Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

adas wykapany juz spi 🙂
domi no to ladnie tesciu musial byc w szoku 😁 😁 😁
aga cin cin 🙂
a moj tomek polozyl sie na dywanie i spi juz tak godzine 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
znalazłam mojego starego suwaczka hehe
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080524290113.html

łooo matko 🙂


no to niedlugo wam sie szykuje 3 rocznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 napisał(a):
nie mam czas tu do was zagladac nic... olcia moja dalej chora, dzis juz zapalenie oskrzeli ma 😞 coraz gorzej, mamy skierowanie do szpitala 😞


😞( Aniu zdrowka dla malutkiej:***** jak najwiecej:***


kurcze neich ta zaraza odczepi sie od dzieci juz.... 😠 😠 😠

dobranoc:*
dziekuje za mily wieczor:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus zaglosowane, kogo moglam namawialam, mam nadziee ze to cos da 😁 😆

Olek popierdziela na czworakach tak ze mi ucieka z pokoju i po kanapie sie wspina na stojaka juz calkiem a pozniej leci na glowe i jes ryk, ale jak tylko przestanie plakac to robi to samo.
W weeken wrzuce jakies foto i moze filmik mi sie w koncu uda 🙂

Duzo zdrowka dla wszystkich chorowitkow 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro sie wszystko okaże bo kupilismy jakies ustrojstwo do inhalacji za 2 stowy ze niby ma pomoc i jak bedzie poprawa to moze sie w domu leczyc a jak do jutra nie ruszy to szpital. no i jutro J ma badanie glowy... wszystko na raz sie zwala, w dodatku ja mam okropne egzaminy za tydzien ale to juz w tej sytuacji najmniej wazne. ide spac bo o 2 mamy jej ta inhalacje zrobic pozniej o 5 i o 6 antbiotyk..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dość 😞
nie ma kiedy z wami pogadac
kiedy wrzucic zdjeci Niki
nie mam czasu dla wlasnego dziecka co odbija sie na niej nie zle..
wczoraj obudzila sie w nocy z wielkim rykiem
jakby ja ktos obdzierał ze skory
od razu ja wzielam a ona jeszcze z 20 min tak plakala
przestraszona cala
i to w ten dzien kiedy nie mialam czas sie nia zajac tylko ciagle ktos inny 😞 😞
Dostalismy zaproszenie na chrzest
tylko, ze do Dąbrowy w Świąteczny Poniedziałek 🤢
a mielismy na swieta jechac do Sebka na wies
ehh
praktyki okej nawet
ale jutro bd siedziec i pisac prace
super
dobrej nocy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...