Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂 przepraszam, że się wtrącam.

Iwwwa, widzę, że u Was nieciekawie jest. Idźcie z Małym do szpitala. Nie wiem gdzie teraz jesteś, z tego co się zorientowałam, to gdzieś za granicą. Ale nie ważne. Bądź uparta i stanowcza. Mów, że jest bardzo osłabiony, że Ci leci z rąk, że jest zupełnie innym dzieckiem, niż zwykle. Podkreślaj to przy każdej możliwej okazji, bo to jak często dziecko wymiotuje jest mniej ważne, niż to, jak dziecko się czuje. Nie daj się spławić - mają obowiązek Was przyjąć, zbadać Małego. Nie muszą was kłaść na oddział - czasami kroplówka potrafi zdziałać cuda. Ale zróbcie coś, bo z tego co piszesz, to jest naprawdę niefajnie. I nie ma sensu siedzieć i się patrzeć. Piszę to nie tylko jako forumowiczka, ale też (głównie) jako pielęgniarka.

Będę podczytywać co się u Was dzieje. Trzymam kciuki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwa ja tez jestem zdania ze powinnas isc z nim do szpitala bo z tego co piszesz to malo brakuje zeby sie oddwodnil idz i ich mecz bo to za ciekawie nie wyglada 😞


czesc loli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Ten lekarz przyjmuje w klinice tylko w niedziele bo tylko wtedy jest tam otwarte.
Jak siostra dzwonila do szpitala to powiedzieli ze trzeba czekac, nie przyjezdzac.
Teraz spi, jak wstanie to pojade z nim do szitala 😞


idz idz powiedz ze jest gorzej niz jest zeby go zbadali troche naklam ze wogole nie pije i nie chce jesc to napewno go zbadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa ale ci wspolczuje, ciagle cos u Was.. oby sie malemu szybko poprawilo. Wiecie co moze ktoras co ma blisko apteke kupilaby iwwie ta oslonke dla kubusia i wyslala poczta, wiadomo od razu nie bedzie ,ale dobre i za 2 dni bo nie wiadomo ile to potrwa, ja nie dam rady bo chora i apteka daleko za lasem, ale na pewno ktoras co w miescie mieszka ma i apteke i poczte zeby to dzis zalatwic, prosze was mopyslcie kto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Iwa jak coś to pisz to przecież polecę nawet zaraz i wam to kupię i nie wiem jakimś kurierem czy coś wyśle 😞
A może ten lekarz Cię w domu przyjmie? Dzwoń do niego, rycz w słuchawkę powiedz, że dziecko Ci umiera bo inaczej to chyba tam nic nie załatwisz jak kłamiąc 😲 Kuba jest za malutki! Nie wiem....Najlepiej było by odrazu w samolot i na oddział w Polsce bo tam to jacyś pojebani są Ci ludzie!!!!!!!!!!!!!!! Na co masz czekać? Aż się odwodni do reszty? Zacznie mdleć Ci na rękach?! Dopiero wtedy ruszą te pierdolone dupy 😮 Jak coś to pisz to zaraz polecę do apteki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
kurcze Kasia to jednak musisz Alka zostawić w żłobku??
ja bym się chętnie nim zajęła, ale nie mama jak.


Na to wygląda, że tak..
Niestety na państwowe chyba nie mam szans..
Prywatne to ok. 1000 zł/miesiąc.
Ale mam tutaj koło siebie, po drugiej stronie ulicy. Świetne opinie, cena 850zł. Dziś umówiłam się wieczorkiem na rozmowę i wizytę.
Powiem Ci, że nawet myślałam o Tobie, bo ojciec pytał czy nie mam znajomych z dziećmi i można było by się opiekować na zmianę (np. 3 dni jedna, 3 dni druga) i w tym czasie pracować na pół etatu. Ale nie znam nikogo kto by to praktykował, więc nie wiem jak się ma to w użyciu.
Chociaż nie powiem, też myślę o takiej opcji, znam kilka dziewczyn z dziećmi w podobnym wieku..
Ale dopiero dziś o tym pomyślałam więc nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa 😘 😘 😘 😘 ☺️

jej Kasia noc o Ty do zlobka??? ☺️
Kurde a nie masz zadnej takiej kumpeli co by sie nim zajela? juz nie koneicznie z dzieckiem? wiesz teraz beda wakacje to nie beda mialy co robic dziewczyny.. kuzynka ciotka babcia kto kolwiek?? 🤨

Kurde zebys mieszkala blizej, to wozek blizniaczy jaki taki byle byl i biore go od zaraz 😘 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez dzisiaj nie bylismy bo strasznie wieje 😞
sprzatamy mieszkanko na raty miedzy spaniem 🙂 bo jutro rodzice przyjezdzaja na wekeend nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z państwowego żłobka.
Jesteśmy jedynie...103 na liście rezerwowych!!!! 🤪
Może jak będzie miał 14 lat to się załapie 😮 😁
Jutro jadę do pracy, ale od poniedziałku zjeżdżę wszystkie państwówki w Krakowie, może coś się przydarzy 😉

Niestety Aniu, moja mama i tata są aktywni zawodowo.
W wakacje wiem, że mogę liczyć na moją siostrę, ale to tylko dwa miesiące, a ja już muszę wracać do roboty..
Koleżanka za niańczenie dziecka pewnie będzie chciała więcej niż prywatny żłobek, więc w takim wypadku nawet się nie zastanowię 🙂

Strasznie bym chciała do państwówki, to jest koszt ok. 300zł/ miesiąc.
Słyszałam, że w nowej hucie (mieszkam po drugiej stronie krakowa) jest łatwiej się dostać, tylko nie wiem czy damy radę z dojazdem.. ( w korku stoi się 1.5h w jedną stronę przy dobrych wiatrach 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...