Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

będę jeszcze bardziej oryginalna i powiem

Miłego Dnia 🙂

my dziś z Ewą i znajomymi jedziemy do parku achh 🙂 strasznie się cieszę, uwielbiam ten park! porobie foty to potem wkleje na agu agu :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Aska Ty to staroswiecka jestes jak piszesz wspanialego dnia.
Teraz w modzie jest Milego Dnia haha
Widzisz my tu normalnie na topie jestesmy 🙂
Szykuje obiadek. Dzis kurczak nadziewany pieczarkami. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A potem do lekarza z malym na 16:40.
Ja mam tak zatoki zawalone ze oddychac sie nie da i do tego jeszcze tak mi oczy lzawia ze po leki szlam na slepo. A najgorsze ze mojego tez rozklada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha wyroznic sie chcialam 😜 😁

iwwa daj znac jak wrocicie od lekarza.
a wy do wyrka i sie kurowac zeby mi kubusia bardziej nie zarazic 😞
Ja dzisiaj nieprzytomna bo moj adas postanowil ze od 2:30 nie bedzie spal i sobie gadal smial sie łobuz mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela a Ty co świętujesz? 🙂

Iwwwa jak po lekarzu? daj prosze znać!

wróciliśmy z parku! było boooosko 🙂 🙂 w krótki rękawku chodziłam 🙂 uwielbiam park chorzowski...jest tam zoo i normalnie chyba pierwszy raz w życiu Lame widziałam hehe 🙂 śmierdziała 😜 jezioro ogromne jest, więc przeszliśmy na około! milion ludzi 🙂
ech a co do smutniejszych spraw, to rozwaliły mi się kółka od wózka! cholera tyle kasy kosztował, a kółka mają powykrzywiane felgi...
ale zmęczona jestem strasznie tym spacerkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elu zdrowko ja tez sobie łykam winko 😜
no iwwa dlaczego sie nie odzywasz?
Aga to super ze mialas udany dzien i widzials lame 😘
Ja dzisaj tez nie zle spedzialm dzionek ale nie tak ciekawie jak ty zwykła posiadowka w domu i spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya dziewczynki 🙂

buziaki dla Was wszystkich i dla naszych dzieciaków też ::*:*:*:*:*:*:* 🙂

u nas bez zmian młoda rośnie jest już takaaaaaaaaaaaa duża 🤪 zaraz obejrzę Wasze dzieciaki 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Iwka gdzie jestes jak maly?

Zdrowko 🙂



My dzis calyd zien na dworku 🙂
w parku z kolezanka i jej malym 🙂 ehhe
ma 10 miesiecy a juz gada dzidzi tata nie i takie tam:P ehehhe a jak drepta za reke:P 🙂 kilka krokow ale zawsze cos 🙂:P
z taka tylko roznica ze Marcel jest od niego wiekszy 😁 ehehhe


Aga noo lamy smierdziuski sa...:P a nie opluly Was??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Elciu :*

nie widziałam ich na żywca, wyglądają fajnie, ale nie jestem przekonana do tych kół piankowych. Nie jesteś zadowolona z tej spacerówki z CONECO bo ja strasznie jest duża ale jak sie kółka zdemontuje to wchodzi do każdego wozu jak złoto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy wlasnie,
MASAKRA!!!!
Kubus ma ostre zapalenie oskrzeli. Dostal antybiotyk i jakis gas do wdychania na noc, gas-inhalator. Do tego jakis zel do smarowania na plesniawki. I babka- zreszta bardzo fajna podala mi stronke polskiej apteki internetowej ktora niedawno powstala zebym zamowila oslonke przy antybiotyku.
Do tego wszystkiego Kuba ma przepukline pepkowa 🤪, zalamac sie mozna. Mowi ze to albo nierozwiniety miesiec jeszcze dobrze nie pracuje w brzuszku albo mial zle zawiazana pepowine. Pytalam, ze moze go zle trzymamy, nosimy, sadzamy ale to nie od tego.
I co mnie bardziej jeszcze zdolowala to powiedziala ze prawe oczko mu ucieka. Moze to byc chwilowa kwestia bo te miesnie oczka jeszcze nizbyt dobrze pracuja, ale jesli zauwazymy ze tak jest dlugo to jak bedziemy w Pl to mamy isc do okulisty dzieciecego bo tu takich nie ma 😞
Tam jechalysmy ponad godzine, spowrotem tez a reszta czasu to szukanie otwartej apteki. Masakra, wszystko zamkniete, wiec dopiro siostra jutro mi kupi antybiotyk.
Babka zanim go jeszcze rozebralam powiedzilala ze to pewnie zapalenie oskrzeli bo slyszy po oddechu. Wazy 8200 g. A wpatrzony w nia jak w obrazek byl. I caly czas sie do niej usmiechal.
Normalnie mozna sie zalamac ze ciagle cos. Wiec niech ktoras ze zdrowym dzieckim niech mi tu jeszcze ponarzeka to zdziele!
A co do tej wysypki to powiedziala ze b.dobrze ze zmienilam na oilatum i proszki i plyny tez i ze powinno zejsc. A ta wysypka to tez moze byc od zapalenia oskrzeli, bo on ma juz dosc dlugo to zapalenie i dosc ostro. I jakies tam nazwy podawala ze to moze byc na tle oskrzelowym.
Dupa day i juz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...