Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i gdzie wszystkie polazlyscie? Jak ja tu sie chce wyplakac? Ech.... babole wstretne 😞
Znalazlam w necie i zamowilam Lacidofil. Mam nadzieje ze o to chodzilo. Zamowilam ekspresem wiec jutro do 13-stej maja dostarczyc.
Ide sie glebne chyba bo ciezki dzien 😞
Buziaki i do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa te osłonki wszystkie to to samo. My mieliśmy Lacido Baby. Fajnie, że teraz w ogóle wiesz na czym stoisz i że masz leki na TĄ konkretną chorobę. Zobaczysz za tydzień malutki będzie zdrowy.
A my? Przed 6tą pobudka. Ja cała połamana. Kości mnie bolą, gardło, głowa....A ten spać nie mógł. Zasypiał i płakał. I tak w kółko. Stawiam na zęby no i ten kaszel go męczy. Ale zęby bo ma wypieki. A gorący wcale nie jest. Tak czy siak idziemy na 11.45 do lekarki. Oczywiście leje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek
biedny kubus zapalenie oskrzeli 😞 ale przynajmniej wiesz co mu jest i dostalas leki to napewno mu pomoze 😘

A Adas 3 dzien z rzedu obudzil mnie o 2:30 i chcial pogadac nie wiem o co mu chodzi troche powarjuje wezme go do siebie do lozka i zasypia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
iwwwka... 😘 😘 😘
teraz juz tylko czekac az raz 2 leki zaczna dzialac 😉 a reszta to wiesz...wszystko sie rozwinie jeszcze i bedzie dobrze. 😘
widac ze konkretna babka!

eh nocka u nas .. ehh.... kurde nie umiem go oduczyc jesc w nocy 😮 😮
Asiu to zabawy nocne tez przerabiam.. ale jak slysze smiech to odrazu go biore zesypia i jak mi sie nie usnie to won do siebie 😜
Ale co mnie dziwi od paru dni on tai sie przez sen... 😮 😮 nie wiem co to.... 🤨

Ela u nas tez sie zanosi ostro..... 😮
a Karol z szwagram w trasie to ide do tesciow na nocke..... tylko kurcze gg musze zciagnac 😜

;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa:**

a u nas piękna pogoda? o co chodzi....

Ewka nie usiedzi na dupce, przewraca się na brzuszek i czołga się,r aczkuje....jazda 🙂 teraz leży na ziemi...i zwiedza pokój...łooo 🙂

Asiu a ten Twój Adaś gaduła! hmm ciekawe co mu się poprzekręcało... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas dzis tez sloneczko sie pokazalo, ciekawe czy sie pozniej nie rozpada. Zobaczymy.
Szkoda pogody kurde jak na spacer nie da rady. Hmmm w sumie zapomnialam z tego wszystkiego zapytac tej pediatry, bo katar przeszedl juz prawie, kaszel tez juz prawie, nie goraczkuje a jak cieplo i ze 20 stopni na dworze to przy zapaleniu oskrzeli mozna na dwor na spacer? Nie wiecie przypadkiem?
Aga co o co chodzi? Nie kumam o co pytasz. O pogode?
A dobra juz kojarze, to do posta baterflaja 🙂 Niekumata jestem dzisiaj 😞
W sumie to nie tylko dzisiaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny długo mnie tutaj nie było Pawełek jest chory od soboty wieczór ma wysoką temperaturę 😞 i popłakuje jestem tak nie wyspana,że hej dziś w nocy z mamą robiłyśmy mu okłady zimne na nóżki ,rączki i czółko podobno to trzydniówka 😞 zaraził się 🤢popytałam się lekarki to nie występóje raz tylko kilka razy u niemowląt do 36 miesiąca życia jak ma styczność z infekcją a mój miał dowiedziałam się po czasie teraz śpi a mi tu wiercą wymieniają całą instalację ogrzewania i szlak mnie trafia jak zaśnie to ci tną 😠dobra nie smęcę wam tu już .
  • Tęsknię za Wami !!!!!! 😘Jak tam dzieciaczki
  • Buziaki dla Was i Wszystkich dzieciaków 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no i nastepny bobasek chory 😞 buzka dla pawełka 😘 wszystko chyba przez przesilenie wiosenne
    Aga nie wiem o co mu chodzi z tym budzeniem w nocy co mu sie poprzestawiało 😮
    aniu a ty dajesz jesc marcelkowi jak co sie budzi w nocy?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Asiu dziekujemy,powiem ci ę ja jestem pewno,że to trzydniówka bo miał kontakt z dzieciakiem co miało trzydniówkę a koleżnka myślała że to od zębów gorączka a po kilku dniach wysypka co się okazało a to co przeczytałam to jest chorubsko wirusowe więc dzieci łatwo się zarażają.A jak tam Adaś????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    adas dobrze oprocz jego wstawaniaw nocy na pogaduchy to ok 😁
    caly czas ma plamy na buzi przez skaze ale wlaczymy z tym powoli 14 ide do dermatologa moze zapisze cos lepszego co bedzie szybciej skutkowac
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a godzinki mu sie poprzestawialy 🙂bedzie dobrze zejdzie mu tylko uwazac co mu dajesz papu i zejda,a moj starszy syn ma alergie na pylki 😠musze isc mu testy zrobic i leczyc go katar ciagle ma oczy puchna i lzawi biedaczyna i kicha musze gdzies prywatnie na badanie krwi isc bo tak se nie da zrobic a ja nie mam sily go trzymac 15min 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    uwazam i to bardzo co mu daje od dawna nic nowego mu nie wprowadzalam a na buzi nic nie ma poprawy 😞
    pobranie krwi u dziecka to masakra im starsze to pewnie gorzej ale musisz zrobic zeby zaczac leczenie
    ide polozycz adasia bo cos marudny jest
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Iwwwa 🙂 nie nie, nie do baterflaji, chodzi o to że miało walić żabami a jest pięknie...dlatego pytam o co chodzi 🙂

    Perełka Ty to masz z tymi dziećmi 😞 problem x3....
    jakt o było? małe dzieci spać nie dają duże - zyc? 🙂
    :***
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ehhe Iwaa..:P regulamin 1 Klasa.. czytalyscie?? 🙂
    Kurde Perelka.... ehh
    Iwka a dals mu juz oslonowe??

    co sie z tymi dziecmi roibi...kurcze no 😞 co rusz to chore.. jak normalnie plaga jakas 😞


    Iwka.. acha. Agadalam ze znajoma... tomowila ze jej maly kiedys tez tak mial to musiala ciasno pieluszke zapinac i wysoko... wlasnie na pepku zeby niemil mozliwosc nadwyrezania miesnia...
    Na oim tez to wyprobuje zeby mu sie nie roztwieral ten pepul...

    Ela a cos mowila na ten placz?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania na oslonowe czekam wlasnie, zamowilam szybka dostawa! Maja byc przed 13 wiec jeszcze maja 20 minut, bo inaczej zwrot kasy chce.

    Tak mi sie przypomnialo ze ania87 tez walczyla z oskrzelami i mala jej antybiotyk zwracala. Musze poszukac do niej nr.

    Jak widzicie jakies lamanie regulaminu forum to piszcie, zajmiemy sie tym szybko!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...