Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

o rany...a jest szansa że to kiedykolwiek minie?

tam szpile...akurat ja nie noszę i szukam zawsze z wielkim problemem tych na zupełnie płaskim 🙂 a jak by robili takie na minus obcasy to byłabym zachwycona hehe
gdzie ja szpila przy 173...jak miałam kiedyś lekki obcasik - kaczuszkę, to bez jaj! czułam się jak tatarak przy stawie! chwiałam się na tych kaczuszkach 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobity 🙂
Elu fajne butki 🙂
A te co mowilas co u Ciebie tyle lasek w nich lazki to nie wiem...
A z tym pradem kurde przerabane... w sumie witaj w klubie bo ja tylko tv wlacze to korki tak czeszcza ze masakra.. a swiatlo w lodowce to mi jak na imprezie mryga...
Tylko z tymi scianami czytalam ze masakra.... 😮 😮 ehh
:**

A Ela z ta rybka to smialo.... na parze z warzywami,troche palcami pomakaj czy osci nie ma- najleprza tilapia, wegetta sypnij delikatnie pietruszki posiekaniej albo koperku i potem mozesz troszke bulionu zrobic warzywnego zeby za geste nie bylo i w blender albo widelcem 🙂
Albo z sosem koperkowym np- taka potrawke 🙂

A KAsiu nie wiem czy jest sens teraz kupowac blender... oni sa juz duzi, i np jak rozgotujesz warzywa czy mieso to widelcem pojdzie idealnie 🙂
Bo niewiem jak Wy ale ja np jak robie blenderem to ty;lko dlatego ze robie np obiadki na caly tydzien i jest mi szybciej poprostu ale to i tak nie miele na gladko 🙂


No a M dzis spoko 🙂a od tego uderzenia glowa to mnie tak boli ze szok 🤢
dzis jadl na obiad krem z groszku..... jej laski cala miche wlupal w 2 min jeszcze beszczelnie mnie wyzwal ze sie skonczylo 😮
On teraz tak sie kluci po swojemu ze ogien...:p

Acha..... haslo na Agu- MAKS 🙂 bo musialam zablokowac wszytskie galerie......

;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
kurcze domi mi napisala ze znowu nie moze wejsc 😞
Admine poradz cos na to 😞
Ona ma tak jak ja mialam problem kiedys nie wiem czy pamietasz..
co jakis czas jej sie blokuje 😞i to na kazdej przegladarce 😞
🙂

muszę wiedzieć z jakiej konkretnie przeglądarki nie może wejść oraz czy próbowała zmienić hasło.
Musi wysłać do mnie maila z nazwą użytkownika, przeglądarką i najlepiej, niech nie próbuje zmieniać hasła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
kurcze domi mi napisala ze znowu nie moze wejsc 😞
Admine poradz cos na to 😞
Ona ma tak jak ja mialam problem kiedys nie wiem czy pamietasz..
co jakis czas jej sie blokuje 😞i to na kazdej przegladarce 😞
🙂

muszę wiedzieć z jakiej konkretnie przeglądarki nie może wejść oraz czy próbowała zmienić hasło.
Musi wysłać do mnie maila z nazwą użytkownika, przeglądarką i najlepiej, niech nie próbuje zmieniać hasła.


