Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry bardzo 🙂 ja sie wlasnie zwleklam z łóżka, ale padlam wczoraj jak dluga. dzienw czesniej byli nasi znajomi i polozylam sie po 4 nad ranem, wstalam co prawda pozniej po 10, ale caly dzien rozwalony i nie bylo kiedy sie zdrzemnac:/ wieczorme jak bylismy w kkinie to myslalam ze zemdleje, dostalam jakiego ataku fali goraca, duszno mi sie zrobilo, dobrze ze sie film juz skonczyl, a jak wstalam to mialam taki kolowrotek w glowie ze ustac nie moglam, najadlam sie nizele strachu.. przyjechalam i padlam, chyba przedobrzylam z tym niespaniem:/ ale na szczescie juz sie zebralam i biore sie do nauki bo od jutra znow egzaminy:/ no nic 🙂 milego dnia dziewczynki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hey brzusie ;*
Może zaczne od tego że dostałam wiadomość od sioperki na gg że ma coś zablokowane od dwóch dni i nie może wejść na brzuszka, a wiem że któraś z was też tak miała mo,że wiecie co z tym trzeba zrobić ?? Jak będziecie wiedziały to piszcie mi pilnie 😉
Albo tutaj zostawiam gg sioperki 21215668 i możecie pisać bezpośrednio do niej, bo biedna czytac nas może ale nie umie ani napisac nic ani an nasze profile wejść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem ja mojego maluszka też odczówam czasem mocniej ale nie są jeszcze bolesne kopniaki, oj a co się stało że humorek nie taki? 😞
Ja znów koło 11 wybieram się na miasto może znów coś kupie fajnego ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia u mnie dzis tez pieknie, no ale sama widzisz ty sobie nad morze jedziesz to tylko pozazdroscic.
No a co ty myslisz ze z takim wielkim bebochem bede chodzila na upale zebym gdzies zemdlala czy cos? z upalami nie ma zartow jeszcze szczegolnie ze zaniedlugo koniec ciazy to wiadomo ze coraz ciezej bedzie, sama zobaczysz jak pewnie nogi zaczna puchnac przy takich wysokich temperaturach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jeszcze takich upałów nie ma 😜 w sumie to co drugi dzień pada, a słoneczne dni to na placach jednej ręki wyliczymy 🙂
Nic mi się nie chce ;D godz temu zjadłam sniadanko znów jestem głodna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂 Dosik napisałam do Sioperki na gg zeby spróbowała z inna przeglądarką - mi na mozilli też przestało forum działać takrze teraz przeglądam brzuszka przez internet explorer. U nas też cały czas pada, kurcze przestało by w końcu tyle ludzi ma kłopoty przez ten deszcz 😞
Dosik ja tez tak mam, ostatnio jestem cały czas głodna normalnie konia bym zjadła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...