Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gabb napisał(a):
Hej dziewczyny !
Chcielibysmy bardzo ładnie prosic o glos w konkursie lennylamb 🙂 🙂 🙂
Będziemy bardzo wdzięczni za każdy głosik ! 🙂

Pozdrawiamy!!

http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/3231



oho zaczyna się 🙂

Aga zagłosowane, za chwile z kom:*

Aniu wiesz, ten mail jest taki ogólnikowy....chyba troche zmienili zasady od kiedy Ty brałaś udział.

Ewka mi się wczoraj w nocy obudziła z rykiem straaaasznym okazało się że się posikała...leżała w mokrym! biedna, ale udało mi się ją szybko uspać i spała do 7...
pogoda barowa, także na razie siedzimy w domu.

dziewczyny dziękuję za nietypowe zaangażowanie, zupełnie bezinteresowne 🙂 jesteście wielkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBEREK
glos oddany
Brawo dla ewci za miejsce na podium 😘
adas juz od 6:30 warjuje czuje ze dzis bedzie szalal bo nie wyjdziemy na dwor zbiera sie na deszcz 😞
a co do pryma aprylis to co roku nabieralam tomka ze jestem w ciazy 😁i zawsze dla sie nabrac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam od rana na targu mamie po cukier , i na solarium sobie weszłam ... Po prawie 2 latach :P normalnie jak mi fajnie po tym czuje że żyje:P

a teraz spacer, wieje trochę ale ogólnie bardzo ciepło 🙂 jutro ma padać to kozystamy.

Asiu ją to samo zawsze robiłam karolowi a ten zawał:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
u nas nocka ok chociaz Kuba w nocy strasznie sie krecil, nie szlo spac. Co chwile go przekladalam bo nogi gdzie glowe mial mimo tego ze spal z nami po srodku. nie wiem jak on to robil 😲
Katar mu troche ustepuje, bynajmniej nie ma juz problemu z oddychaniem, mertwi mnie nadal jego kaszel. Jak oddycha to tak swiszczy, wiecie o co chodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwa moja tez kataru ma mniej a kaszel zmienil sie na swiszczacy, bylam u dr zzaraz jak sie zmienil i zapalenie oskrzeli, lec do lekarza nie czekaj. moja dalej swiszczy siedze jak na gwozdziach bo cos czyje ze sie skonczy to dzis tym szpitalkem cholernym, nie przechodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu uuuuu ale mi narobiłaś 'smaka' na te solarium! jak tylko będę sama na mieście to na pewno sobie wejdę! nie byłam...póltora roku? 😁 hehe a to tak humora poprawia i nastrój 🙂

jeju mam nadzieje Aniu87 że Olci się poprawi! musi, koteczek malutki 😘

Iwwwa wyobraź sobie że tej różnicy nie jest 100 a 40 🙂 tak więc strasznie się cieszę i sprawe załatwiłam 🙂

Eluśka a dziękuję za gratki 🙂 a jaka to książka? ja mam dostęp do bazy ksiązek w pdf, może Ci coś ściągne? 🙂

Ewka już obczaiła że rączki też można używać do przemieszczania się i...ich używa! to jest masakra 🤔 a jak się denerwuje jak nie wychodzi 🙂

Anulka daj linka do tego jej foto 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...