Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, ja jeszcze ciuszków nie kupowałam, no może poza skarpeteczkami, ale nie mogłam się opanować. Za to dziś chodziłam oglądać wózki, w sumie i tak chcemy dopiero kupic w okolicach lipca, ale popatrzec juz moge 😁 Ciuszki zacznę wybierać dopiero jak poznam płeć.. a do tego czasu przy dobrych wiatrach 3 tygodnie. z witaminek biorę feminatal z DHA.
Mam pytanie, nie orientujecie się, jakie tabletki p/bólowe mozna brać? mam straszne bóle zęba a wizyta u dentysty dopiero w środę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ani a gdzie kupujesz te tabletki? Bo ja za nie dałam dziś prawie 52zł.
Laurana mi lekarz kazał brać nospe, ale na ząbka to raczej nie zadziała i powiedział , że zwykły apap też nie szkodzi.
Co do humorków to ciągle pytam o to Krystiana...Ale on mówi, że jestem właśnie bardzo kochana 😜 A zawsze diabeł byłam hehe 😎 Zachcianek też nie mam, humorków nie mam...Za to ostatnio też mi smutnawo 😞 Ale tylko chwilami...Np rano się popłakałam 😜 Bo miała z Krystianem jechać do urzędu mista złożyć wniosek o dowód i dżinsy w których łaziłam kilka dni temu okazały się...zbyt małe 😲 Do tego jak zobaczyłam w lustrze mój ohydny, kłaczaty brzuch z wypchniętym pępkiem to się załamałam. Naprawdę ciężko mi przyzwyczaić się do tego, że nie jestem taką szkapinką z ładnym , płaskim brzuszkiem i pępkiem jak dawniej 😞 Ale Krystuś również utulił, wycałował i zmusił na wizytę w sklepie i kupno dżinsów ciążowych ☺️ Kochany mój idealny mężczyzna...Jak dobrze, że go mam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly w aptece tylko takiej nie sieciowej 😁 bo w sieciówkach wszystkich drożej 🥴
poszukaj jakiejś tańszej apteki w mieście u nas jest kilka takich co po którejś tam godzinie masz ceny leków bez marży 🙂
popytaj bo wydaje mi się, że mieszkasz w kamienicy ze starszymi ludźmi a oni najlepiej zorientowani 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas same sieciówki są 🤢 Trudno...Takie witaminki bierze się tylko kilka miesiący a nie lat 😉 Ja jak miałam na początku takie problemy to co dwa tygodnie byłam. A teraz co miesiąc chodzę.Jeszcze tylko 9 dni 🤨 Albo aż... A też chcemy mieć z Krystianem dziewczynke. Wiadomo ważne żeby zdrowe itd itp ale najlepiej zdrowa dziewuszka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 napisał(a):
tak to prenatalne bo ja z tych starszych mamuś jestem...
a tego nie wiedziałam...
Aguś odezwij się jutro bo ja dzisiaj to już padam trzymajcie się oboje,
dobrej nocki mamuśki

odezwę się na pewno....hmmm 85 to nie Twój rocznik? bo jak tak, to ja zawsze rok starsza 😁
dobranoc Anuś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly, a ja w sieciówce kupiłam duphaston taniej o 8 zł niż w normalnej aptece 🙂 n ie wiem jak jest w przypadku witamin...warto pochodzić i popytać 🙂
hihi zdrowa dziewuszka 😁 dla mnie też poproszęęęę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny witam z rana znowu nie chce mi się już spać....mojemu maleństwu też nie ,bo od rana szaleje w brzuszku 😁 wczoraj nawet na egzaminie ,gdy jeździłam po mieście Dzidziuś szalamoncił he he no ale niestety będę miała poprawkę-nieustąpienie pierwszeństwa 🤨 🤨 🤨....myślę,że prędzej urodzę niż zdam to prawko 🤢
no,ale trudno.......jutro też śmigam do gina ,ale nie na usg tylko normalne pewnie badanie...usg i poznanie płci na początku maja mnie czeka też czuję dziewczynkę he he 😉
Wczoraj mój Łukasz miał wolne i jak sobie leżeliśmy i oczywiście miał rękę na brzuszku to po raz pierwszy poczuł ruchy maleństwa wcześniej tylko ja je czułam, a z zewnątrz nie było czuć ...ale miał zdziwioną minę heh 🤪 🤪 🤪 🤪
A co do kolekcjonowania ciuszków to już pojedyncze sztuki tylko mi brakują i pomału będę myśleć o małych zakupach kosmetyków itp i dekoracji do pokoiku maleństwa 😁
pozdrowienia mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki, sioperka nie martw się zdasz kiedyś 🙂 dobrze, że masz do tego dystans....
