Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi to samo Domi wiec nie wiem czy to tak do konca wina netu 😜 moze cos nowego Admin wprowadza albo duzo nas siedzi 😜

no yy wszyystko 🙂 owoce wsio procz cytrusow a tak to wsio tylko nie ostre i smazone 😉 wczoraj jadl kluski ziemniaczane z sosem a na kolacje salatke warzywna... aa dar sie jak mu sie nie dawalo masakra 🙂
Dosc ladnie juz sobie gryzie 🙂 smiesznie wyglada ale phhii tam 😜

A Kacper?? 🙂

listonosz.. ale kurcze nie wiem czy sie wyslalo bo cos zawiesilo sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kacper to już je dosłownie wszystko 😁
co my jemy on próbuje wiadomo nie wszystko mu smakuje 😉
ale zjada sporo i oczywiscie cały czas dostaje tez mleko głodomor straszny z niego 🙂
wiem dostałam 🙂 i do Ciebie juz listonosz wrócił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tak jak dawałam mleko z kaszką 😉
wiesz co daje mu praktycznie co 4 - 5 godzin.
Bo wiesz on tak np z zupki zje troche, czy ziemniaczków z sosem
ale niczego nie zje an tyle by był syty
a Ty jak dajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha.. No ja daje mu mleko 2 razy z kaszka rano i wieczorem , no chyba ze budyn na normalnym mleku na noc 🙂
A w nocy tez mleko 🤔
I deserek rpzed obiadem jakoes ciacho czy chrupke cos tam zawwsze skubnie obiad no i deresek 🙂
tez tak wychodzi gdzies co 4 godziny 🙂
i w sumie dlugo juz o stalych porach 🙂

a co on jadl w szpitalu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleko robili mi oni w kuchni ale musiałąm dać swoje, ja sobie na sali je zageszczałam kaszką,
Słoiczek dostawalismy od szpitala ale tam same jakies paskudne i przynosiłam mu swoje.

LISTONOSZ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Karol go uspil 😜
hehe Kacper tez jak widzi Matiego to sie trzesie?:P
Bo jak my siedzimy we dwuch i przyjdzie Karol to mnie ma gdzies 😜

Ide spac bo noc niewiadomo jaka bedzie a przez ten czas to jakas jestem umeczona 🤢

Jeszcze glowa kilka dni mi tak peka ze masakra.. i oczy cos nawalaja okularki witaja chyba

kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze wybrac jakis fotelik dla oli do auta, jeszcze troche pojezdzi w tej kolysce ale juz nie dlugo... tylko nie wiem jaki. 9-18kg chyba.. ktoras juz ma taki wiekszy? pytalam kiedys ale nikt sie nie odezwal, jak macie jakies na oku dajcie znac, musze poszperac w necie cos o opiniach czy jak, ale z przedzialu kg to chyba jednak sie zdecyduje na ten 9-18.
wiece co dzis wymyslilam, ze do marca nastepnego roku chcialabym zajsc w ciaze 🙂 odlegle plany jescze, ale chcialabym bardzo zeby miedzy dzieciakami bylo do 3 lat a zeby rocznikowo 2 wypadalo. miedzy mna a moja mlodsza siora jest 3 i nigdy nie chodzilysmy do tej samej szkoly, w sensie ja konczylam gimnazjum to ona zaczynala, tak samo liceum i studia, a jednak jakby sie zazębiało to lepiej, na pewno dla tej mlodszej by bylo.. ale ciekawe czy sie tak uda, no i musze schudnac i prace znalesc 😎 😎 aambitne plany sobie porobilam 🙂 podgadamy za rok czy cokolwiek wyjdzie z nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Dzis jest swieto nad swietami 🙂 jestem pierwsza WOW 😲 😉
Kuba pol nocy co chwile marudzil. Nadal meczy go katar i doszedl kaszel troszke. Od 5 rano sie meczymy. Nie moge znalezc kropelek do inhalacji. Wczoraj szukalam i szukalam i nie mam pojecia gdzie one sa. A nosa to juz sobie nawet nie daje dotknac bo jest ryk.
I kurde jestem taka zla bo przez ta cholerna przeprowadzke zapomnialam ze wczoraj bylo szczepienie na pneumo 😮 ale moze to i dobrze bo skoro jest przeziebiony...
Dzis koncze ukladanie mam nadzieje ze koncze i wiecej palcem nie tykam. Musze sie za prace porzadnie zabrac bo straszne zaleglosci 🤢

Acha no i oczywiscie zaglosowane 🙂 prowadzimy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...