Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Okazało się że nie mam tab przeciwbólowych! I trochę się boję nocy po wczoraj z tym zebem 😞
Teraz boli ale można wytrzymać. Uhh
Trzymać kciuki za mój ząb 😜
Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem wreszcie 🙂
ciezki dzin za mna. Kuba zostal obudzony z rana gosciem i nie mogl potem zasnac, troche marudzil. Musialam skupiac uwage caly dzien na nim. Bo ani spac tylko ciagle pelen energii, bawic sie, nosic itd. Kregoslup od dwoch dni mi pada. Kurde mam nadzieje ze przejdzie.
Kupilismy dzisiaj kanape wreszcie do pokoju, wiec mozemy siedziec i ogladac tel a nie ciagle na ziemii. Uzywana ale w super stanie za 50 funtow. A w Ikei tu taka 300 funtow kosztuje. I moj dostal dzis odkurzacz, za darmoche 🙂 i dwa fotele kupil za 10 funtow. Ale kurde wiadomo jak to facet, fotele takie babcine 😞 ale mam juz wizje przerobienia ich troche, wiec beda nawet pasowaly i do pokoju i do kanapy.

Agaa wspolczuje z tym zebem. Ale dla pocieszenia powiem Ci, ze jedna osomke mialam wyrwana kupe lat temu, druga osemke wyrwalam 3 tygodnie po porodzie, bo nie dawalam juz rady, trzecia osemka rosnie mi juz 4 lata, wybila sie i co jakis czas daje znac o sobie a czwarta osemka rosnie jakies 2 lata i dzislo caly czas spuchniete bo sie przebic nie moze. A ze moje zeby sa w fatalnym stanie, juz chyba zdrowego nie mam 😞 wiec te osemki rosna odrazu zepsute. Ciagle te cholerne zeby naprawiam i gdybym miala pieniadze to powyrywalabym je wszystkie w cholere i wkrecila porcelanki. Niestety nie stac mnie i pewnie nigdy nie bedzie 😞

Co do sloiczkow to ja w sumie jade caly czas na sloiczkach. Tu nie ma gerbera. Zreszta gdzie nie wsadzaja swinstwa. Kto wie czy jablka z deserkow nie sa zgnite i z robakami? Nie zastanawiam sie nad tym. A sloiczkow idzie duzo, bo albo zjada dwa obiadki te male sloiczki naraz, albo jeden duzy plus deserek po nim. I strasznie mu smakuja. A dzis wtrynil caly duzy sloiczek lazanii. I tam tez byl taki duzy makaron-duze kawalki i nie robil problemow. Wiec chyba sie juz przyzwyczail do grudek i nie ma odruchu wymiotnego. Jednak i tak najbardziej lubi spaghetti.
Dzis chcialam mu ugotowac zupke, pokroilam warzywka pieknie, dodalam ryzu i gotowalam do rozgotowania-bo w jednym sloiczku tez byl ryz cale te ziarenka rogotowane i wcinal. Ale w trakcie gotowania Kuba sie obudzil, wiec poszlam do niego na gore a pech chcial ze kupa byla. Po pielegnacjach ja na dol z nim a tam az ciemno. Zupka troche sie spalila. Wietrzenie pol dnia. A najgorsze ze do biura wszystko poszlo 😞 i dziewczyny siedzialy w tym smrodzie 😞 musze sie przyzwyczaic do latania gora-dol no i ze biuro. W kuchni nie posiadze jak Kuba glosno albo jak placze bo wszystko tam slychac-sciana w sciane. Ale coz 😞

Jak zwykle skleroza...
Rudi ale super raczkuje!!! Szok. Pokazalam mojemu i Alka i Ewcie raczkujacych to powiedzial ze nasz jakis zacofany 😞 wiec mowie ze w sumie oni dwoje tak raczkuja, ze reszta tez jeszcze nie bardzo. Ale nie dociera. Wiadomo ze by sie chcialo zeby nasz najzdloniejszy itd.

Dzis Kuba przez caly dzien gadal mama i baba na zmiane. Tak mi fajnie bylo. A jak mowilam do niego powiedz mama to mowil. Nie wiem czy to juz swiadome czy nie. Ale jak sie rozryczal bo mial pol godziny pt. "nie chce nic tylko plakac" to podniosl do mnie raczki zebym wziela go na rece i powiedzial tak wyraznie mama. Mialam wrazenie ze wiedzial o co chodzi.

Ela Franiu sie super budzi. Moj jak sie obudzi-to przez nianie slysze bo zazwyczaj jestem w biurze. To jak sie obudzi to zawsze potrafi sobie polezec z pol godzinki w wyrze i pogadac do siebie. Ale od wczoraj juz go nie klade na lozku tylko jak nie moze zasnac w koju to na lozku zasypia a potem go przenosze do koja. Bo jak sie obudzi i wierci sie to sie przesuwa. I wcoraj tez tak bylo, ze sie obudzil i krecil, na niani swiatelka migaja jak sie wierci ale nie slychac. Wiec jak on nie gada a ja na nianie nie p[atrze to nie widze ze sie obudzil. Cale szczescie ze jeknal i poszlam do niego bo by z wyra spadl. Wiec dzis ogladalam lozeczka, tez oczywiscie uzywane. Ktos chce sprzedac za 40 funtow. Kurde strasznie tu sa drogie. Zwykle proste co w PL kosztuje 100 zl z materacem tu kosztuje jakies 500 zl. Wiem, nie przeliczaj, ale jakos nie przyzwyczailam sie jeszcze. Jeszcze przeliczam. W kazdym badz razie chyba jutro zadzwonie po to lozeczko i mu kupie bo sie juz boje, a w koju mniej miejsca. Zreszta jedno lozeczko napisal facet ze dla starszego dziecka wiec moze akurat dlugo posluzy.

