Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewięć stron i wybije nam 10tys 🙂 jak to uczcimy!? 🙂
Mój ma jutro uro 🙂 stary chop 🙂 ostatnie 20ste 🙂

Idę spać jutro ciężki dzień! Nie przepadam za tą gwarą urodzinowa...
NIE ZAPOMNIJCIE ŻE ŚPIMY GODZ KRÓCEJ 😞
dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny laski 😞 Pół nocy nie spałam....W środku nocy złapały mnie takie bóle brzucha, że centralnie myślałam, że rodzę 😞 Bo przecież żebym za lekko bez Krystiana nie miała to przed jego wyjazdem dostałam okres. I w nocy tak mnie chwyciło mocno....Cały brzuch i plecy, że spać nie mogłam, a co gorsza nie miałam nic p. bólowego w domu. Do tego jestem chora. Cały nos zatkany. I obudziłam się z bólem gardła i zatkanym prawym uchem 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Po prostu rewelacja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ela witaj w klubie, ja wlasnie zapomnialam napisac. tez dostalam okres wreszcie. kilka dni temu jak zachorowalam, to odstawilam mala od cyca calkiem, i wszystko na raz, choroba i tez zatkane uszy i nos, okres, i jeszcze drace sie dziecko co noc a janusza tez nie ma bo na kilka dni wyjechal do niemiec! takze łącze sie w bólu z Toba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ela ja zeżarłam cala paczke gripexow max tych hot active co tak reklamuja, potem sie przezucilam na theraflu a na koniec febrisan i gówno pomoglo! do tego wszelakie inne swinstwa typu rutinacea amol itd, najlepiej mi jeszcze bylo jak wymoczylam nogi w goracej wodzie z amolem a nie po tych prochach. przeszlo o tyle ze nie leca mi lzy caly czas i nie wygladam jak ząbi, ale caly czas mnie dusi kaszel i tak mnie zatyka, no i katar mam, ale to chyba taki wredny ciezko wyleczalny wirus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem u teściów zajrzałam na chwilkę
iwwwa trzymam kciuki za małego!!! 🤨
nic wiecej nie nadrobiłam bo ie mam po prostu jak 😞 😞 😞 😞
nasz laptop nawalił totalnie........juz w ogole nie wiem czy neta kiedys załozymy w najblizszej przyszlosci 😞 😞 😞 😞 😞 chyba ze z ery co laptop i net na abonament ale daleka do tego droga
bede zagladac jak bede u tesciow lub siostry jak mi udostepnią
tesknie bardzo buziaki kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘
pozrawiam i całuje maleństwa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! 🙂
My dziś sobie wędrujemy 😜
po kościele byliśmy na spacerku 😉 po obiadku znów bo ładna nawet pogoda 🙂
Pstryknełam nawet kilka zdjęć małemu więć póżniej wrzuce na aguagu 🙂
Widze tu cichawka w weekend 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Domi to my czekamy na zdjęcie 🙂 Bo te ze szpitala są takie smutne 😞 Teraz pora zobaczyć zdrowego Kacperka 🤪 My już wykąpani. Franio kaszle, charczy...I do tego ma uczulenie na ten Pulmex Baby do nacierania klatki i plecków. Wysypało go w takie czerwone kropeczki 🤢 Szorstkie i wypukłe. Więc umyłam mu to Oilanem dokładnie i posmarowałam Bepanthenem. Biedny mój.
Ciekawe jak Kubuś. Czy już mu całkiem przeszło.
Sioperka ach....My też za wami tęsknimy 😘 Fajnie, że choć na chwilkę wpadłaś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...