Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny jak się nazywa ten syropek na kaszel?
Ewa kaszle, do tej pory wydawało mi się że kaszle żeby zwrócić na siebie uwagę, ale przed chwilą już mi to na taki kaszel nie wyglądało 😞 także pędzimy do apteki zaraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjęcia dodane. Zaraz filmiki. Aga wczoraj czytałam właśnie na necie , że jak dziecko ma długo kaszel to potem może to osiadać na płucach i oskrzelach. Dlatego ja dla pewności bym poszła do lekarza. Ale wybór należy do Ciebie. Już Ci piszę co nam dała:
antybiotyk Klacid
sinecod krople
mucosolvan
pulmex baby do smarowania klaty
i osłonki do antybiotyku
I jak najczęściej ostukiwać dość mocno plecki. Ręka w łódkę i od dołu do góry. I dużo ciepłego picia dawać to rozrzedza wydzielinę, I jak gorączki nie ma to na spacery chodzić. Olbass i maść majerankowa też mogą być przydatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Zdjęcia dodane. Zaraz filmiki. Aga wczoraj czytałam właśnie na necie , że jak dziecko ma długo kaszel to potem może to osiadać na płucach i oskrzelach. Dlatego ja dla pewności bym poszła do lekarza. Ale wybór należy do Ciebie. Już Ci piszę co nam dała:
antybiotyk Klacid
sinecod krople
mucosolvan
pulmex baby do smarowania klaty
i osłonki do antybiotyku


duzo tego... 🤨
Ale to na bank szybko pomoze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że...wg mnie to jest kaszel na zwrócenie na siebie uwagi, bo ona kaszle jak mnie nie ma przy niej, albo jak na nią nie patrze 🙂 a jak popatrze to ona dostaje ataku śmiechu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc!
Bozzze jaka ona kochana i cierpliwa!!!! Jak mi sie marzy taka sunia!!! Ona patrzy na Frania z taka miloscia ze az sie lezka w oku kreci... A Franio jak jej slodko podtyka te nozie do lizania, widac ze sprawia mu to przyjemnosc. I bardzo silny z niego chlopak, jak on potrafi dlugo glowke w gorze przytrzymac i to bez pomocy...
A ja zostalam sama z Olkiem L wlasnie wyjechal, wrtoci dopiero w niedziele wieczorem...a ja spedzam weekend w domku przed netem i tv bo pogoda ma sie popsuc wiec nic nie planuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie narzekam bo mieszkamy z moimi rodzicami i w razie potrzeby to zawsze z o moga zostac jak chce cos zalatwic ale troszke bedzie mi sie tesknic, a cCiebie to podziwiam.... sama z dzieckiem, duzym psem i bez samochodu. Ja to bym sobie chyba rady nie dala... SZacun 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dla nas to najlepsze wyjście było 🙂 Po rozważeniu różnych opcji wybraliśmy tą. A co Rudi psa szukasz?
A miałam wam napisać. Dominika i Kacperek są w domku tylko jak zawsze nie może wejść na forum Domi 😞 Żeby tylko Kacperek już zawsze był zdrowy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...