Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
znowu sie wtrace 😉

iwwwa egzema to wysypka alergiczna.Mozesz powiedziec bardziej jak to wyglada?
Pierwsze co to odstaw oliwke, i jeszcze jakiej firmy uzywasz?
Oliwka zwykle pogarsza sytuacje, dobra jest masc na cholesterolu z vit a albo cetaphil balsam lub oilatum.wszystko dostepne w anglii.
Moze wprowadzilas nowe jedzonko albo zmienilas firme...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas na kaszel oklepywanie pomoglo, wietrzylam tez pokoj i mokre reczniki na grzejniki

ELA! Mi u nas w aptece babeczka powiedziala ze tego olejku Olbas nie mozna dla tak malych dzieci!!!!
Podobno moze to powodowac skurcxze oskrzeli, nie wiem, tak mi powiedziala farmaceutka, moze lepiej spytaj lekarza... I tak samo Viburcol te czopki co Anulka stosuje u nas sa na recepte....

Spijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusia to sa takie jakby plamy szorstkie takie jakby w pomarancz wchodzace. Ma je na udach i troszke na lydkach i na lokciach. Nie wprowadzilam nic nowego do jedzenia. Do mycia stosuje wszystko to co od poczatku, plyn do kapieli i oliwka Johnsona. Od urodzenia te same, wczesniej nic nie bylo po nich. Mi w szpitalu powiedzieli zebym ciagle oliwka to smarowala, zeby ciagle natluszczac. Moze plyn do plukania albo proszek? Bo ja juz uzywam takiego normalnego, nie dla dzieci.
A to pojawilo sie rownoczesnie z wymiotami wiec moze to na tle wirusowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się położyć wcześniej żeby odpocząć od tego wszystkiego ale głowa taka pełna że chyba nie zaśne 😞
Mam dość komputera! Dość ciągłych problemów które się mnożą i mnożą!
Dodatkowo tu na forum też prawie same źle wieści 😞 przytłacza mnie to 😞
Iw jestem z Tobą tylko myślami ale trzymam kciuki za Kubę!
Za Frania też!
Chce czasu gdzie śmiałyśmy się która dłużej....!! Albo beztroskie czasy ciąży 🙂
Od jutra tak bardzo chce się wziąć w garść! Mam nadzieję że dla każdej która miała swój dupa day on dziś się kończy i jutro będzie lepiej!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa moja mala tez ma takie plamy na ciele i na polikach,najpierw poliki,potem ramiona,przedramiona i na koncu lydki i uda.
U nas to akurat skaza bialkowa i alergia pokarmowa.

Johnsons to najbardziej uczulajaca firma, ale moze byc tak, ze jezeli organizm jest ciagle wystawiany na dzialanie alergenu w malych dawkach to po jakims czasie jest dopiero reakcja.
Zrobisz jak chcesz,ale ja bym odstawila oliwke, to zwykle pogarsza sprawe.
Tesciowa mi opowiadala, ze corce po pol roku taka alergia wyskoczyla, ze cala spuchnieta byla it,wszystko odstawila a na koncu sie okazalo, ze to wlasnie oliwka z johnsona, ktorej uzywala od urodzenia.
U nas w zasadzie wszystko pogarszalo oprocz specjalistycznych kosmetykow.
Ale zrobisz jak chcesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My właśnie też mamy oilan do kąpieli. Oliwki w ogóle nie używam. Albo może być też tak, że coś podrażnia go dopiero teraz bo ma osłabiony wirusem organizm. Dziewczyny u mnie w pokoju jest wilgoci jak w lesie topikalnym.Olbasem nie wolno robić inhalacji bezpośrednio takim maluchom, ale można np do nawilżacza dać czy na jakąś szmatkę koło dziecka żeby to wdychało lekko. Zaraz będę dzwonić do lekarza bo co zrobię sama w weekend jak on gorzej zachoruje? A Krystian przecież jutro przed 16tą wyjeżdża na lotnisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo...
pierwsza jestem ?
Eluś czym smarujesz Franka jak nie oliwką ?
daj znać co z Franiem
Iww napisz jak z Kubulkiem :*:*::*:**::*:*:::*::*:::*:*:*:*:*:*:*:*:::*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂
ja kapie adasia w oilanie a cialko smaryje mu mascia choleserolowa na recepte 5zl mnie to kosztuje i jest bardzo fajna polecam.
Elu to trzymam kciuki za frania zeby to byl tylko kaszelek nic na oskrzelach 🥴
olussia moj tez ma skaze bialkowo i bardzo kontroluje mu diete ale wysypke caly czas ma na buzi najwiecej juz nie wiem co mu dawac do jedzenia zeby mu to zeszlo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
I jak dzieciaczki??
Franio ..??
Kuba??


