Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
To czekaj zaraz przepiszę.
4 szkl. maki
1 szklanka cukru
1 margaryna
3 całe jajca
2 łyżeczki proszku
To wszystko zagnieść,podzielić na dwie części i do lodówki albo zamrażarki . Potem trzeba jedną część zetrzeć na tarce na wysmarowaną blachę, na to jabłka ile lubisz i jakie lubisz. Możesz też pokombinować żeby trochę innych owoców przemycić, albo rodzynki i cynamon. Na jabłka gotujesz normalnie dwa budynie waniliowe albo śmietankowe. Tak zawsze daję mniej niż litr mleka żeby w miarę gęsty był. Gorący wylewasz na jabłka. Ścierasz drugą część ciasta i do piekarnika powoli piec. Aż będzie złociste zajebiste heheh 😁 Wystygnie to cukrem pudrem sypnąć i gotowe 🙂 Mi smakuje baaaardzo. Aż chyba zrobię jak zjem murzynka z musem czekoladowym ☺️


mniamiii... zjadłabym ale jak ktos by zrobil bo nie mam dzsiiaj czasu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez tak miałam tylko nie wiem czy w tym samym miejscu cię boli co mnie bo mnie też z lewej do dołu aż do miejsca gdzie są jajniki i się okazało że miałam zapalenie jajników 😞 nie umiałąm nawet chodzić spać i niedobrze mi było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem wreszcie. Nie mam kiedy do was pisac, nie wiem w co rece wlozyc. Teraz chwila ciszy byla w biurze to nadrobilam troche.

Z Kuba ok, juz prawie zdrowy. Bylam z nim wtedy u polskiego pediatry mialam mu dawac tylko syrop na kaszel. Ogolnie powiedziala, ze on taki ma slaby organizm i dlatego ciagle choruje. Ale juz nie kaszle, troche katarek jeszcze ma. No i fajniusi taki jest, oprocz wtedy co wymusza.

Ja ciagle w pracy, po pracy nawet kompa nie odpalam. Dostlam juz pierwsza normalna wyplate-normalna w sensie oficjalna. Za pol miesiaca ale jest duza. Zdziwilam sie ze ladne pensje mamy. Zglosilam odrazu do benefitow i dzis przyslali podsumowanie. Nawet duzo nie zabrali wiec spokojnie damy rade. W weekend chce pojechac i kupic cos za to Kubusiowi.

W zeszly weekend przeprowadzili sie do nas-tzn do naszego miasta mojego brat z rodzina i szwagierki siostra i kuzynka, z dziecmi,, lacznie 8 osob, wiec tez mielismy troche latania, pomagania im a to zalatwic w banku a to w urzedach a to z praca, wiec po pracy odrazu robota nastepna. Mam nadzieje ze szybko znajda prace chociaz z praca tu ostatnio bardzo ciezko.

Kubus kochany, gadula straszny, wieczorem dostaje adhd i szaleje do 23, na sile go kladziemy spac. Ostatni idzie spac i pierwszy wstaje a w dzien max 40 min spi. Sie smiejemy, ze za niemowlaka sie wyspal. Teaz ma towarzystwo do zabawy. I manak caly czas chc stac oknie i czekac az autka beda jezdzic.

Eluska ja Ci powiem, chyba Perelka to pisala (sory duzo nadrabialam) ja tez mialam takie bole i okazalo sie ze to pecherz mam przeziebiony. Mialam juz zapalenie pecherza. Bol niemilosierny, szlo to atakami, takimi fazami. I mialam miec lampy-naswietlania ale mialam akurat okres wiec nie moglam. Moze pod tym katem? Albo mozesz miec tez jajnik przeziebiony lub zapalenie, to samo moze byc.

Jeny,,, co ja mialam jeszcze napisac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwka super ,że z Kubusiem już lepiej 😁

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ale mój mnie dziś wkurzył....dosłownie 5min po jego powrocie z pracy już byliśmy pokłóceni....najechał na mnie tak,że szok i to o bzdurę...potem się przymilał,ale nie przeprosił mnie ,więc oficjalnie jestem sfochowana i z nim nie gadam...
a tak szczerze to się zawiodłam,że takie coś mi odwalił....
jak nie on...
dupek skończony,żeby się nie zdziwił jak kiedyś zostanie ....sam..... 🥴
bo ja nie chce tak żyć 😞
😠



no Elka i nici z wypinania szczura 🙃 🙃 🙃 🙃
może sobie tylko pomarzyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
czytalam mniej wiecej przez tel na bierzaco..
Elka moze dziewczyny maja racje... w sumie lekarka dobrze ze ogarnia sytulacje i nie zbagatelizowala sprawy ze to jakis tam bol. (patrzac tak z boku na diagnoze lepiej sie milo rozczarowac niz neimilo zaskoczyc) takze trzymamy kciuki i jestesmy dobrej mysli 🙂 😘

Elka, ja wiem, i zdaje sobie z tego spr ze bedzie coraz gorzej, az strach pomyslec co to bedzie sie dzialo.
A oan szanowy D... to calkowita klapa... jak mozna cos yak powaznego podpisac a teraz wielce sie zaslania i sprawdza co podpisal.. KRETYNIZM I GLUPOTA PIERWSZA KLASA!
ale nie ma co sie wku, nic sie nie poradzi na to.

