Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

co tam u Was? jak tam? opowiadać mi tu wsio 🤪 bo ja taka rozpiepszona jestem ostatnio że masakra, na nic czasu dosłownie 😜 a Iga znowu nerw na zęby, biedna spać jej nie dają i cały czas mi się budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=RP4abiHdQpc&feature=related
heja dziewczynki 🙂

no
Eluśka, ty to jestes mega wysoki-obrotowiec!!



hahahahaha no nie mogę z tego dzidziola 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziecko zostanie producentem wiodącym niszczarek do papieru 🙂

qrka to Ty opowiadaj jak u Ciebie, jak sobie radzisz z pracą i Igą po godzinach???

Elu to super że tak bliziutko! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie 🙂
a u mnie jazdy w firmie z moim powrotem że aż mi sie nie chce tam chodzić 😞

a Iga świetna 🤪 a mama super, z Dawidem też także spokojna jestem 🙂 tylko w nocy sie budzi często 😞 ale to pisałam - zębiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
czemu jazdy?;/


bo na moje miejsce jest przyjęta nowa osoba (przyszła synowa wice prezesa) 😞 😞 ja narazie mam szkolenia z nowego systemu ale nie wiem co bede robić potem bo na swoje stanowisko nie wracam 😞 😞 😞(((((((((((((((((((((( na pewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
no to pewnie 🙂
a u mnie jazdy w firmie z moim powrotem że aż mi sie nie chce tam chodzić 😞

a Iga świetna 🤪 a mama super, z Dawidem też także spokojna jestem 🙂 tylko w nocy sie budzi często 😞 ale to pisałam - zębiska



a u nas ani słychu ani widu ząbska 😁
a myslałam ze na pół roku bedzie.
UWAGA!!!!
Zapomniałam powiedzieć!!!!
Moje dziecko zrobiło kupe do nocnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a wczoraj siku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
jestem z niej dumna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka napisał(a):
Agaa napisał(a):
czemu jazdy?;/


bo na moje miejsce jest przyjęta nowa osoba (przyszła synowa wice prezesa) 😞 😞 ja narazie mam szkolenia z nowego systemu ale nie wiem co bede robić potem bo na swoje stanowisko nie wracam 😞 😞 😞(((((((((((((((((((((( na pewno




uuu no to co po szkoleniach??
muszą Ci dać jakąś pracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
qrka napisał(a):
no to pewnie 🙂
a u mnie jazdy w firmie z moim powrotem że aż mi sie nie chce tam chodzić 😞

a Iga świetna 🤪 a mama super, z Dawidem też także spokojna jestem 🙂 tylko w nocy sie budzi często 😞 ale to pisałam - zębiska



a u nas ani słychu ani widu ząbska 😁
a myslałam ze na pół roku bedzie.
UWAGA!!!!
Zapomniałam powiedzieć!!!!
Moje dziecko zrobiło kupe do nocnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a wczoraj siku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
jestem z niej dumna 😁


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Eluśka nieźle 🙂 🙂 BRAWO DLA NIKUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
Noo dumna jestem jak ciul 😁
ahh moja duża dziewczyna 😁
a jak Igusia? Oprócz ząbalków?


no nie dziwie sie tez bym była ☺️ 🙂

a niuńka jest wspaniała wie że mama musi do pracy i jest mega-grzeczna ODPUKAĆ 😉 tylko ubierać się ostatnio nie lubi chyba ma dosć tego zimna już, i tych kurtek jak mama 😉
ale teraz jak dłużej spacerujemy to ma wielki apetyt, wcina wszystko co jej dam 😁 i woła o jeszcze 🙂
a i w tamtym tyg. miała 71 cm i 8400 g 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...