oki dziekuje 🙂 powiem jej.. bo kurcze to juz tak dlugo sie jej dzieje.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczyny 🙂
  • Nadrobiłammm 😁
  • Co do postępów Pawełka to już siedzi sam no co jakiś czas weznie go na bok lu do tyłu ale rzadko,na brzuszku nie lubi wścieka się więc co do raczkowania się nie zabiera do stania też nie bo nie umie się sam podnieść.A co do rozwoju dziecka każde inaczej się rozwija i w innym tępie,Chłopcy sa opóznieni ,że tak powiem wszystko robią pózniej niż dziewczynki 🙂.
  • Co do fotelików te osoby które maja poduszki powietrzne z przodu nie mogą tam wozić dzieci takie przepisy,my jeszcze mamy ten sam fotelik i ma jeszcze dużżżooo miejsca.
  • No nic uciekam bo mały się wścieka 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    my jeszcze tez mamy troche miejsca w fotlekiu ale chce zmienic bo on jest jakis nie stabilny, telepie sie na boki.. ola juz pewni 9 kg ma ale jednak mi sie wydaje ze jeszcze szyja za wiotka wazie nawet jakiejs stłuczki to do przodu sie leci, jeszcze poczekam z miesiac moze...
    ola dzis przespala cala noc, bez jedzenia 🤪 🤪 i to wstala rano z usmiechem. cudnie 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dzien doberek
    u nas nocka ok 🙂
    co do fotelika to wożę jeszcze w tym malym bo adas jeszcze nie siedzi za stabilnie wiec nie wytrzymal by jazdy 4 godz na siedzaco jak jedziemy do rodzicow
    no i z tylu go zapinam bo jeszcze nigdy nie jechalam sama z adasiem 😮 zawsze tomek prowadzi a ja siedze z adasim.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja tez z tylu ole mam nawet jak sama jade bo mam poduszki w aucie i musialabym wylaczac za kazdym razem. asiu te foteliki wieksze 9-18 tez sie troszke rozkladaja tak na pol lezaco.
    a ta poza tym to wyprobowalam tego drina wczoraj, mniaamm 🙂 2 wypilam bo tak dobrze szlo, nawet wodeczki nie czuc tylko jakbym soczek pila :P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ciesze sie ze smakowal 🙂
    a to nie wiedzialam ze foteliki te wieksze tez mozna zrobic na pol lezaco.Adas jeszcze troche musi wytrzymac bo teraz nie mam kasy na zmane fotelika a ceny sa zabojcze. 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej
    troche was podczytalam i widze ze piszecie o fotelikach wiec wam powiem co nieco bo od 2 msc jestesmy takiego posiadaczami z nachyleniem pozycji
    http://allegro.pl/fotelik-coneco-zenith-armor-9-25kg-mega-promocja-i1445238519.html mamy taki czerwony
    I powiem wam ze z tym nachyleniem to wielka sciema praktycznie niema roznicy,delikatny kat jest i nic pozatym,a jak go ogladalam w sklepie to byly ustawione po skosie ze bylo widac ze to jest pozycja pollezaca,no i strasznie sie napalilam na niego bo wiadomo maly jeszcze spi podczas jazdy no i go zamowilismy,no a jak przyszedl to bylo wielkie rozczarowanie 😞
    Ogolnie fotelik fajny i bezpieczny tylko z ta pozycja pollezaca wielka sciema 🙂
    A z tego co teraz juz wiem to wieksze nachylenie maja te foteliki 9-18 kg.Ale u nas nie wchodzil taki w rachube bo maly dlugi i 10 kg prawie wazy wiec bardziej praktyczny sie okazal 9-25
    Sorki jak sie wtracilam ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Bobas a co do lozeczka to zamow najtansze bo ja zamowilam za ponad 200 zl,a moja siora za 80 i praktycznie niczym sie nie roznila,a wrecz jej bylo bardziej stabilne... Bo w moim moj maly caly czas skacze i sie obawiam czy wytrzyma jeszcze jakis czas bo cale sie rusza smiejemy sie ze jak bedz tak skakal to mu dno wypadnie hehe....
    No i przedewszystkim w kolorze ciemnym,bo ja mam jasne to niepowiem jak wyglada,od trzymania rak...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    moje dziecko rzygało dziś jak w egzorcyście 😮
    marudny coś dzisiaj, więc chyba wychodzimy na cały dzień na pole..

    chce już ciepłe dni, bo nie wytrzymam..

    i niestety wróciły mi silne migreny, więc trzeba iść do lekarza.

    Wszystkim dobrego, słonecznego dnia życzę i ucałujcie kruszynki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    wlasnie z tymi fotelikami tak jest , te do 25 to juz na wieksze dzieci sa wiec sie tak nie rozkladaja bardzo, poza tym bezpieczny fotelik nie moze sie duzo rozkladac, te wszystkie ktore w testach lepiej wypadly sie mniej rozkaldaja. te do 25 i tak sa mniej bezpieczne wlasnie przez ten duzy przedzial ze bardziej dla wiekszych dzieci odpowiednie, dlatego jakby jeszcze sie rozkladaly to juz calkiem. ja kupuje raczej tem 9-18 bo bym chciala dzidzia nie wiecej niz za 3 lata moze wytrzyma ten do 18kg 😁 ale musze jeszcze obczaic w sklepach jak wyglada.
    http://allegro.pl/chicco-key-1-x-plus-5-kolorow-zaluzje-gratis-w-wa-i1536968143.html o taki mam na oku tylko nie wiem czy czerwony czy szary. musze zobaczyc na zywo jak ta czerwien wyglada, bo wolalabym czerwony 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dziewczyny jestem genialna 😁 😁 😁
    adasia bola dziaselka a nie moge uzywac zadnego zelu przez ta alergie , zabawek z zamrazalki nie lubi wiec wymyslilam 🙂 obralam marchewke wlozylam do lodowki zeby byla zimna i dalam mu jest zachwycony!!!! i nareszcie nie piszczy jak gryzie
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...