Sie rozpisalam, ale nadrobilam.
Nie ma was juz wiec ide do biura 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂
ale sie rozpisalyscie ja juz wczoraj nie weszlam bo bylam padnieta po wczorajszych wycieczkach nie nadrobilam jeszcze moze pozniej zdążę
Dalam mu dzisiaj rano pierwszy raz to nowe mleko i wypil 110ml nie tak zle myslalam ze bedzie gorzej
ide teraz na jakies sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Ale noc 😞 czy wasze dzieci tez maja wyczucie kiedy przeszkadzac? ☺️
Wczoraj Kuba dostal ok 12 w nocy takiego ataku placzu, ze samej mi sie plakac chcialo, ze nie moge mu pomoc. Tak strasznie plakal, nbie wiem dlaczego. Az sie biedny zanosil. Przytulal sie do mnie na chwile i za chwile znow atak. W koncu po nurofenie mu przeszlo i zasnal. Nie wiem co mu bylo. Czy to zabki czy co? Bo w sumie brzuszek nie mialby po czym go bolec bo nic takiego nie jadl nowego a dzis kupa normalna byla. Nie wiem. Goraczki tez nie mial.

Ela ja jeszcze nie wiem co tam na swieta, ale beda moi rodzice wiec mama pichciara pewnie bedzie chciala wszystko szykowac.

Aga jak noc z zebem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola juz dzis w nocy sie budzila 😞 a myslalam ze juz bedzie przesypiac...
nie pamietam co mialam pisac 🤔 aga żyjesz po tej nocy czy nie? a co do swiat to ja tez nei wiem co gotowac, piec, nie chce mi sie i nie mam kasy 😞 musze napisac dzis cv i nie chce mi sie okropnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weekend Iwwwa. Pogoda trochę lepsza.Laski pewnie porządki robią.Ja mam dopiero jeden pokój na błysk zrobiony. I w końcu znalazłam tą książkę na zająca dla młodej. Jeszcze tylko mojej Julce kupię drobiazg.Franek tak od 3 dni też ma pobudkę w nocy. O 1 albo 2.A czasami o 5. Więc może to przejściowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no tak kurde no przeciez piatek dzisiaj. Ja juz nie licze dni bo i tak sa takie same. Zreszta szczesliwi czasu nie licza co nie? hehe
A moja kolezanka mi opowiadala, bo ma 3 miesiace starsze dziecko to mowila ze jak jej maly skonczyl 6 miesiac to sie obrocil o 180 stopni. W nocy kilka pobudek, a nie budzil sie wcale, w dzien urwis straszny i beksa sie zrobil. Oby to tylko jej tak, bo zwariuje jak mojemu tak zostanie jak wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam kupe roboty a leze na poduchach i ogladam crash testy i czytam o fotelikach i we łbie mi sie to nie mioesci, juz nie wiem co robic, jak zwykle zreszta...mam dupny ten fotelik do 13 kg, ola sie jeszcze miesci ale bezpieczny to on nie jest, mozna by go przewalic przy dobrym kopnieciu bez problemu.. i chce kupic teraz, zreszta wam pisalam, ale jak ogladam te testy to juz nie wiem, pisza zeby do roku nie wozic przodem, nie dam rady jej tyle przewozic w tej kolysce a bez sensu kupowac teraz fotelik 0-18. i z tego co tam wyszukalam to te bezpieczne to minimuim 800zl trzeba dac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
my juz po spacerku super pogoda dzisiaj 🤪 mazidelka dla adasia odebrane z apteki wiec od dzisaj zaczynamy kurace leczena zman za skorze 🙂
ELU co do gotowana na swieta to ja niec nie gotuje bo jade na gotowe do rodzicow i tesciow 🙂
moj na szczescie sie nie budzi w nocy ale tez mial tak kilka dni ze sie budzil o 2:30 i nie chcial spac.

I mam pytanko do tych ktore biora lub braly anty tabsy
Czy to jest noramlne jak miedzy miesaczkami wystepuje plamienie? bo ja pierwszy raz je biore i nie wiem czy to norma czy cos nie tak 🤢?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
my juz po spacerku super pogoda dzisiaj 🤪 mazidelka dla adasia odebrane z apteki wiec od dzisaj zaczynamy kurace leczena zman za skorze 🙂
ELU co do gotowana na swieta to ja niec nie gotuje bo jade na gotowe do rodzicow i tesciow 🙂
moj na szczescie sie nie budzi w nocy ale tez mial tak kilka dni ze sie budzil o 2:30 i nie chcial spac.

I mam pytanko do tych ktore biora lub braly anty tabsy
Czy to jest noramlne jak miedzy miesaczkami wystepuje plamienie? bo ja pierwszy raz je biore i nie wiem czy to norma czy cos nie tak 🤢?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
eloite napisał(a):
cześć dupeczki 😘 😘 😘

proszę się rejestrować: http://www.howrse.pl/?parrain=eloite
ułatwicie mi życie 😉 😜
Co to ma być ?


Rany boskie, znowu mnie opieprz czeka? 😮 😁
Ja już nie wiem co wolno a co nie 😞
Wysłałam dziewczynom link do gry, jeżeli jest ro zabronione proszę o informację usunę post 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...