cos wam pomoze i nie bedziecie sie oboje meczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzicie ją ?

Porzucona, ciężki przypadek, ropomacicze, niedoczynność tarczycy, pchle zapalenie skóry....
Ponad tydzień o nią walczyłam!!! Udało się 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Miała już sterylizację, jest leczona, kąpana na te pchły!
A co najważniejsze moja Negra bo tak ją nazwałam w przyszłym tygodniu jedzie do nowego, prawdziwego domu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ,przepraszam ,że wczoraj nie weszłam 😞
  • Elu cieszę się ,że ci się udało znalezć jej dom 🙂
  • Agaaa bardzo mi przykro z powodu Ewci 😘może faktycznie byłyby jakieś rechabilitacje co można w domku robić. 😘 dla Ewci.
  • Iwciaz tymi lekarzami szkoda gadać powiedziała mi tylko tyle ,ze słyszała dużo na temat tamtejszych lekarzy i ,że oni nie stosują żadnych leków i prawie żadnych antybiotyków ewentualnie w ciężkich przypadkach.Co do przypadku Kubusia to już za długo trwa polecała,żebyś jak najszybciej znalazła lekarza z PL bo żle to może się skończyć!!Poić w małych ilościach herbatką z kopru,częściej a mniej podawać papu i osłona ,ale tam nie kupisz i tu jest zunk [/liBędę trzymała kciuki za WAS 😘
  • Boże jaka ja nie wyspana masakra Paweł obudził się o 4:30 i ooo do 6:30 nie spał zasnął po 6:30 i spał do 7 padam 🤢
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dzien doberek
    elu dobrze ze udalo ci sie a wydostac bo bardzo zaniedbana jest i fajnie ze znalazlas jej nowy dom masz dobre serduszko 🙂 😘
    perełka to ci pobudke urzadzil pawelek .Adas obudzikl mnie o 6:00 i dopiero teraz poszedl drzemac wiec ide zrobic sniadanko 🙂

    Glosik oddany na ewunie i pierwsze miejsce 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej dziewczyny przepraszam ze sie wtrące ale chciałam napisac do Iwy ze to jednak moze byc wirus w styczniu moj synek wymiotował prawie 3 tygodnie zaliczył 2 razy szpital i tez Go tak strasznie długo trzymało 😞kroplówki pomagały na chwile dieta tez nic nie dawała pił i wymiotował wszystkim wiec moze jednak jakis paskudny wirus sie przypałetał. Pozdrawiam Was serdecznie i życze wszystkim dzieciaczkom dużo zdrówka 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry
    Perelka dziekuje ze zapytalas. Jestem bardzo wdzieczna.
    gosia123 dzieki za wiesci. Obawiam sie ze to to co piszesz.

    Wczoraj wieczorem znow mielismy akcje. Kuba wstal i zaczal strasznie wymiotowac. Placz strszny, nie moglam go uspokoic. Plakal i wymiotowal. Jak sie troche uspokoil to mowie do mojego zeby smecte zrobil. Przyszedl i mowi daj mu. To mowie za chwile niech sie troche jeszcze uspokoi. Daj mu niech zacznie juz dzialac, wiec mowie na spokojnie trzeba a nie wszystko naraz. Nie wiem czy nie bedzie jeszcze wymiotowal. A on co ze mnie za matka ze daje mu cierpiec. Wiem nerwy, ale siedzi to we mnie. Chcialam zeby sie uspokoil, nie wiedzialam czy bedzie jeszcze wymiotowal czy juz koniec a ten wszystko naraz by chcial. Dalam mu 2 lyzeczki smecty ale ja cala zwymiotowal. Byl tak oslabiony ze nie mial sily reki podniesc i trzymac w gorze. Normalnie lecial mi na rekach. Odrazu zasnal. A jak tak strasznie balam sie zasnac. Rano obudzil sie i troche poplakiwal. Dalam mu wody, troszke kaszki i herbatki. Zebyscie widzialy jak on sie trzasl jak szlam do niego z kaszka. Jest tak strasznie wyglodzony. I jak mi serce sciskalo jak on jeszcze chcial a ja juz mi nie dalam. I patrzy sie mi prosto w oczy takim strasznie smutnym spojrzeniem. Nie usmiecha sie, nic, jak lalka posadzona.
    Rycze non stop, bo juz nie moge. Lekarze znow mnie tu zleja, w szpitalu to samo. A polski lekarz przyjmuje dopiero w niedziele 😞
    A pytalam o te oslonki to tu nic takiego nie ma 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...