Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moj wlasnie wcial caly wielki sloik spagetti (dla Agi spaghetti 😉)
tak mu smakuje ze potrafi na chama wcinac

Eloite ja najczesciej gotuje wywar na warzywkach i z tego taka gesta papka
Albo ostatnio podziumdzialam mu ziemniaka i zalalam jego mlekiem, tez wcinal jak glupi
Albo zrob mu warzywna zupke z makaronem troszke, albo troszke ryzu, tylko rozgotuj.

W tym spagetti co kupuje to juz taki dosc duze kawalki makaronu ale wcina i nie jeczy bo sa bardzo mieciutkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche sie ruszylo 🙂
co do bezmiesnych zupek Adas uwielboa dynie z ziemniakami (słoiczek ) bo matka leniwa 😜
Elu to łykaj piksy i wracaj do zdrowka 🙂
Aga ja wiem co ko sien - korytarz 😁

trzy godziny spi ale ci zazdroszcze.Tez mam schaboszczaka na obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wytrzymal 2 godziny i 17 minut bez spania 😞 ja nie wiem dlaczego on tyle spi. To juz nie jest normalne. Wczoraj jak poszedl spac o tej porze o 15 to wstal dopiero o 17:30, zjadl troche poszalal i poszedl na noc spac. Dzis pewnie bedzie to samo.
Pewnie ktoras napisze ciesz sie, masz spokoj, ale ja sie nawet porzadnie wybawic z nim nie moge. Teraz sie z nim bawilam i lezal mi na brzuchu i podskoki itd to sie przytulil i w takiej pozycji jak lezal mi na brzuchu tak zasnal.
Moja pediatra powiedziala ze chory nie jest widocznie tyle potrzebuje. Nie bawie sie tak!
Kurde tez bym zjadla nalesnika z czekolada i orzeszkami. Ale mi sie przez was zachgcialo slodkiego. Ide do kuchni buszowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wysłałam wam na maila zaproszenia do infantylnej gry w którą zaczełam grać, więc błagam poprzyjmujcie zaproszenia i wklepcie przy rejestracji w pole nazwa sponsora "eloite".
będę wam dozgonnie wdzieczna, stopy bede całowac i pieluchy z kupa zmieniać 😜 😁
a tak serio to nie macie wyboru i musicie mi pomóc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...