Aga 85 to mój rocznik 🙂 zgadza się 🙂 więc jak patrze, że najmłodsza ma 18-cie a ja 25 skończone to powiem kiepsko się czuje jak emerytka 🤢
buuterfly jak masz niezapominajkę albo vere czy jakoś tak to tam można taniej leki kupić, a swoją droga to chyba pierwsze miast gdzie są same sieciówki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki widze ze nie tylko ja taki ranny ptaszek 😉 juz jakos nie moge spac dlugo tyle mi wystarcza 😉
Czekoladka jesli chodzi o plec to nie wiem bo na 1 USG jak bylam to byl 13 tyg 🤪 ( ale kurcze wszyscy mi mowia ze bedzie chlopak bo wyladnialam) ehhh a wczoraj jak ogladalam te ubraneczka dla dziewczynki no to sobie pomyslalam ze tak bardzo chciala bym miec jedna coreczke sa takie slodkie zeczy ehhh no ale bedzie co bedzie musze jakos wytrwac do poniedzialku nastepnego 😉
Dzien u mnie zaczyna sie od bezchmurnego nieba piekna pogoda 🙃
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ani nie przesadzaj , to ja sie zle czulam ze taki ogryzeczek zemnie jest najmlodszy ale to juz mnie pocieszylas ze nie jestem najmlodsza 😉
Jak tam brzuszek rosnie? bo u mnie to juz troszke wjekszy sie zrobil i pepuszek zaczyna cos wychodzic na wierzch fee ochydne to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nie Marta nie jest odemnie mlodsza 😉 starsza
No ja tez tak od niedawna mowilam eee nic nie widac a teraz to poprostu przysadzilo 😉 bebocha
Ale szupla jestem strasznie wczoraj jak bylam u lekarki to moja tlumaczka mi powiedziala ze jak na 5 miesiac to ja niewiem gdzie mam ten brzuch puzniej spotkalam sie z taka Pania co oddala mi ciuszi i ona byla w 27 tygodniu to powiedziala mi ze ona taki brzuszek to miala moze w 1-2 miesiacu 😉
I kazda mi mowi ze chlopak bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 skoro Ty emerytka to co ja mam powiedzieć? 🙂 nie przesadzaj kochana 🙂 dobrze, że w ogóle się zdecydowałyśmy na dzieciątko 🙂
kurcze...mój brzuszek też większy, ale ruchy czuje minimalne, jeśli to w ogóle są ruchy 🥴 pępek jest jaki był....
buuterfly, pamiętasz jak wkleiłaś linka z wyprawką taką z 'jestem aniołkiem mamusi'? zamawiałaś to? 🙂 bo ja tak i jest urocza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamuski 😉 jak tam na dzis ? widze ze mowicie o wieku heh nie ma tak zle dziewczyny ja mam 28 juz i duzo za soba to dopiero czuje sie jak emerytka hehe .Pochwale sie wczoraj na wieczor czulam pierwsze ruchy dzidzi nie wiem co tam robila ale troszke mnie skopala hihi w czwartek jade na ciuszki ciazowe musze cos na komunie kupic eleganckiego a jutro jade do lekarza ehhh znowu bede siedziec tam niewiadomo ile a jak na dzis sie czujecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! 🙂
Ja dzisiaj mam tyle energii, że od rana tylko sprzątam 🙂 wszystko i wszędzie 🙂 teraz na chwilkę usiadłam, żeby mi podłogi wyschły 🙂 Normalnie jak nie ja, nie wiem co mi się stało hehe 🙂 Może to zasługa takiej pięknej pogody.
A widzę, że ze mnie taką super młodziutką zrobiłyście 🙂 Fajnie, ja tam nie będę protestować jak się mi odemuje aż tyle lat 😁
Mi brzuszek też rośnie, powoli ale rośnie 😁
Loli to naprawdę fajnie masz 🙂 Moja sąsiadka też taka szczuplutka bardzo w ciąży była to się dowiedzieliśmy dopiero w 9 miesiącu 😁, że ona w ciąży jest bo kompletnie nic nie było widać 🙂
Ja już chyba ze dwa kilo przytyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...