Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
dobra, serio teraz już idę, bo ślepia bolą 🙂
sejw do poniedziałku

ehe 🙂 🙂 🙂 🙂




Do poniedzialku?? 😜
hehe ja sie nie nabiore 😜

AAAguuss macie przepiekne zdjecie profilowee 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘




u nas nocka oki 😉
maly od 6 nie spi- jadl szczebelki.. 😜
ogladnol bajki i teraz kacha i nynu 😉
a ja troche ogarne 😉
chcialam zrobic taka szarlotke na szybko ale przepis mi wsiaknol 🤨
karol niedlugo z trasy wroci 😉))
😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tez chce zrobić jakieś ciasto na weekend i myślałam o tym Rafaello mam na wet gdzies przepis 😉
ale nie wiem czy nie pojedziemy dzis do Krakowa, mati musi tam cos załatwic i albo pojedzie sam albo z nim pojade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nadrobilam,
ja juz po pracy w tej chwili, teraz praca w kuchni, jak skoncze to praca przy malym, ten pojdzie spac to praca w biurze i od nowa hahaha pracoholiczka sie robie 😉

DO ADMINA
STRONKA JEST ZAPIEKNISTA I OLEJ TAKIE BABOLE JAK TAMTA 😉

A ja chyba sobie krowe wstawie w avatarku hehe
Czekam na jutro i chyba sie nie doczekam, swist w oskrzelach straszny. Ale ciesze sie ze jutro go porzadnie zbadaja. Ciekawe co z szczepieniem.
Agaa Ty wiesz... poprostu mnie zatkalo, ale mi dobrze zrobilas tym zdjeciem 😮 😁 😘
A Loli wysypka nie znikla dzieki mnie tylko oilatum hehe
Elka niezle sie nabrala hahah, Aga a co zrobisz jesli to nie byl prima aprilis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mi żadna nie uwierzyła? 😁
hmmm ja od rana mam nerwa na eM. ale to chyba standard jak przychodzi weekend....NIENAWIDZĘ WEEKENDÓW!

Iwwwa, hmm chcesz mi coś powiedzieć? 😁 co by było? no było by super jak by to nie był primma aprilis 🙂 hehe ale normalnie miałam ubaw z Eli 😁 pierwszy raz chyba taki żart.

spadam bo sprzątanie nas czeka....wrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja skonczone 😉
Malz pieprza znowu ma... 😮 nehhh jak mnie to denerweuje nic zrobic nie idzie bo ten lata jak dzikus 🤢i wiecynie bz chcial stac przy lozku 😮 wyszlam do kuchni cos robilam wracam a on stoi przy szczebelkach 😲
Iwa koniecznie daj znac co jutro ten dr powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam. ja zmeczona ale to juz norma.. a olcia znow rano zwymiotowala antybiotyk i nie wiedzteraz spalam ile jej podac bo caleg chyba nie zwymiotowala 😞 ale jakos sobie radzimy, jest lepiej bo zaczela kaszlac okropnie tak jakby jej powoli zaczynalo odrywac a nie taki kaszel co sie dusila. tylko teraz ma odruch wymiotny po tym kaszlu a zwlaszcza jak wezmie ten ochydny antybiotyk... za godzinke znow inhalacje.. ale juz bardzo spokojna na nich jest, na 1szych tylko plakala, ale moze to by lepiej bylo bo by bardziej wdychala. a jest lepiej bo w nocy taki ryk byl o jedzenie ze chyba sasiedzi slyszeli 🙂 takze apetyt wrocil. w nocy 2 razy jadla i jeszcze 2 razy wstawalam na inhalacej. teraz spi to moglam was nadrobic

tez jestem zdania ze stronka jest fajna wiec drogi Adminie jestesmy w wiekszosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu87 jak dobrze że Oli lepiej! jutro będzie jeszcze lepiej zobaczysz :****

byliśmy na spacerku małym we trójkę, Ewka znowu na huśtawce dawała czadu 😁 ale u nas takie brzydkie te huśtawki ze strach na tym usiąść! o dziwo moja dupa się też w nie mieści to się huśtamy razem 😁

coś Wam miałam pisać...ale zapomniałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem padnieta 😞
gin ,zakupy sprzatanie wymiekam za duzo tego dobrze ze tomek jest w domu i zajmuje sie malym bo bym chyba zdechla 😜
jedna kozys to pojezdzilam dzisja autkiem z muzyka na full i czulam sie super 😁
ide troche odpoczac zajze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszlam z Kuba spac i 3 godziny durnego smu 😞

baterflaju ja bym z checia odkupila od Ciebie ten krem rozgrzewajacy i nie pamietam co tam mialas z oilatum? Bo i tak uzywam, wiec... Daj znac jak bedziesz mogla smyrnac na poczte, to Ci powiem co i jak i co tam jeszcze mialas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z oilanna balsam do kąpieli i krem na ciemieniuchę, ale wam to niepotrzebne już. Muszę sprawdzić ceny w necie i będziemy wtedy mogły ustalić odpowiednią. Jak chcesz to popatrz w necie i mi napisz na gg czy poczte za ile to chcesz bo ja nie ogarniam i nie mam mocy. Buzia i do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...