U nas noc koszmar....maly rpzez pol godziny normalnie tak wyl ze nie wiem... a wtulal sie tak mocno jak by chcial wejsc spowrotem do brzucha 🤨chyba go te zeby tak bola ☺️ dalam mu panadol... to nawet mleka nie wypil tylko padl 🤨 ale piszczal rpzez sen.

a mi cos sie z oczami robi kuzwa 😮 😮 tak mnie leb napiepsza... i nie widze wyrazne musze wyterzac oczy na maksa... nie wiem co jest grane 😮 😮 😮
przy porodzie tez mi sie tak zrobilo, musze isc do okulisty wkoncu 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,Ale sie tutaj działo ,
  • Iwwa jak tam Kubuś??????Cały czas o nim myśle
  • Ania no to nieżle masz dwa naraz uhhh współczuję AAAA iWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DAL MARCELKA 😘
  • Aguśś co się dzieje ?????
  • Jak macie ochote to sobie zerknijcie na Agu Pawełek pierwszy raz jadł coś innego niż cycek hehe 😜No nic uciekam coś porobić.Trzymajcie się ciepło. 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    u nas juz duzo lepiiej. Co prawda o 12 w nocy Kuba dostal takiego rozwolnienia ze chyba cala dzielnica slyszala jak sadzi pierdy 😮 az w pampersie sie nie miescilo. Dobrze ze mialam podlozony recznik pod niego bo bysmy plywali. Wszystko robil przez sen. Nawet jak go mylam i zmienialam pampersa to sie nie obudzil.
    Wstal o 6 rano i znow nasadzil porzadnie, ze sie wylewalo. Potem po godzinie znow. Ale jest duzo lepiej. Humor mu wrocil wiec caly ranek zacieszal. Wypil 210 mleka i znow poszedl spac. Jest jeszcze oslabiony.
    Postanowilam zmienic mu wszystko. Tzn do kapieli uzywac oilatum czy jak to sie tam pisze i do smarowania tez chyba widzialam w kremie jak sie nie myle. Kupie proszek i plyn do plukania dla dzieci. Zobaczymy czy bedzie poprawa.
    A ja ni wyspana oczywiscie ale dostalam powera, mam dobry humor bo Kubusiowi lepiej. Wiec postanowilam dzis nalepic ruskich pierogow. Ziemniaczki sie wlasnie gotuja 😉
    Ela daj znac jak z Franiem. A co do tych olejkow to ja tez inhalowalam Kubusia jak mial katar porzadny ale kupilam takie dla dzieci od 3 miesiaca zycia. Nie wiem czy w PL takie sa. Tu sa jeszcze takie fajne wtyczki do kontaktu do inhalacji niemowlakow odnosnie kataru.

    Niech dzis bedzie piekny dzien, sloneczko ladnie swieci, wiec oby kazda z nas miala dzis rewelacyjny humorek 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no to teraz mam już zdecydownie lepszy humor! fajnie że Kubusiowi wrócił dobry nastrój 🙂 ale się cieszę! czekałam na takie wiadomości, tearz już będzie tylko lepiej!! ufff.

    u mnie tak jak sobie założyłam jest lepiej, lepszy nastrój, trzeba działać a nie siedzieć na dupie! 🙂 Ewa za to humor rewelacja... i kurde mol, ona raczkuje dzieqwczyny!!! rozjeżdża się ale jeszcze chwilka i załapie co i jak...masakra 🙂

    pogoda u nas fatalna, chyba będzie lało...więc na spacer nie idziemy. nie potrafie się doczekać wiosennych burz! uwielbiam je! zmywają cały ten syf z dworu ( z pola 🙂 )

    no to miłego i zdrowego dnia!
    dzięki że nadal głosujecie! jescze na szczęście tylko pare dni 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Aga super ze humor lepszy, a mnie sie jeszcze bardziej poprawil jak zobaczylam ze Ewcia na pierwszym miejscu! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    LOL! Raczkuje! super gratulacje!
    Moj sie teraz zatrzymal. Caly czas na etapie "foczki" 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No pewnie ze gratuluje, matka biegasz teraz za dzieckim i chudniesz hahahaha
    Ja juz bym chciala zeby mlody mi spitalal hehe
    Agaa 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

    Ela kurde to niezle, to jednak kaszel powazny byl. Dobrze ze poszliscie. Teraz bedzie juz tylko lepiej. Ucaluj Frania 😘 😘 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    bobas ja kupilam cetaphil balsam ok 34zl 250ml chyba.Kapie mala w oilatum a pozem tym balsamem i wszystkie suchoty jej poschodzily a wczesniej miala taka gruba sucha warstwe na ciele i nawet masci na sterydach nie dawaly rady. Teraz w zasadzie podaje jej tylko jeden rodzaj obiadku ze sloiczka bo tylko ten jeden nie uczula.Ale wysypki zniknely a meczylismy sie z nimi pol roku
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Pospalismy troche 🙂
    2 nurofeny forte w tylku i troche aby przeszlo 😮 😮
    Utne sobie ten leb i tyle 😁


    Ela dobrze zer bylas z Frankiem 🙂)) teraz leki zadzialaja i bedzie oki:****
    I ja tez go niczym na dwor nie smaruje- na zime to ejszcze gorzej bo te kremy maja duzo wody i mial taka jak by obszczypana buzke... A teraz troche do opalania kremem bo co wyjedziemy i poswieci mu na papiszcze to lica czerwone ma 🙂
    A natluszczac to go natluszczam zwykla bambino 🙂 Ale tez nie zawsze bo mam fajny kremowy zel rosmanowski i on fajnie nawilza itd 🙂


    A no i zapomnialam..... hihi Aga nagraj ja 😁
    Moj to ma "przyspieszone kocie ruchy" ale do tylu to pelza idealnie 😜 eheh
    Albo sie obkreca wkolo osi na brzuszku:P


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...