Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli powiem CI że nic specialnego tam nie mieli a taka super restaracja 😁
ale jadłam pizze i to taką mniammm i lasaniee do tego 🙂

a co Ty proabiałaś Loli? ;> 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wam fajnie dziewczyny teraz mozecie smigac razem na spacery i zakupy dla maluszków 🙂 🙂 🙂tylko pozazdrościć.a z tym morzem to niemogło być inaczej,musiało byc fajnie świerze powietrze i ten widok 🙃normalnie raj dla oczu 🤪 🤪 🤪a my akórat planujemy wyjazd jutro,oby tylko pogoda sie niepopsuła 😠bo sie wściekne 😠a ja wkórzam sie bo co jakis czas beszczelnie mnie wylogowuje mój komp i musze zmieniać hasło i to zaczyna być już bardzo denerwujące.pozatym poszfędaliśmy sie z mężem po parku,nawet mi kwiatki zerwał i do brzucha gadał jak najęty 😁 😁 😁od wczoraj jakis dziwny sie zrobił bo mnie we wszystkim wyrecza 🤔nawet praniem sie zajął i w domu wszystko podokrecał i ponaprawiał.czasami potrafi mnie zaszokować a na koniec dnia lody,które wcinaliśmy na schodach przed domem i śmielismy sie jak dwa durnie 😁 😁 😁eh oby wiecej było takich chwil.padam z nóg.życze wam dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki 🙂
Jak tam mija wam ten niedzielny słoneczny poranek ?? 🙃
Bo mnie jak narazie zaczoł się bardzo miło obudziły mnie kopniaczki syna 😁
Jakie macie plany na dzis? I jak tam się czujecie dwupaki ?? 🙂
Pozdrawiam ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie dzis od rana szaro i brzydko,wjec pogoda zapowiada sie nie zbyt fajna.
Dosik ja wczoraj praktycznie caly dzien w domu siedzialam,tyle co do sklepu wyszlam.
No i pewnie dzis dzien bedzie rowniez tak samo wygladal..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski... 😉
u mnie pogoda swietna.. goraco na maksa 😉 WKONCU 😁 😁 😁
Zazdroszcze tego morza...ahhh te widoki i to powietrze mmmm 🤪
Loli oj nie jedna by Cie gdzies porwala... ja tylko weekendy mam jakies urozmaicenia a w tydzien siedze w domu i kisze ogora kurna... ah
A widzialam laseczki ze blisko siebie gdzies jestescie.. hihi fajnie zakupki spacerki razem...hehe 😉
Czekoladka a mezulek jakies przeblyski pomocy ma...chyba ze ci dzien dziecka zrobil 😜 hihih

My dzis planow nie mamy ale sprobuje karola namowic na wypad na wies do ciotki posiedziec w ogrodzie wygrzac sie na slonku 😜 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak on cie nie chce zabrac to ty go gdzies porwij 😉 hih
A ja mam dzien zjebany.... nie ma to jak madra tesciowa k**** mac!!!! 😠
Napisala mi sms czy nie chcialabym isc zarobic sobie jako hostessa w sklepie jakim pracuje.. 😮 tak madre w h... nie dosc ze z brzuchem, caly boski dzien i nie wiadomo ile jeszcze na nogach, i jeszcze pod jej i tescia okiem... no takiego wala!! nie ma mowy.... a karol mi karze isc... durny kuzwa 😠 😠 😠 ja pojde zarobie moze 40 zl i tyle bede z tego miala ze albo bede musiala zaopatrzyc lodowke albo on powie ze mu sie skonczyly pieniazki na drobne jego wydatki i mam mu dac cos ( drobne wydatki tzn piwko z kolegami pamieroski i slodkie do jedzenia ) nie i H*** pier** taki interes... ale nie bo oni musza...
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Juz widze jak po urodzeniu dziecka beda mnie wyganiac do pracy.... 😠 ale jestem wsciekla! niech sobie sama stanie i caly dzien stoi i gada jak zdarta plyta zapraszam na degustacje.... ahh zal....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 coś Ty nie wystałabyś Ty, wszytsko by Cię bolało od nóg aż do kręgosłupa, ja wiem co aj czuje stojąc w kolejce jakies 10 min :P
Niech oni sobie staną w takim stanie jakim Ty jesteś ciekawy czy będą tacy oh i ah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wiem... dokladnie w kolejce w sklepie jest mi za dlugo a gdzie dalej heh
A moja tesciowa robi na dziale miesnym w sumermarkecie to stoi caly dzien... a na co dzien 10cm obcasy to jest norma.... heh na naszym weselu miala 12 cm ... ale co z tego ma te prawie 50 na karku i kregoslup jej wysiada ale nie bo ona musi wygladac... wiec wiesz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...