Madziu na ciasto z budyniem mi smaka zrobilas, Chyba na wekend zrobie kruche z budyniem.

Domi, kobieto.. jakie Ty masz baterie w tylku? czy na noc pod ladowarke sie podlaczasz???? ja bym padla na ryj chyba ☺️
😘 😘

Iwka, bardzo sie ciesze ze z Kubusiem dobrze 😘 😘

Perelka a co z synkiem i tymi bakteriami?? czy nie doczytalam czegos???




My dzis milo spedzilismy dzien, przyszla kolezanka wkoncu z tym synkiem... a M najpierw w koncie a potem zazdrosny troche i juz po chwili sie bawili.
ogolnie???
Wolalabym jeszcze jednego takiego mojego Marcela niz Maciusia ☺️
Moj przy nim to aniol, biedny mu dawal caluski a tamten nie umial i ugryzl go w czolo... uu sine ma troche alee przynajmniej pierwszy kontakt z rowiesnikiem zaliczony. Myslalam ze to on bedzie sie bil, czy dokuczal ale jestem milo zaskoczona 🙂


🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
iwwka super ,że z Kubusiem już lepiej 😁

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ale mój mnie dziś wkurzył....dosłownie 5min po jego powrocie z pracy już byliśmy pokłóceni....najechał na mnie tak,że szok i to o bzdurę...potem się przymilał,ale nie przeprosił mnie ,więc oficjalnie jestem sfochowana i z nim nie gadam...
a tak szczerze to się zawiodłam,że takie coś mi odwalił....
jak nie on...
dupek skończony,żeby się nie zdziwił jak kiedyś zostanie ....sam..... 🥴
bo ja nie chce tak żyć 😞
😠



no Elka i nici z wypinania szczura 🙃 🙃 🙃 🙃
może sobie tylko pomarzyć 😠



Madizu witaj w klubie... a wogle nie ma co sie stresowac faceci juz tak maja.
takie bezmozgie szare komoraki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam to samo...
a najbardziej wku mnie to ze sie po cale dnie nie widzimy nieraz po kilka.. a ten wraca i zachowuje sie jak burak i tylko mnie drazni.
Do d z czyms takim.

Nieraz Madziu to jak Domi pisze, ze kurde bez sensu my zaczynamy.. aaale no co??!! 😜 taka nasza natura ze nam wszystko buzuje o byle co 😉


No calusy moze nei ale ogolnie spoko.
Maly nie wiem ale jak wlecial do pokoju to mowie sobie Armagedon chodzacy, ehe jak by pierwszy raz widzial zabawki i wogle taki maly dzikus jak ja to mowie 😜 ehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ma paciorkowca i przez trzy miesiące po 10 dni ma brać antybiotyk i ascofer na anemie
  • Madzia ehhh te chopy 😞
  • ja nie wiem co mi się dzieje strasznie mi rece dretwieją i nogi 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    jo szkoda gadać o facetach ...mój mąż po prostu jest najważniejszy w całym domu,zawsze poszkodowany no i najmądrzejszy i wiecznie przepracowany w przeciwieństwie do mnie ,bo ja to oczywiście nic nigdy nie robię,....brak słów....egoista się z niego zrobił ,a kiedyś to on dla mnie by wszystko....dał ,zrobił ,poświecił ...WSZYSTKO TERAZ JUŻ NIEWIELE....
    ale jego wybór... 😠
    czasem mam ochotę wziąć mała i odpocząć od niego przez kilka dni u mamy ...ale nie chce robić afery na cała rodzinę... ☺️
    PEREŁKA MOŻE MASZ NIEDOKRWISTOŚĆ... 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu od porodu i jest coraz gorzej a byłam u lekarza i przepisała mi fastum żel i rozgrzewające plastry 😮 teraz mnie boli lewa dłoń i przede wszystkim w nocy mi to drętwieje
  • Madzia to wejż mała i jedz do mamy ja bym tak zrobiła
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka ja mam blisko do mamy...tylko chodzi mi o to ,ze będą gadać mi,ze nie powinnam odchodzić i robić szopek ,bo mamy dziecko ,ślub itd...i po drugie...nie chce żeby się martwili...bo ja na razie nie mam w planach zostawienie go po prostu chciałabym trochę odpocząć....a z tego wyszła by wielka afera z rozwodem w tle ,a nie o to mi chodzi...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka to nie ciekawie 🤨
    Mi ogolnie dretwieja czasem a wogle to tak jak by lewa mi jakos tak dziwne, jak by wolniej dziala niz bym chciala o. nie umiem tego wytulaczyc.


    Madziu doskonale Cie rozumiem.
    Moi kiedys jak poprosilam by po nas przyjechali bow lasnie chcialam na kilka dni odpoczac, to mnie wyzwala co ja wyprawiam ze mam sie pogodzic i nie wydziwiac.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    u mnie mogło by być podobnie.... ☺️
    bo dla niech takie ''bzdety''to nic strasznego,to nie powód do chwilowego rozstania...
    a mnie to przytłacza... 😞
    ale oni tego nie zrozumieją... 🥴
    normalnie i tak źle i tak nie dobrze..... 😞
    e tam czas się przyzwyczaić,ze dawny Łukasz już gdzieś przepadł...
    🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...